Спам від mail.ru

Тема у розділі 'www', створена користувачем Boris_Kiev, 2 лют 2015.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Серед моїх поштових контактів є буквально одна людина з адресою mail.ru. Татарин з Казані, дружить з головою, теми спілкування - навколо музики плюс він цитує один форум, з якого я давно пішов. Листуємося 3-4 рази на рік, діалоги по 2-3 повідомлення.
    Як я зрозумів, він у компах і Неті трохи вищий за "чайника" плюс активний користувач Фейсбуку і LinkedIn.
    У цьому році з інтервалом у кілька днів почали приходити "листи" від цього пана приблизно такого формату:

    Boris http://ltcleeuwenbergh.nl/chast
    і далі - цитування мого староло листа до нього.
    Водночас - рівно по 4 листи з чотирма конкретними "темами".

    Додаткова ознака: це типу "відповіді" на мої останні відповіді з діалогу, на які він не відповідав, оскільки діалог було фактично завершено. Дати - від 2012 (!) до 2014 року.
    Написав йому, запитав яким поштовиком він користується, попросив прибити усі листи з моєю адресою і на компі, і на сервері mail.ru. А також запросити фахівця щоби почистив йому комп. Відповіді поки не дочекався. Якщо людина у відрядженні/відпустці (комп вимкнено) - спамить сам мейл.ру.

    Хтось зустрічався з таким різновидом спаму і де "звір" сидить? Ставити товариша у спам-лист не хочеться, іноді він пише цікаві речі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    mail.ru - помойка.

    Спам идёт с самого сервера.

    Как решить вопрос - не знаю.
    Ему лучше прейти на другой почтовик. А адресс - в бан.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Saut

    Saut Цинічна Бендера

    майлсру это лютый ....ец. Вобщем ужас.
    Хозяин этого ... усманов алишер - один из кацапских олигархов.
    Он недавно и вконтакте выкупил.
    майлсру - это куча фигни, которая устанавливается на компьютер, когда вы даже не в курсе этого.
    Вобщем фтопку.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    на ЛФ вже багато років навіть реєстрація з милом маіл.ру заборонена
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    Давно послав нафіг усі російські інтернет-сервіси. Зара насолоджуюсь УКР.нет поштой та є-диском.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. metallic

    metallic Well-Known Member

    Как вариант, написать товарищу, о проблеме. Пускай выполнит рекомендации сервиса по борьбе со спамом https://help.mail.ru/mail-help/spam/faq#ext_myspam. Если не поможет, пускай пишет в саппорт.
    Иногда бывает, что спам-бот просто подставляет мэйл человека, как адрес отправителя. Такое можно отсечь по IP. Но если Вам приходят письма с цитатами Ваших писем, значит бот шлет спам непосредственно с мыла Вашего друга.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, потрібно рлхбавлятися всього російського і не морочити собі голову. У мене ще юмс залишився. Думаю, на який оператор перейти. Вже навіть газом майже не користуюся.
    Яке мейл.ру? То навіть писати про це смішно.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Смішно, але значна частина зареєстрованих на форумі користуються ватними сервісами. І це далеко не всі росіяни

    3cx2V0b[1].jpg
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А "інші" скільки сотих процента? )
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    список там досить довгий
    в самому кінці Інше - 5.11% - 1866
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  12. metallic

    metallic Well-Known Member

    Согласен. Сервис редкосное УГ. Хотя и сам им пользуюсь. Пришлось. Аккаунт у меня был на mail.ua, когда это еще был отдельный сервис. Потом его купил mail.ru и пришлось пользоваться этим г...ом. Но, потихоньку переползаю на gmail.com, хотя и тяжело. Много контактов и сервисов завязано на mail.ua.
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це як з дискового телефона переходити на сенсорний. Тяжко, але воно того вартує :)
    редирект
     
  14. vidludnik

    vidludnik миється в бані

    У моей сестры бло похожее. Только она рассылала такое. Грешил на этих ламеров сначала. Потом проверил их агент на вирус,и в коде сидел этот отчаяный бот. Который в последствии перебрался в корневую папку. Решение было просто, отказ изначально от агента,полное удаление плюс чистка реестра. После прогнал доктор вебом и перевел ее на i.ua .
     
а де твій аватар? :)