Старенький трамвай / кафе у вагоні

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 27 сер 2008.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Старенький трамвай / кафе у вагоні

    було би незле, якби у тому трамваї було троха більше музики, ніж один диск :aggressive:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Радість)))

    Радість))) New Member

    Відповідь: Старенький трамвай / кафе у вагоні

    цікаво, в слідуючий раз як буду у вас у гостях треба бути зайти)
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    сподобалось там, нічогенько так... дуже цікаво та інтригуюче, але я б не сказала, о дуже затишно...
     
  5. Багира, вы так часто по кафе-ресторанам ходите...
     
  6. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    так як же інакше у Львові жити? та навіть не в офісах же вести ділові розмови? Рибко, здавайте сесію, і на місці зрозумієте!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ой, РИбко... стараюсь не застрягти в одній роботі, тому виходить, що часто ходжу... просто так швидше наповнити свій час якимсь "світським" життям... дуже хотілося б піти на виставку, в оперу, якийсь оригінальний концерт... на ту саму дискотеку (бо ж не така вже й стара:))) ) але за тим треба слідкувати, коли що відбувається... вибирати до своїх смаків... іноді кудись подалі їхати чи топати треба, а на то все нема стільки часу... тому коли хочеться відести душу, замовляєш столик і одну-дві годинки вільного часу ти провів із задоволенням...
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. А я не помню, когда последний раз была. Наверное, года два назад. Всё такое дорогое, что особо часто не походишь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    невже навіть в кафе на морозиво-чай-сік 2 роки назад???
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ничего. просто оригинально)
     
  11. Просто родители мало денег дают.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну якщо не вистачає можна заробити, я свої перші 276 грн) заробила в 15років... хотілося своїх грошей...
    але якщо нема потреби і бажання по кафе-ресторанах, то це не нестача... багатий той, не в кого багато ресурсів, а кому мало треба)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    а хіба то обовязок батьків давати дітям гроші на гульбан?
    я б своїм дітям на таке не видавала "ресурсів" (як сказала Багіра:)) )
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Summer

    Summer Well-Known Member

    часто проходжу біля старого трамваю, але там гучно , заглянула, ну щось некомфортно мені там... але ідея оригінальна!:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Була там влітку, то сиділа надворі. Пиво там смааачнюще - ароматне! Ням-ням.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Сами варят?
     
  17. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Ну той трамвай від Першої приватної броварні - а це виробник пива. Тільки у них пиво не з пляшок, а розливне, напевне свіже, прямо з пивоварні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Summer

    Summer Well-Known Member

    ну не зовсім то від "об'єднання" арт-ресторанів Криївка, Мазох, Гасова лямпа :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. nivra

    nivra New Member

    Аяк же по них не ходити коли вони такі чудові і різноманітні.Найбільше мене вражає те, що у Львові у кожної кавярні своя історія,і вона має якийсь свій особистий стиль))
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)