Скликаю ТОЛОКУ для впорядкування статистики

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем Twister, 17 кві 2012.

  1. Twister

    Twister Well-Known Member

    Потроху кільсть зіграних ігрор наближається до ювілейної цифри 40. Хотілося б на честь такої події якийсь обзор раніше зіграних ігор зробити, щоби і зручно і зрозуміло. Я потроху почала робити, але роботи чимало, отже буду рада допомозі усіх.

    Для початку треба просто зібрати докупи сухі об'єктивні дані усіх ігор. Наприклад, у таку таблицю

    [​IMG] продовженяя цієї ж талиці вправо

    [​IMG]

    тут червоні знаки питаня - це клітинки, які я не встигла заповнити ще чи не розумію де взяти ці дані. (а де заповнено червоним - значить я не певна чи вірно заповнила).

    Надалі обіцяю придумати, як зробити її наочнішою і зрозумілішою.

    Потрібна допомога в зборі даних докупи, особливо корисною біла б допомога ведучих (бо я багато не грала, дуже важко розбиратися).

    Буду також вдячна за будь-які корисні ідеї.
     
    Останнє редагування: 18 кві 2012
    • Подобається Подобається x 3
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    О!!! Твістер - мегамозок! Я завжди це знала! Є початки статистики від Хантера. Можна там покопатися. Я можу допомогти, але я в з табличками не дуже товаришую...

    ---------- Додано в 00:47 ---------- Попередній допис був написаний в 00:43 ----------

    Твісті, а табличка в Ворді? Можеш скинути мені на мейл її, я візьму шаблон і спробую опрацювати наприклад 5 ігор: 31, 30, 29, 28, 27
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Twister

    Twister Well-Known Member

    Так, я бачила, по пешим 9 іграм. Обов'язково скористаюся, коли дійду до них (я рухаюся від кінця к початку).

    Дякую!! Не обов'язково з табличками товаришувати. Буду дуже вдячна, якщо ти візьмеш ті ігри, які ти сама вела, і напишеш мені (можна в приват чи в скайп) про них таке (синім приклад):

    Гра №34 "Диверсія амурів"
    Гра тривала 5 "днів" і 4 "ночі"
    На початку гри гравців 14
    З них місто 8 + 1 шпигун / 4 мафів + 1 маньяк
    Ранок 2 дня: місто 7+1 / мафів 4+1
    Ранок 3 дня: місто 6+0 / мафів 2+1
    Ранок 4 дня: місто 5+0 / мафів 0+1
    Ранок 5 дня: місто 3+0 / мафів 0+1
    Остаточний рахунок гри: місто3+0 / мафів 0+0 перемога міста

    Решту інфи я сама візьму з перших постів ігор, а от по днях шукати часом дуже важко.

    Дуже прошу і інших ведучих допомогти мені з інфою щодо розподілу сил в іграх, які ви вели!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ок, як хочеш.
    тоді оброблю свої ігри!:cofee:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Twister

    Twister Well-Known Member

    В екселі, але можу і в ворд перекинути, то не важко. Напиши мені в приват свій мейл!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Twister

    Twister Well-Known Member

    Добралась до 25 партии. Кто понимает, что там были за правила, или у кого осталась та трава, которую курил Овод - постучитесь ко мне в приват, пожалуйста. Ничего я в той партии понять не в состоянии.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)