Штучна ялинка: за чи проти

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем хельга, 10 гру 2007.

?

яку ялинку ставите на зимові свята?

  1. живу

    33,9%
  2. штучну

    48,4%
  3. не ставлю

    6,5%
  4. як коли

    11,3%
  1. хельга

    хельга Well-Known Member

    Яка ялинка буде в вашій оселі на НР? Ваше ставлення до штучних ялинок? Як шкодить незаконне і законне вирубування ялинок нашій природі?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    У нас уже другий рік буде дуже гарна, але штучна.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    Ми завжди купуємо живу ялинку.Штучні нехай ставлять в громадських місцях.А вдома я не уявляю синтетики.Сам процес купування ялинки чого тільки вартий.То ж треба стільки їх передивитись, потім витягти її на 8-й поверх(бо в ліфт не влазить), затягнути в квартиру і.....ооо, той аромат, а краплинки смоли на гілочках....все...свято почалося....
    А законне чи не законне вирубування , то нехай відповідні органи слідкують, їм за це гроші платять
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    В нашій сім'ї завжди була жива ялинка. Цього року теж планую купити живу ялиночку, але маленьку, до метра у висоту. Шкода дерев, але і квітів шкода, і корів шкода..
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    У Карпатах уже цілі "пліші" на схилах.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. хельга

    хельга Well-Known Member

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    В нас теж вже другий рік штучна ялика. Для аромату можу купити гілочку справжньої ялинки. А свято залежить він внутрішнього настрою. Може стояти гарна жива(чи то пак мертва) ялинка якщо в сім"ї негаразди.
    А про законне чи не законне, питання не в відповідних органах, а в нас, в споживачах. Адже на що є попит, те і продається...

    Додано через 1 хвилину
    Квітка виростає за декілька місяців, а корівок спеціально вирощуюють (хоча іх теж шкода). Дереву потрбно не один чи два роки...
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    а моя сім`я вже щось кілька років не ставить живу ялинку..як і штучну те..марудно трохи..хоч і без аромату,зате сосни надворі,посаджені моїм батьком, око милують...І дуже нервує як є охочі їх зрубати..У людей є совість?!
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    Зараз продається майже все!А хто з нас питав чи може вимагав документи на якийсь товар щоб взнати яким шляхом він попав на прилавок? Та ж штучна ялинка...


    Скільки вже тих нових років пройшло. а ялинки ще не закінчились.Насаджувати треба побільше от і все
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    В нас буде свіжа ялинка. Тут є окремі ферми які вирощують ялинки власне для таких випадків.
    Не бачу нічого поганого або стидного в штучній ялинці. Коли діти були маленькі ми лише штучну ставили і тільки з пластиковими баньками. Дитині ж цікаво подивитись що це за чудо таке - ЯЛИНКА! А бігати за ними і кричати не руш не має часу сили і здоров*я.
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. хельга

    хельга Well-Known Member

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    В тому то і вся справа - що не насаджують стільки, скільки вирубають. Я за особливістю свого місцепроживання маю змогу спостерігати за облисілими Карпатськими горами:sad:
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    Аха , свіжа ... на й си всі в тих Карпатах втопляться ... лиш би свіжа.
     
  12. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    штучна ялинка у мене вже буде 3-й рік. ні разу не пошкодувала.
    і ми так вдома робимо.
    а з нашою штучною ялинкою ціла історія пов"язана. ми її купували, розраховуючи на одну суму, а вийшло в 2,5 рази більше - така вже нам з мамою сподобалась. тоді ми ще не знали, що наступного місяця мама залишиться без роботи.
    з того часу у нас такий жарт, що як грошей зовсім мало і треба на чомусь зекономити, то ми одна одній кажемо:"може, нам ще одну ялинку купити?"
    +1
    я Нового року не люблю, але процес прикрашання ялинки - обожнюю.і для мене не має значення - штучна вона чи "жива", вивезена із Карпат.
    до речі, прибічники "живих", ви давно бачили Чернівецьку область, до прикладу? раджу з"їздити.
    або так - НОВОРІЧНА АКЦІЯ - кожному, хто купує живу ялинку - в подарунок лопата і письмове зобов"язання посадити нову ялинку навесні або восени.
    згода? посадите?
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    Штучна ялинка: за чи проти

    душа проти, розум - за :sad:
    бо душа бажає свята, свіжого ялинкового запаху :)
    але ж ми не дурні люди, правда? мали б розуміти, що скоро не стане тих ялинок, щоб ставити в кожен дім
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. хельга

    хельга Well-Known Member

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    без коментарів
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    я просто за ялинку, одного року довелося без неї свята зустрічати, так сумно на душі було
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    У нас жива ялинка. Купили в Ікеї. Ялинки не є ідеальні, з кривим стовбуром дуже часто, але суть у самому прибиранні деревця, ну і запах ніщо не замінить. Якби не малий, ми би просто купили вінок або галузку з ялинки. Суто заради запаху.
    Зате в Україні з її вандалами і великим відсотком тих, для кого нема ніц святого окрім їх примітивного світобачення, то так, я завжди була за штучну ялинку.
    Те саме з підсніжниками. Мої знайомі знали, що мені їх дарувати не можна.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    Сосні 3 роки. Якщо їх сіяти проблем нема. Взагалі я тільки гілки купляю але живі, штучне не те.:ireful1:
    Знову ж таки більшість хвойних росте швидко.
     
  18. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    Не люблю штучних ялинок.Як були малі, то дідусь завжди приносив гарну живу ялинку.Хоча і шкода було дивитися на бідне деревце, але з нею в хату приходив особливий запах, особливий святковий дух.Завжди я,брат і дідусь прикрашали її.Це було щось дуууже особливе.Скіки було товчених кульок,бігали по хаті і розкидували сніжок,гірлянди майже кожного року ремонтувалися)))...Зараз переглядаючи ці відео,де нам по 5 рочків,аж слози на очі навертаються.
    Завжди ставили ялинку на Святий Вечір і ніколи на Новий Рік.Але вже десь років 5 як не ставимо.Мама замовляє готові композиції і тим обходимося.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    Я минулого року купив собі таку красуню і маю чистий спокій..

    [​IMG]

    А для запаху вінок,або кілька гілок.
     
    • Подобається Подобається x 15
  20. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Штучна ялинка: за чи проти

    У нас теж штучна, чоловік настояв.
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)