Сморід у місті.

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем poetka, 30 сер 2011.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ви не знаєте,що трапилось????Чому (особливо ввечері) у Львові такий каналізаційний "штин"?:bad::bad::bad::bad::bad:ВЧОРА ЛЕДЬ ЗАСНУЛА, аж на рвоту тягнуло...(вибачте за детальність)..
    Дзвонила в жек,бо під балконами покрали люки....Кажуть, що це не тільки на нашій вулиці, а по цілому місту.
    Дзвонила по знайомих.кажуть те саме...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Садовий, мабуть, з відпустки повернувся :haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Як замітно, сьогодні помінялася погода в сторону хмарної і мабуть дощової. При такій погоді зменшується атмосферний тиск повітря. При цьому запахи з каналізації починають поширюватися назовні. Через короткий час різниця тисків повітря-каналізація стабілізується і запахи зникають. Цю закономірність я помітив ще з раннього дитинства (за останні 80 років :) )
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Я ж кажу - то Садовий з відпустки повернувся. Таке кожного року, з 2006 починаючи, просто за кілька днів всі звикнуть знову :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Jazzmanko

    Jazzmanko Well-Known Member

    Десь дружина чула інформацію, що це від того, що розкопали і міняють колектори на Городоцькій і на Пасічній.
    ... А ще згадалось, що у нас минулими роками дріжджовий завод під Винниками "пускав гази"...Може знову?

    Ну, а атмосферний тиск і вологість повітря цю пархвюмерію тіко підсилюють :sad:

    ---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    От ще варті уваги версії:
    http://zik.ua/ua/news/2011/08/25/305410
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Не 4-й, а 5. Рівно стільки ж, скільки Садовий при владі ;)
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    А може просто садівничому заткнути дірку
     
  9. Real

    Real Well-Known Member

    сморід, сморід.... народ що живе в районі кола Липинського-Б.Хмельницього вже звик! І всі звикнуть, питання часу. :sad:
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ага,нам до євро якраз пасує такий "парфум"
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну старе місто, скелети засмерділисі в підвалі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Peri

    Peri Well-Known Member

    Додам і свою версію - влада готує закон про податок на чисте повітря:mocking:
    Влада і смердить, бо давно її ніхто не " трусив" , от вона і засмерділася. Правда, одного смердюха таки витрусили, але скілько то ше лишилося:cesored:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ага!!!!Якби.У вас в Дземброні не смердить????:)
    А мене вже дістало.Самі вони дихають соснами,ялинками і дубами на вибудованих особнячках, а нам говном дихати?????Ну і влада...Жах!!!!Слів нема.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ви про своє, освітянське? ;)
    А уявіть собі, як смердить великий смердюх, який брав на роботу того малого смердюха? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :haha::haha::haha::haha:
    Бачу, тема набирає доволі провокативного обороту.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. sqim

    sqim Well-Known Member

    я тоже доречі чую вечером гімном смердить з вулиці
     
  17. Peri

    Peri Well-Known Member



    Який з " великих"? Їх же так багато, піди розберись, хто най- най більший))
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Там, видно привикли в гавні жити....:)

    ---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:42 ----------

    От послухайте Миха.

    Кожного року незнаю якими службами закуповується спеціальна субстанція, яка представляє собою бактерії, чи то мікроби - не буду брехати. Ту субстанцію певні служби розвозять по Львову і скидають у каналізаційні люки. Та живність поїдає мікроорганізми, які спричиняють каналізаційний сморід. Тієї субстанції на обслуговування львівської каналізації потрібно може вагон, може два на рік. Її розвозять регулярно і розсипають у точки, після яких воно розходилось по всій системі.

    А тепер запитання, чому все таки сморід?

    1. Корупція. Заплатили за 2 вагони, отримали 1. Гроші в кишеню, а ви лемки дихайте гавном - нічого особливого нема. Або "давайте розбиратися чому сморід" - для лохів.

    2. Якийсь хімкомбінат, або фірма "рога і копита", бухнула у каналізацію відходи виробництва, які вбивають згадану субстанцію. Тут теж може бути причиною корупція. Хтось комусь дав бабло, щоб той закрив очі на викид у каналізацію трутизни.

    Ось такі варіанти.

    Думаю, в Европейському місті за таке голови б полетіли, а у нас шукатимуть вітра в полі, поки сморід сам не пройде.
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    :crazy: ой і сморід, то жах... років 3 назад, так смерділо -казали Полтва. А тепер - по всьому місту... Я аромапалок накупила на вихідних, так вже всі й спалила, неможливо :bad:
    думаю, шо то перепади того атмосферного тиску, бо зауважую таке в серпні, та весною...хоча хто знає ...
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    перепади атмосферного тиску є круглий рік, а бактерії каналізаційного смороду... напевно пік розмноження припадає на теплу пору року.

    Що мене найбільше вбиває? Проблему смороду у Львові в ЗМІ та у львівській владі подають, ніби як у програмі "очевидне-неймовірне" тема "Х-файли", ше б Малдера і Скаллі залучили, а насправді, це відомі речі для комунальників. Проте все подається за принципом: "ми шукаємо причину", пускаючи всякі нісенітниці.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)