Слов'янський світогляд та яхи - війна проти просвітлення.

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 22 тра 2017.

  1. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Чому українські предки так самовідданно відстоювали давній слов'янський, рахмано-волхвівський світогляд?
    Хто такі яхи та чому вони стали п'ятою колоною у середині слов'янства?
    Через що Рахманам не вдалось відновити духовність яхів?
    Хто нині несе яхівську ідеологію і воює проти України?

    Стаття
    "Війни проти слов’янського світогляду" - http://sviatoiar.uamodna.com/articles/viyny-proty-slovyansjkogo-svitoglyadu/


    "Слов’янізація значної частини Європи стала визначним явищем в історії людства. Розгортання такої – результат діяльності системи просвітлення, яка несла людям знання світобудови, готувала їх до духовного зростання та самовдосконалення.

    Відання основ світобудови допомагало предкам берегти світлу людську душу від рабскості перед хижим антисвітом, який оманою, брехнею, підступом, та підкинутою землянам облудливою окультністю, обкрадав та нищив її.

    Від часів появи на Землі людства, просвітленням займалась створена духовними Отцями арійська, рахмано-волхвівська система духовного навчання. Така система, очолювана Першою Троянню, утримувала духовний контакт з керівною та творящою силою Всесвіту, власне Творцем та Світлим Ірієм, і допомагала людству зростати духовно.

    [​IMG]

    Контакт зі Світлим Ірієм та Творцем, який здійснювали Старотці-Рахмани (арії), являвся єдиним способом донесення вищої волі світлих сил до людства, до народів та громад усіх країв та поселень. І ця воля завжди була єдиновірним дороговказом людству в намаганні жити у гармонії з волею Творця.

    Поширення знань світобудови, розуміння ролі рахмано-волхвівської системи, її Першої Трояні, ієрархії Світлого Ірію, ролі Творця, як єдиного джерела життя у Всесвіті – ось ті знання які отримував кожний, хто шукав осмисленості свого земного буття.

    Просвітлення націлювало людей на розуміння цього буття, яке залежало від виконання вищих духовних законів Всесвіту, від тих енергій, якими Творець надихав кожну світлу душу.

    Проте, з певного часу, поширенню людського просвітлення почало перешкоджати хиже, вампіруюче, низьковібраційне та вірусоподібне утворення (з позаірійного простору), яке протиставило себе Творцю та Світлому Ірію.

    Таке утворення, що назване антисвітом, не володіє власним джерелом енергії. Своє існування воно підтримує виключно завдяки енергіям вкраденим з явної частини Світлого Ірію. Воно являється скопищем найогидніших низьковібраційних польових істот (демонічних створінь та потвор), які націлені на духовні крадіжки та духовні вбивства.


    [​IMG]

    Істоти антисвіту у своїх хижості навчилися ховатися за масками богоподібності та вдаваної світлості (серед таких змій, антихрист, бофамед, люципер, диявол, сатана та безліч інших істот). Вони переслідують лишень одну мету – обікрасти та духовно вбити світлу душу явленої людини...


    ПРОДОВЖЕННЯ ЧИТАТИ на - http://sviatoiar.uamodna.com/articles/viyny-proty-slovyansjkogo-svitoglyadu/
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Kozak z Dibrovi
    Вражений. Велика подяка за інформацію.
    Здається, вірніше вже не здається, що на Волині ( я не раз вказував на Рівне і ту місцевість, де я живу - занадно таємнича історія її і славянство - насправді несе божествену карму) скоро буде вирішуватися доля не тільки України, але й усього людства. Ось чому нещодавно я сказав, що насувається загроза православ'ю.
    Розкрити цю тему враз не вийде, тому що потрібно багато чого перевірити, ніж написати.
    Тому вірші мої дописую з нотатків, після того, як сам щось второпаю.
    Нехай нас береже світло і наша віра.
     
    Останнє редагування: 9 жов 2018
  3. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Тема давньоукраїнських, слов`янських держав і прадавнього православного світогляду (десятки тисяч років!) розкривається і в інших інтернет матеріалах.
    Якщо є бажання познайомитись, прошу окремі посилання:

    Давня українська держава РОСЬ та її велесовичні символи
    Рахманські сакральні тексти велесовицею
    Права, Ява, Нава як основа давнього православ'я

    Отці минулого казали - треба жити у Праві, відати Праву, славити Праву!
    Я б додав наступне - Праву треба боронити у людських душах!
    А це є найскладніше у людському житті!

    На фото: Вселенський православний світоустрій на роському артефакті якому щонайменше 2,3-1,5 тисячі років
    [​IMG]
     
  4. Bastard

    Bastard Well-Known Member

    Словяни - лише гілка арійського дерева, автохтонних носіїв Y-гаплогрупи R1A.
     
  5. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Bastard, це суто московський погляд на слов`ян, та повне нерозуміння того, хто такі Арії та, власне, слов`яни...

    Бо Арії - це найвищі духовні Отці слов`ян!
    Це ті найвищі Отці, яких у давнину називали Старотцями чи Рахманами!
    Це високі носії знань Прави (давнього православного світогляду), якому десятки тисяч років на Землі, і який є вселенським світоглядом мільйони років!

    Навіть назва слов`яни це відгук на їх просвітництво серед світлих народів, найперше одного з таких Отців-Аріїв, Слави!
    Це шана цьому Арію, який у важкий момент історії віддавав усю свою душу просвітництву, несенню знань Прави, служінню Творцю-Господу-Сварогу!
    Про це свідчить "Велесова книга"...

    Раджу прочитати статтю про Аріїв - Арії – найвищі духовні отці слов'ян

    [​IMG]

    Що до арійських народів - то це ті серед землян, хто слідував просвітництву Аріїв-Рахманів!
    І серед такий найдостойнішими були ті, хто виконував закони Прави!
    Хто ніс високий православний світогляд, хто шанував Праву!
    Такими власне і були слов`янські предки!

    Чи легко їм так було робити?
    Чи мали вони окультних та лукавих ворогів?
    Чому такими зрадниками-ворогами стали яхи Прикаспію, які надалі окупували Поволжя?

    Про це власне і стаття, яку подано на обговорення у цій темі!
    Війни проти слов'янського світогляду
     
    Останнє редагування: 21 жов 2018
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Kozak z Dibrovi
    Як ви ставитеся до партії "Единство", а конкретно - до їхнього керівника, академіка Петрова К.П.? Вони теж пропогандують слав'янську давнину. Ось наберіть в пошуку відео "о круге родових наследий".
    Яка ваша думка?
     
  7. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Тут важливо зрозуміти, чи взагалі у північно-східних сусідів є справжні (по суті) слов`янські рухи та організації (уважно прочитайте заголовну статтю цієї теми, яка пояснює, що таке та справжність, і як вона збудована на давньому православному світогляді).

    Бо слов`яни - це не виключно генетична спільність, як кажуть сусіди!
    Це спільність, у першу чергу, духовна, збудована на законах Прави, на православному Рахманському світогляді!


    Тому нині слов`янськість у великій небезпеці, вона на грані вимирання, а її носіїв надто мало...
    Бо хто нині знає, що таке Права і як вона керує Всесвітом?
    Хто цінує давнє Рахманство та заповіти предків?

    Стосовно сусідів...
    Сьогодні різноетнічною громадою північно-східного сусіда керують так звані яхи (яхвет).
    Це давня європеоїдного вигляду людність, яка у давнину проживала між Каспійським і Аральским морем, і звідки вона давала Європі, час по часу, окремі групи переселенців (такі групи були серед тих, хто переселявся у Європу - сарматів, гунів, печенігів і т.п.).

    Останній рух яхів (ягів "Велесової книги"), коли вони остаточно переселились у басейн Верхньої Волги, називався татарським (Батиєвим) нашестям 13 століття.

    Слов`янські Рахмани минулого, з причин описаних у поданій вище статті (ВІЙНИ ПРОТИ СЛОВ'ЯНСЬКОГО СВІТОГЛЯДУ), називали яхів (особливо їх еліту) непросвітлюваним народом!
    Усе через те, що така еліта тисячоліттями тому прийняла до застосування темні вчення (одинізм, яхветихм, перунізм і т.п.) і перестала розуміти і шанувати словянський світогляд (православний світогляд давніх Рахманів-Аріїв)!
    Ця еліта обожнювала окультизм та східну деспотію, що передавалась усьому оточенню!

    Нині така еліта застосовує маскування під слов`янство, під православ`я, під рідновірство, під арійство, чим баламутить увесь світ, а найперше своїх сусідів!

    З цього приводу є важлива стаття, яку раджу прочитати - Псевдослов'янізм та слов'янські цінності

    [​IMG]

    Тому є великі сумніви, що у суспільстві, яким керують представники яхівської еліти майже вісім століть(!), де гучність заяв та категоричність суджень є окультними політтехнологіями впливу на оточення, залишилась хоч якась частка словянських знань та розуміння законів Прави.

    Все понищено, спалено, перефарбовано, змінено до невпізнання. А усякілякі спроби щось гібридне видати за слов`янське повсякчас дивують!
    Це стосується переважної більшості ініціатив у тамтешньому суспільстві!
    Бо це суспільство (найперше яхівська частина) не хоче знати власної історії!
    Вона її ховає!

    Ще гірше, що історію місцевих угро-фінських племен (з культурою сарафанів, кокошників, балалайок) вона видає за слов`янску, чим посягає на прадавню батьківщину місцевих угро-фінів (у Підмосков`ї, землях племені мещера, місцева мова була у побуті до 17 століття!)...

    [​IMG]

    З причин вказаних вище, знавців слов`янського світогляду, у суспільстві північно-східного сусіда, просто не існує.
    Хоча серед місцевих народів є частина потомків давніх венедів чи українських переселенців, які колись мали такий слов`янський світогляд.
    Можливо, вони б хотіли якось його відновити...

    Але в умовах імперського тиску зробити подібне їм просто не дадуть!
    Та і знань для такої справи, у порівнянні з Україною, у тих землях реально не залишилось...

    Ще гірше, якщо за "слов`янськими" проектами сусідів ховаються... тіж самі спеціальні служби під пильним оком еліти яхів.
    Тоді ці проекти стають елементами гібридної війни!
    І це найбільша загроза слов`янству та Україні!

    Так що думайте, чи варто вірити чужинським пророкам...
     
    Останнє редагування: 27 жов 2018
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дякую.
    Я думаю, що у нас не більше тих справжніх слав'ян, ніж у північного сусіда, бо влада не дуже слав'янська, тільки трохи колір інший. Тому треба мати терпіння, щоб зневірені відчули, що Бог не залишає нікого, хто вірить і не піддасться блуду і спокусі. Неможливо відокремити зло від добра без наслідків для праведних - тому треба витерпіти і у вірі не опускати руки.
    Сподіваюся, що незабаром почую від вас про Праву і її сутність.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я думаю, що не треба занадто звужувати та зав'язувати все на Україні. Може колись зрозумієте, що це стосується всього людства, а не тільки окремо взятої держави.
    Цікавий фільм про славян до хрещення Русі.
    Мені один доводив, що Б-га звати Яхве. Тобто, все живе славить подихом своїм ..
    Вдихає - Я, видихає - хве... виходить: Яхве....
    Православні христіяне - від того, що хрестяться справа, чи від того, що Праву славлять?
    Ви вірите в те, що Ісус Христос наш Господь чи вважаєте його за пророка-чужинця, якому не слід вірити?
     
  10. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Прив`язка усього слов`янського до України, точніше Волино-Карпатського регіону, це не забаганка дослідників.
    Це просто історичний факт!

    При всій однобокості сучасної історичної науки, вона так і не змогла доказати іншого (навіть в СРСР і РФ).
    Головним слов`янським осередком минулого, згідно даних археології, топонімики, мовознавства і т. п. був і є Волино-Карпатський регіон.
    Тому всі таємниці походження слов`янства та українства пов`язані з ним!

    Прочитайте з цього приводу матеріал - Слов'янська археологія і таємниці великої духовної спільноти

    [​IMG]
    Рис. Ранні слов'яни за Л. Нідерле (з книги під редакцією Рибакова Б.)


    Про це говорить і незаангажована історична наука самих сусідів.

    [​IMG]
    Рис. Слов'янські культури в 7 ст.н.е. (за матеріалами Ніколаєва В. В.)

    Тому таємниці слов`янського, давньоправославного світогляду, як і таємниці походження слов`ян, сховані саме тут, на прабатьківщині слов`янства та українства!

    Знаючи це, в усілякі "сенсації" з сусідських регіонів вірити важко! Немає ніякої основи. У більшості - це ідеологічна фантастика направлена на виправдання імперськості (надуманої арійськісті, величі Третього Риму, "існування" Великої Тартарії від Атлантики до Тихого океану і т.п.)...

    Стосовно православ`я, якому десятки тисяч років, то дійсно, що його назва походить від назви Прави - управляючої духовної структури Всесвіту, створеної Творцем (Господом-Інтрою-Сварогом)!

    Шанувати Праву - і означає вірити!
    Бо віра - це відання ірійних рівнів атману/духовних!

    А чи відають Праву, її структуру, закони, священники у сучасних православних та інших церквах?
    Думаю не більше ніж на 4 - 5% правдивої інформації, а то і менше...
    Усе знання століттями вимито, закрито і забуто!
    Ще гірше, що воно замінено на імітацію обрядовості, а деколи ще гірше - на приховану темну ритуальність...

    То чи це добре для людства?
    Творець каже, що ні!
    Тому оголосив АПОКАЛІПСІС - рушення старого Миру з заміною його Новим, очищеним Миром...

    [​IMG]
    На фото: три велесовичні, роські, Рахманські обереги різної форми, зі знаками духовного кормління (живлення) вселенського життя: О-С-Д (Отець-Син-Дух Святий).

    Стосовно Ясуня (Ісуса Хреста, Хреста Отця Господа), або Сина Господнього (так він називав себе сам, що є у Біблії), то його діяльність була направлена на поновлення знань Прави на межі ер у районі Близького Сходу, де вихідці з Шумерії (ізраїльтяни) у Десятиградді (Палестині) занедбали віру і відкрили шлях єгипетській пітьмі (окультизму і чорній магії, адептам зміїного антисвіту) до Малої Азії та Європи!
    Саме проти цієї духовної зради і боровся Хрест Отця Господа!
    За що і постраждав...

    А тому і "друге" пришестя Хреста Отця Господа буде направлено на теж саме - поновлення у суспільстві знань та віри у ПРАВУ!
    Проте вже у масштабах більших - усієї Землі!

    І ця подія носитиме цікаву назву - АРМОГЕДОН!
    (АРМОГЕДОН - Арії МОГутні ДО Низу/тобто в Явний світ, на на Землю).

    Про цю подію (прихід Хреста Отця Господа, Сина Інтри-Господа-Сварога) пише "Велесова книга", тисячолітня книга прадавніх православних Рахманів Волино-Карпатського регіону.

    [​IMG]

    На дощечці 6-д сказано:

    «... і то зоря світить нам, і ранок іде до нас, а також маємо вісника, що скаче у Сварзі.
    І говоримо хвалу у славу Божу...
    А тому відкидаємо скорботу нашу.
    А будемо мати таке: Величний Син Світлий Інтри йде!
    Від темряви маємо Вишню допомогу Нашого!
    А Старійшини це благо отримають від Нього - твердість і міцність, щоб і ворогам ми відповідь дали, як треба!»

    (АТО ЗОРІА СВЬТЕ ДО НЬ А РАНОК ІДЕ ДО НЬ А ТАКО ІМЕМО ВЬЕСТНЕКА СКАКАВА ВСІ СВРЗЕ А РЩЕХОМ ХВАЛУ А СЛВУ БЗЕМ ... А ТАМО СМЕ НЕЯХОМ СКОРБЕНЬ НАШУ А ОДЕРЗЕМА ІНА ТА ВЛАЧЕ НОІ СОІН СВЬТЕН ІНТРУВ ОДІ ТЬМЕА ІМАХОМ ВИНЕГО ДОПОМЕНЦЕ НАШОГО А СТАРЕЩА СЕ БЛАГО ДОСТАНЕХОМ ВОНА ТВРДОСТЕ Й КРПОСТЕ АБО І ВРАЗЕМ З МЕ ОТВЬ ДАЛИ ЯКО ІСТЕНЬ ).
     
    Останнє редагування: 28 жов 2018
    • Подобається Подобається x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я теж так думаю.
    Прикриваючись Ісусом темрява робить зло. Як і подобає їй, оманою і спокусою. Не можна винищувати людей, як робили конкістодори з язичниками або нікодимівці, тільки за те, що двома пальцями хрестилися. Ісус не вчив такого робити - а навпаки, прощати і любити. Колись так і буде, як зло знищиться.
    А перший і другий Рими вам, виходить, до снаги? Я не такий наївний, щоб комусь вірити поки що крім Бога. Тому давно вже кажу - православні знаходяться між молотом і наковальнею. Будьте насторожі...
    Ворог навколо нас. І це не тільки той, хто стріляє в наш бік, але й той, хто улеслює і підстрікає до гріхів.
    Хотів сказати, що невідомо, хто ще небезпечніший. Та я знаю.
     
  12. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Римська, а далі Візантійська імперія, були заклятими ворогами слов`янства, а для боротьби зі слов`янами використовували усі доступні методи...

    Але, якщо Перший Рим вдавався до військового натиску та грабунку, то Другий Рим, Візантія, зробив хитріше - він використав у боротьбі проти слов`ян... слов`янське православ`я!

    [​IMG]

    Яким чином?

    Поза волею легітимної духовної православної влади того часу, Першої Трояні Соуренжа (законних Першоієрархів, носіїв зв`язку з Правою), всупереч волі її вищих Отців (про це пише "Велесова книга" називаючи греків-візантійців лукавими лисицями), візантійські імператори та їх духівники оголосили створену ними регіональну церквну структуру Вселенською православною першоцеркою, що стало виявом імперської зухвалості та суперечило ієрархічності духовної православної влади (отриманої від давніх Аріїв). Бо православ`я (віра у Господа-Сварога-Інтру та Праву) існувало до Візантії десятками тисяч років (!) і не могло залежати від примх гордиливих імператорів та їх прислужників.

    Таким чином правдивому православ`ю була оголошена війна, яка тривала більше тисячі років...

    Для досягнення свої цілей Візантія, у 8-10 століттях, сформувала п`яту колону у середині слов`янства (головно з варягів - колишніх яхів/ягів, а далі, при підтримці Ватікану, і ляхів - лукавих яхів), та проводила власні хрещення (Аскольдове, Володимирове). У цю боротьбу вона включила і родину Рюриковичів, яка раніше служила Першій Трояні.

    Візантія боролась з Старотцями-Рахманами та волхвами (носіями справжнього православ`я), нав`язувала слов`янам штучні абетки (наприклад, дивну за складом кирилицю замість простої та сакральної велесовиці - див. статтю Велесовиця – сакральна абетка давніх росів, основа сучасного українського алфавіту).

    Проте справжнє православ`я (давній рахмано-волхвівський світогляд з глибокими коріннями та знаннями, справжня православна віра) дожили до 17-18 століття!

    Цей світогляд несла і відповідна церква.
    Її, цю справжню православну церкву, називали ще козацькою церквою!

    Проте за цією церквою стояло значно більша суспільна потуга - рахмано-волхвівська система, яка тисячоліттями берегла давній православний, слов`янський, праукраїнський світогляд!

    Вона, ця система, у тяжкі часи намагалась виховувати справжніх православних Отців (Рахманів, волхвів, священників). Вона формувала козацьку армію, будувала СІЧ (означає Світло Ірію Чисте), посвячувала Рахманів-воїнів (характерників), боролась за вільну Україну!

    Про це все читайте у статті Таємниці історії України

    [​IMG]

    Рис. Волинь-Україна 16-17 століть на карті П. Коронетті

    Проте яхівський, єзуїтський та масонський натиск з Заходу і Сходу зруйнував тогочасну Україну і її рахмано-волхвівську систему, її справжню православну (козацьку) церкву.
    Одна частина нестійких її священників, спокусившись мирськими благами ще у 16-17 століттях, пішла шляхом візантизму (почала прислужувати Москві), інша - стала укладати договори з орденським Ватиканом (утворювати уніатські структури).

    Останні Рахмани, волхви та незрадливі православні священники були вбиті у Волинському регіоні у період польської, а далі московської окупації у 18-19 століттях.
    Інші виїхали за кордон.

    Проте усі вони залишили нам неоціненний спадок і ті знання, які дозволять відродити українцям, та іншим народам, давньоправославний, словянський світогляд та віру у Отця Господа!
    Принаймі надія на це є!

    [​IMG]

    Фото: давні словянські, православні рівнораменні натільні хрестики з колом життя.
     
    Останнє редагування: 28 жов 2018
    • Подобається Подобається x 1
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я недаремно ходив навесні по волинсько-прикарпатському регіону. Багато чого побачив, почув і зрозумів. Особливо вражений був кременецьким регіоном, під Антонівцями, де гора Уніас, - там залишки фортець на горах - і ніхто не знає достовірно про них нічого.
    Це чудова була подорож!
    Надія перетворюється на реальність.
    З нами Бог і Наш Господь!
     
  14. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Кременеччина взагалі унікальний регіон!
    Це одне з тих багатьох малодоступних місць (інші теж у горах та лісах по усьому Волино-Карпатському регіону) де після руйнування Української держави у 17-18 століттях у невеликих громадах доживали свій вік останні православні Отці з всебічними знаннями православного світогляду.
    Ті, які не скорились ні Речі Посполитій, ні імперскому Петербургу, ні Москві.
    Ті, які не пішли в уніатство та не стали прислужувати чужинському царю...

    Саме тут у 18-19 століттях члени польського ордена святого Станіслава, інших європейських орденів, а далі масони з імперських таємних служб Петербурга, вбивали та катували незрадливих носіїв давнього православного світогляду.

    Могили у Кременці нині називаються козацькими... але це могили Святих Отців...
    Варто низько вклонитись їм!

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 29 жов 2018
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Паладін: шлях світла
    10 Король гори


    На Боні, тобто, замковій горі,
    стояв на мурі давньої фортеці
    задумливий у справах Паладін -
    з високої гори далеко видно,
    як насувається із заходу гроза:
    ідуть війська під прапорами миру,
    літають ангели сріблясті в небі,
    із жаром в сурми закликають
    на приступ залишків фортеці.

    Ось сонце встало над горою вранці,
    городина радіє на терасах,
    над квітами послушниці порхають:
    сюди б усіх, бажаючих до шлюбу,
    потрібно посилати на півроку,
    щоб вчилися терпінню й послуханню.
    При цьому правила повинні бути
    вимогливі, а також справедливі -
    не ображати, але поважати.

    Гадав завжди я - взагалі отак:
    що територія монастирів
    закрита для спокуси та гріхів,
    не тільки для їх мешканців:
    ченців, черниць, послушників, прочан,
    а й для працівників, туристів, рідних -
    тому підняв та причепив булавку,
    від злиднів в світі і очей поганих,
    але спитав:"А як же забобони?"

    А поки що, у одязі дрес-коду,
    як в монастирському уставі всюди,
    у штанях та сорочці на все тіло,
    король з натхненням працював і жив,
    із тими, з ким невздовзі пліч о пліч
    протистояти буде сатані,
    як козаки колись перед Батиєм -
    аби повстала Галицька держава
    із королем та з Богом на віки.

    Проблема - багатьом працівника,
    усе по барабану: мені тре?
    Їм заробити та напитись тільки...
    Ніякого немає виховання,
    аби робили на халяву ще -
    таке усюди любо всім у світі...
    Як тяжко жити й працювати так:
    без Божого натхнення у житті -
    заради грошей, цигарок і пива...

    А добре все ж, прогнатися на баггі,
    із Ігуаною, з гори по лісі,
    підтримати усіх, хто не зламався,
    та зміг знайти в душі любов та віру.
    А сонце піднімалося все вище,
    виблискуючи на хрестах церков,
    і зігрівало всіх людей та землю,
    майбутньої великої держави
    своїми променями світла і життя.

    25.04.2018
     
  16. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Тут варто згадати ще один факт.
    Коли молодий Тарас Шевченко у першій половині 19 століття відвідав Волиньську губернію, він повсякчас спілкувався з місцевими жителями, малював, писав.
    Напевне саме тоді він і отримав той важливий і мудрий світоглядний поштовх, який нині називають його пророчим баченням!

    Шевченко міг зустрічатися з останніми поодинокими носіями православного українського світогляду (кобзарями, старцями, лірниками), тоді ще не арештованими чи не закатованими царською охранкою (це станеться пізніше).

    Бо після цих поїздок його твори наповнились дивовижним та глибоким світоглядним змістом!
    Шевченко почав віщувати як старець, говорити речі, які були відомі тільки мудрим - про єзуїтство Б. Хмельницького, про зрадливе попівство, про продажність шляхти, про хижість езуїтів, про двуликість ляхів, про зрадників гетьманів та велич українських героїв!

    Спитаєте, ну і що?

    Відповідь проста - перед нами очевидний зв`язок поколінь!
    Коли давні рахманські заповіти у опосередкованій формі були передані нам через високу поезію!

    Це і є той майже останній сплеск справжнього слов`янського, православного світобачення, якого нині ми шукаємо!
    І відповідь на те, чи є щось подібне у нашого північно-східного сусіда, чи у тих, хто зневажає мову Шевченка...

    [​IMG]
    Фото: памятник Т. Шевченку у м. Дубно Рівненської області
     
    Останнє редагування: 29 жов 2018
    • Подобається Подобається x 2
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То так, але Шевченко пройшов тяжкий шлях тому, що занадто поплюжив Бога в молодості, і йому було доведено, хто він є. Після того він порозумнішав. Вибачаюся за таку зухвалість, але я так само був попереджений і мені швидше дійшло, ніж Тарасові.
    А перехід на латиницю - то взагалі зрада, що слів таких ще не вигадали, щоб те назвати. Добре, що не встигнуть, хоча майже зроблять.
    Кирилиця прийшла до нас зі стародавньої Болгарії, але є перероблений варіант велесовиці і до московії тільки приписана істориками московії.
     
  18. hrim

    hrim Well-Known Member

    Виглядає на програму з російського телебачення. Польща після поділів тоді була ослаблена.
     
  19. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    hrim, вважаєте, що то Москва направляла на навчання, у Львівський єзуїтський колегіум (єзуїти - хижий ватиканський орден, який виховував україноненависників, гнобителів православ`я, активних поборників ідеї закріпачення українського народу), шляхтича (хрещеного у католицизмі як Зиновій) Богдана Хмельницького?

    Чи, наперекір Шевченку та українським патріотам різних часів, вважаєте, що єзуїти несли Україні добро?

    [​IMG]
    Фото: дошка на стінах колишнього Львівського єзуїтського колегіуму,
    з інформацією про те, що тут вчився Зиновій Богдан Хмельницький
     
    Останнє редагування: 30 жов 2018
  20. hrim

    hrim Well-Known Member

    Я вважаю, що ви штучно емоційно, вибірково і перебільшено негативно висвітлюєте історичні події, які відбулися сотні років тому.
    «Про життя Богдана Хмельницького 1595 - 1647 відомо дуже мало.» - М. Грушевський.
    Часто посилаєтеся на програну битву під Берестечком, хоча були і переможні.
    Кріпацтво в Україні було задовго до появи єзуїтів. А ви єзуїтам його випоминаєте.
    Переглянув з чого ви починали писати на форумі.
    Ви починали і продовжуєте як деструктивний пропагандист.
     
а де твій аватар? :)