Сихів не Львів ,а що?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем duncan, 19 лис 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    мабуть вам там під столом ліпше видно.... [​IMG]
    київська ніби айпішка....
    а звідки вони грабують погоду?...
    [​IMG]

    пс. (зараз я картку отримаю) сихів -- це не львів, я був би в захваті, якби його якось відділили від львова, щоб сихівчан не ототожнювали зі львів’янами....

    ппс. (на своє виправдання) сихівчани, коли їх питають "де мешкаєш", часто кажуть не "ві львові", а "на сихові"....
    (може не тре картку?... я довго стримувався, казвав "район, який я не називаю".... [​IMG])
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Сихів назавжди

    Та я ві Львові вже не памятаю коли був,шо я там забув.Так шо картки не буде куме ,тіко хіба шо проїздна на 24 тролейбус
     
  3. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: Сихів назавжди

    Так, Сихів і Львів чомусь стали окремими речами ))... Хоча я себе вважаю львівянином, але живу на Сихові.. буду Львівським сиховчанином, або сихівським львівянином ))
    Але всеодно, третина міста по населенню - Сихів...
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сихів назавжди

    300 тисяч нельвів’ян -- це багато...
     
  5. Tolsty

    Tolsty Member

    Відповідь: Сихів назавжди

    to Пупер
    http://syhiv.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=5&Itemid=6 - шановний, почитайте ось тут, що є Сихів. Якщо ви сумніви в достовірності джерела - скажіть, я спробую знайди інше. І не можу зрозуміти Вас: хіба на Сихові не живуть такі ж люди, як і ви (львів’яни)? Вони чимось відрізняються від Вас? (статурою, формою обличчя). Хіба у сихівчан в паспорті стоїть печатка з синівською пропискою. Чи львівською? Кажись, попахує тут сепаратизмом. Тому, шановний, хотілося б Вас попросити, або писати по темі, або взагалі нічого не писати. Хоча, це ваша справа і кожен має право говорити те і там, де йому заманеться. А те, що так склалося геополітично ніхто в цьому не винен. Давайте тоді і Рясне відділимо і Левандівко і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сихів назавжди

    добродій толсти, як би вам не хотілося вважати сихів львовом -- насправді спільного дуже мало...
    почитайте історію цього ... гммм... утворення, порівняйте ментальність, а також відсотково кількість корінних львів’ян, які там живуть....

    пс. як не дивно, а гопи, яких я не "переварюю" ще "водяться" переважно на сихові....
     
  7. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: Сихів назавжди

    Хлопче, я бачу ти не частий гість на сихові. Бо інакше б тобі стало відомо, що гопів тут поменшало, а співвідношеня гоп/нормальний/неформал значно краще ніж у інших спальних районах міста. Це по-перше, а по-друге, цікаво, а скільки "корінних львів’ян" живе у центрі міста. Не думаю, що значно більше, враховуючи русифікованість мешканців центральної частини міста.
    І до речі, Сихівські гопи значно цивільніші за "борзих" центровиків :padonak:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сихів назавжди

    а мені байдуже, як ви порівнюєте сихівських і "центральних" гопів...
    мені значно ближчі до душі російськомовне начелення центру львова, аніж україномовне сихівське...

    пс. перепрошую кума та деяких інших мешканців сихова...
     
  9. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: Сихів назавжди

    Щось, бачу, занадто центровий виявився Пупер ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сихів назавжди

    скоріше -- личаківський...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Tolsty

    Tolsty Member

    Відповідь: Сихів назавжди

    to пупер

    Медицині відомі такі випадки!

    P.S.
    Створіть собі окрему тему в іншому розділі, оскільки ця гілка не є предметом такої розмови.

    P.S.
    Чому на це закриває очі модератор? Це гілка, як і тема не для цього флуду, який пише вельмишановний личакіський пупер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    =) А нам і без пупера на Сихові файно живеться.

    Добудують ТРЦ біля Арсена і взашалі покладем на Ваш Центр =)

    P.S. Гопів на Сихові мало...дуже мало...
    P.P.S. Я можу прогуляватися по Сихові опівночі і не думати про безпеку, чого не скажеш про центр, личаківський район ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    та я вже давно....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MITALb

    MITALb New Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Район зараз сильно і швидко розвиватся та розбудовується. Скоро це буде не тільки найбільший по населенню район, але й район з самою розвинутою інфраструктурою у місті. Місто вкладає в нього немалі кошти.
    Що стосується населення, то колись так і було - район заселявся з найближчих сел, але то було у 80 при совдепії. Зараз у районі купують квартири далеко не сільські люди )
    Та Сихів - це Львів, так само як і Личаків чи Левандівка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Я б не стала його відокремлювати від Львова, радикальненько-с...))
    Хоч і не була там багато років. Однак, так само багато років я не бачу левандівки, патона...Звичайнісінький спальний район у який як в будь-який инший після центру хижо переїзджати. Дивує лишень вартість оренди квартир у даному районі - намагались нам розповісти, що 350 умовних за гарну квартиру на сихові - це нормально. Мабуть, там стало цікавіше проживати або що...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Другий варіант - "абощо"......
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Сихів назавжди

    кум вже створив.... [​IMG]
    а це не флуд....
    це моя думка про "с" (це скорочена назва села, яке стало районом), в якому я мешкав у різні часи, і (хвала Богу!) не став місцевим, "своїм"....
    я там жив: 1991-1993; 2000-2005...
    так що "пізнати" що це за район -- можливостей було предостатньо...

    пс. між іншим, ви частково праві щодо личаківського району, справді зі злочинністю у свій час було не дуже добре.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    Сепаратизм!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    На замітку
    Вперше село Сихів згадується 1409 року, коли Петро Влодкович придбав його у подружжя Івана та Оксани Русинів за 50 кіп грошей. За два роки Сихів продали Іванові з Зубри вже за 60 кіп грошей та коня. Надалі село дуже подорожчало. 1507 року райці міста Львова придбали за 200 гривень у Івана та Петронели Сокільницьких четверту частину села Зубри і половину Сихова. Отак Сихів став приміським селом, 1525 року отримав магдебурзьке право...
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Сихів не Львів ,а що?

    2 пупер

    По-моєму, ти сильно спішиш з висновками.
    Я жила на Сихові з 1982 по 1998 рік, тобто 16 років. Мої батьки не з села, просто організація, в якій вони працювали, виділила їм квартиру в новобудові на Сихові. Як і більшості людей, які жили в нашому будинку. Звичайно, мені багато чого там не подобалось ( панельний будинок, багато квартир, незнайомі і деколи підозрілі сусіди, таргани в будинку, мусоропровід в під"їзді). Тому як тільки матеріальний стан сім"ї покращився, ми звідти переїхали. Але: такі самі проблеми я зустрічала в більшості районів Львова, в тому ж центрі деколи страшно зайти в під"їзд.
    Щодо гопів і "негопів" (не знаю тепер вже, як вони правильно називаються) - для мене це взагалі дико, я так людей не поділяю. Єдине, що можу сказати - люди там не гірші і не кращі, ніж в будь-якому іншому районі міста. І якщо в них трошки не вистачає грошей, щоб змінити місце проживання, від того вони гіршими не стають, нє? До речі, біля мого будинку на Сихові був сад, дитячий майданчик, багато зелені. Зараз я живу на Чупринки, де дерев вдвічі менше. А що казати про центр, Личаківську, Городоцьку? Зате понтів ціла купа...
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)