Старгород

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Redvisitor, 19 кві 2011.

  1. Redvisitor

    Redvisitor Well-Known Member

    Хотелось б услишать отклики про ето заведение. Что понравилось что не понравилось, общая атмосфера.
     
  2. NCRPI

    NCRPI Member

    Не сподобалось:
    Очікування на офіціанта прибл. хвилин 30 (пояснення, яке отримали " багато людей" )
    Замовили Тарілку Старгородську і Мюнхенські ковбаски - смак відсутній, як такий повне ГЕ......
    Сподобалось:
    ПИВО, як світле, так і "ЧОРНЕ", смакота, смажене насіння соняшника (ніби самі смажать), забули порахувати ще один бокальчик пива (світлого)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Hannalviv

    Hannalviv New Member

    Прийдіть в Старгород і почитайте "Книгу відгуків та пропозицій". Тема більшості СКАРГ - дрескод.
    Довідка: "Ресторан — це заклад (підприємство) громадського харчування з високим рівнем комфорту, матеріально-технічного оснащення, КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ, різноманітним асортиментом страв складного виготовлення (включаючи фірмові, виногорілчані, тютюнові та кондитерські вироби), з підвищеним рівнем обслуговування і організацією відпочинку споживачів". На власному досвіді переконалась у "КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ"(хостес), які заборонили заходити до "РЕСТОРАНУ" у верхньому одязі - ЖАКЕТІ Casual (така назва була вказана на ціннику/ярлику виробника в магазині "Savage" (мотивуючи це тим, що ОХОРОНА не пропустить). Я так розумію, що усі охоронці, як мінімум, успішно закінчили Курси дизайну одягу. На думку працівників "Старгорода" я була одягнена у ПЛАЩ. Довідка: "Верхній одяг — це
    Також "ВРАЗИВ" високий рівень комфорту при виході, - фейсконтрол охоронців у бронежилетах. І це о 19:00 в РЕСТОРАНІ в цетрі Львова в умовах підвищеної комфортності!!! Абсурд!!!
    Ось така моя історія.
    Висновок: "Старгород" - відремонтована стайня з претензією на сервіс, але з ментальністю СОВДЕПІЇ.
     
    Останнє редагування модератором: 22 чер 2011
    • Подобається Подобається x 6
  4. night

    night Well-Known Member

    Ходжу в Старгород з великим задоволенням. Пиво смачне. Кухня різноманітна. Фірмова страва "Хрустке коліно" просто супер. Дуже сподобалось що його офіціант при тобі і нарізав. Смачно готують страву на вертелі. Останній раз потрапила на барана. Цікаво вивозять, подають. І що саме головне чудово зготовлений.
    Офіціантів там багато і підходять вони вчасно. Пиво чекати довелось до 5 хвилин. Закуску до пива приносять дійсно до пива а не через 20 хвилин коли потрібно вже нове замовляти (як в більшості закладах нашого міста). А головну страву чекати 30 хвилин і при такій кількості народу...не кожний ресторан може таким похвалитись. Інколи сидиш і 40 хвили і не несуть, і це при тому що в ресторані нікого нема.
    Подобається як святкують день народження. Підходять музики, приносять тортик з свічкою, збираються офіціантиі всі разом співають пісеньку імениннику.
    Цікаво коли потрапляєш на так званий Пісенний заспів. Роздають кожному столику пісенники і можна поспівати :)
    Ще один величезний плюс для мене це велика кількість телевізорів і розклад футбольних матчів.
    Старгород більш схожий на ресторан (пивоварню) європейського типу. Просто, смачно і весело. Люди приходять розслабитись, смачно поїсти і напитися пива + розважальна програма тому сприяє на всі 100%.

    Це ви так пишете тільки тому що Вас туди не пустили? :) Я щось не прочитала у Вашому дописі ні про офіціантів ні про меню ні про інтер'єр. Ви зайшли, Вас не пустили і Ви розлютились. То може справа не в самому закладі а у Вашій реакції на правила? :) І якщо Ви такий експерт у сервісі і совдепії, порадьте щось будь ласка, куди б на Вашу думку можна було сходити. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hannalviv

    Hannalviv New Member

    ??? РЕСТОРАН??? Старгород???

    «Ходжу в Старгород з великим задоволенням…»
    Це СУПЕРсхвально, коли людина ходить на роботу з великим задоволенням. Та ще й отримує за це зарплатню. Ви - щаслива людина. Але ЩЕ краще було б, якби вас хвалили інші, а не ви самі себе (хоча згідна, - себе любити треба).
    "Вас туди не пустили" - почитайте хоча б трішки юридичну літературу, "Вашій реакції на правила" - трішки недостатньо торгівельної освіти. Може Ви і є та адміністратор (менеджер залу, управляючий – перепрошую за власну некомпетентність у знанні посадової сітки Вашого закладу), яка не змогла кваліфіковано пояснити, дати однозначну відповідь на моє питання, коректно залагодити конфліктну ситуацію з клієнтом не ставлячи під сумнів імідж закладу? "Порадьте щось будь ласка, куди б на Вашу думку можна було сходити", - раджу - продовжуйте ходити туди, куди Ви вже ходите "з великим задоволенням". Якщо Ваш юний вік став на заваді тому, що Ви особисто не "застали" совдепію, - попитайте у старших людей, своїх батьків, подивіться художні та документальні фільми тієї епохи... Невеличка інформація Вам у допомогу (дещо Ви вже опрацьовуєте і застосовуєте на практиці):
    "Ресторан (франц. restauer — відновлювати силу, годувати) — підприємство громадського харчування, що пропонує гостям широкий асортимент страв, напоїв, кондитерських виробів, зокрема фірмового та складного приготування. Рівень обслуговування тут забезпечують висококваліфіковані кухарі, офіціанти, що поєднано з організацією відпочинку і розваг для відвідувачів. Мета рекреаційно-розважальної діяльності полягає у підвищенні емоційного тонусу, зняття втоми, відновленні й розвитку психофізичних, фізичних, інтелектуальних даних гостей. Від відвідування ресторану гість повинен одержати позитивні емоції та враження.
    У ресторані вагома роль належить атмосфері закладу, яку формує, з одного боку, категорія гостей (їхні манери поведінки, зовнішній вигляд, культура спілкування), з іншого — обслуговуючий персонал, завданням якого є створення та коригування програми перебування у закладі гостей. Від того, як зустрінуть гостя, залежать його подальші наміри, вибір замовлення та настрій. Дуже важливо створити комфортну атмосферу для перших відвідувачів, коли у залі ще не зібрались гості. У такому випадку порожній зал насторожує. Тому в окремих закордонних ресторанах для усунення дискомфорту утримують категорію осіб, котрі створюють масовість.
    І, безперечно, велика частка успіху залежить від обслуговуючого персоналу, який зустрічає гостей. Саме він повинен привітно запросити клієнта в зал, переконати його в оригінальності, високих смакових якостях кулінарних виробів, напоїв, комфортній обстановці, приємному відпочинку."
    Дякую Вам за намагання хоча б у такий спосіб (інет) залагодити неприємні ситуації з вашими відвідувачами. Працюйте над собою та з підлеглими у цьому ж напрямку! Завжди готова допомогти!

    ---------- Додано в 03:25 ---------- Попередній допис був написаний в 03:01 ----------


    P.S. Неможливо не простежити детальне знання специфіки роботи закладу. Схвально, коли людина «ЖИВЕ РОБОТОЮ» після роботи. Моя порада Вам: «Будьте послідовними, коректними, обізнаними в усіх напрямках, знаходьте індивідуальний підхід до кожного, дотримуйтесь тих правил, які мають грамотне та законне підгрунтя, ввічливими у ставленні до своїх відвідувачів, компетентними, емоційно врівноваженими, вихованими, не скерованими на ВИХОВАННЯ і формування думки клієнта, а на задоволення його потреб, лояльними і т.п. Читайте, розвивайтесь, цікавтесь, будьте завжди відкриті до коректуючого зворотнього зв'язку, вдосконалюйтесь. Ніщо і ніхто не є досконалим. А "на носі "Євро-2012"! Будьте гідними ЕВРОПЕЙЦЯМИ (як самі стверджуєте) у такому ПРЕКРАСНОМУ місті! Майте сміливість визнати власні помилки і бути відповідальними за них».
     
  6. Prosto tak

    Prosto tak миється в бані

    Вполне приличное заведение. Вкусное пиво лёгкое. Кушали тирольское ассорти из трёх видов мяса. барана и штрудель яблочный. Всё вкусное, штрудель - просто супер. Хотя обстановка не в моём вкусе - слишком шумно и футбол я не люблю.
    Вывод. Кормят вкусно, цена нормальная, ходить лучше большой и весёлой компанией.
     
  7. shoelover

    shoelover Member

    А мені особисто в Старгороді не сподобалося :sad: Офіціантів і замовлення дійсно слід довго чекати, вони фізично не встигають обслуговувати таку тьму народу. Кои ми там були, дивилися футбол, замовили пиво ще перед першим таймом, а принесли нам його, аж під завершення того-таки першого тайму. Як на мене, 45 хвилин - то навіть для Львова забагато! То ми в перерві випили по тому пиву і пішли собі. Пиво - не особливо, страв не куштувала, бо не встигли.
    Ще мені не надто подобаються оті їхні приколи з танцями на столах і тд ітп. А напередодні якогось святя, Дня Св. Валентина здається, роздавали флаєри на вечірку "Мальчішнік" (так і писало) про те, що вас розважатимуть стільки-то досвідчених танцівниць і стіки-то незайманих. Як на мене, жах. І цей такий напівбордельний образ найбільше мене відштовхує від того закладу
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. НЕ сподобалась обслуга ,на склянках були плями ,дуже шумно .Замовлення треба чекати довго .
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    а де? де той Старгород є?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. syavych

    syavych копач

    Біля Медіа-Весту :)
     
  11. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Взяли сарай, наліпили туди всього, чого тільки можна з різних інтерєрів, загнали туди циган с мєдвєдямі, плюс якихось шимпанзе, яких вдягнули у фірмове і назвали "офіціанти" і горил, яких назвали "охорона", вклали купу грошей у рекламу і обізвали це "Старгород"...
    Це жахіття настільки чуже духові нашого міста, що я просто не уявляю, як туди може ходити львівянин, який себе поважає...
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. night

    night Well-Known Member

    таке можна сказати про більшість закладів у Львові.
    Як Ви собі уявляєте заклад який відповідає духові нашого міста?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Таких закладів є в місті з десяток, тільки рекламувати нікого не хочеться. Відразу зауважу, що я не пр Криївку, це теж кічуха, до того ж кічують на святому, гидко.
    Ви походіть трохи містом, і побачите, що є досить закладів, де інтерєр не кічовий і сервіс не такий тупий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. night

    night Well-Known Member

    Та яка різниця який інтер'єр. Головне щоб смачно і якісно було. Я ж не на стіни ходжу дивитися а поїсти, випити смачного пива, весело провести час.
    А на рахунок сервісу для мене такі критерії: прийшов в заклад, має прийти офіціант і принести меню. Хвилин за 10, (якщо меню велике), підійти взяти замовлення. Норма приготування салату 10-20 хвилин. Норма приготування основного блюда 40 хвилин.
     
  15. shoelover

    shoelover Member

    а їхня фіра зі свиньми, яка по місту роз'їжджає?? шароварщина та й по всьому((
    в них ще в Харкові є заклад Царгород, то там "разврат" теж ще той. відео з футболістами нет вже давно облетіло
     
  16. nezabudka

    nezabudka вільна

    Смачні страви, приємне обслуговування, цікаві шоу-програми, лояльність до постійних клієнтів, продуманий інтер'єр, охорона, гардероб... Ну так. Це дійсно чуже духові нашого міста, де на кожному кроці однотипні кав'ярні "під ретро", мінімально облаштований облуплений інтер'єр, брудні туалетні кімнатки... Це щось дійсно інше. Але чому ви вважаєте, що це настільки погано?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    )) можна так по-конкретніше? де то є :)
     
  18. syavych

    syavych копач

    вул.Римлянина (вроді 3, або 3а), перетнувши площу митну його (Старгород) одразу видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. kavaler

    kavaler New Member

    Друзі мене потягли після роботи на келих пива, але не зважаючи на втому одним келихом не обійшлося, а ще танці.... Супер, мені сподобалось
     
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ви перед тим, як зайти в Старгород, курили щось чи перепили в якому іншому закладі?
    Бо там це все могло тільки привидітися...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)