Шукаю хостинг для ігрового блогу

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем ArsenGuslik, 31 січ 2024.

  1. ArsenGuslik

    ArsenGuslik New Member

    У мене є невеликий, але досить популярний YouTube-канал, де я роблю огляди відеоігор. Нещодавно я вирішив створити окремий сайт-блог про ігри, щоб доповнити свої відео докладнішими текстовими оглядами та статтями. Але я зовсім не розуміюся на веб-розробці та хостингу. Порадьте, будь ласка, гарний і надійний NVME хостинг для мого проєкту. Він має бути швидким, щоб користувачам було приємно читати мої матеріали.
     
  2. Ponkov

    Ponkov Active Member

    Ну зараз існує багато різних хостингових компаній. Варто вивчити відгуки користувачів, порівняти цінову політику а потім вже можна робити вибір.
     
  3. Klqrov

    Klqrov Member

    Слухай, зараз є багато різноманітних хостинг провайдерів, чому б тобі просто не спробувати декілька варіантів і зробити для себе висновки і залишитись на якомусь одному варіанті? Мені здається що це буде найкращим варіантом для тебе, оскільки так ти будеш з досвідом і будеш розуміти які є слабкості у кожного провайдера. Я ось наприклад користуюсь послугами компанії TheHost, мені подобається їх зручний сервіс, все зрозуміло і в цілому в них є свій дата центр в Україні, це дуже зручно.
     
а де твій аватар? :)