Шо там у файному місті тернополі: грип, тиф... ?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Deus igrok, 29 жов 2009.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Як повідомлялось, за інформацією Міністерства охорони здоров’я, у Тернопільській області від вірусної пневмонії померли 10 осіб. Попередньо встановлено такий діагноз у 95 осіб, з них 25 хворих (17 дорослих та 8 дітей) підпадають під важкий перебіг захворювання.

    Загалом у жовтні у західних областях України померло 20 осіб, найімовірніше, від пневмонії.

    У Тернополі створено 25 виїзних груп для надання невідкладної консультативно-лікувальної допомоги важкохворим. Про це повідомили у прес-службі обласної ради.

    Для раннього виявлення хворих також створено “гарячу” телефонну лінію за трьома номерами: 42-20-63, 42-20-64, 42-20-65, за якими надають консультації фахівці з гострих респіраторних вірусних інфекцій.
    ==========

    Тиф возвращается?!


    Тема настолько серьезная и взрывоопасная, что сразу хочу заметить: вся информация неофициальная, из уст очевидцев, собрана по разным форумам. Однако объективной официальной информации по этой теме можно не ждать: ни одна власть в мире не признает масштабы подобной проблемы. Поэтому такая информация передается "из уст в уста". Насколкьо всё это достоверно и правдоподобно - решайте сами.

    Речь идет о резком вспышке заболеваний в Тернопольской области. О которым уже криком кричат на форумах.

    Сначала вот это сообщение:

    "В Чорткові загинуло 3 чол, в Теребовлі 4 чол, В Тернополі 9 чол. Сьогодні в педагогічному 2 студентів... До 12 год гуртожитки мають бути пусті. Лікарні переповнені. Медикаментів мінімум. Мій знайомий лікар каже, що толком лікарі не знають причини від чого лікувати. Симптоми ОРЗ, до 3х днів від температури горять легені, як наслідок - смерть. Задуматись є над чим. Теорія, щодо завезення інфекції з-за кордону все менш імовірна.
    В мене в компанії працює понад 200 чол. 12 чол - двостороннє запалення легень. Так званим грипом "перехворіли" понад 30 чол. Торгові, що їздять по районам розповідають страшні історії щодо епідемії та кількості хворих/померлих.Діти працівників з температурою вдома - лікарі нічого сказати не можуть. Садочки закривають, батьки дітей забирають додому. В аптеках амізон розгрібають в секунди.
    В новинах: м. Тернопіль планують закрити на карантин, обмежити вїззд/виїзд з міста.
    Глузувати і флудити не раджу. Ситуація справді складна..."

    Далее: житель Тернопольской области, почувствовав симптомы простыды, оперативно отправился в областную больницу. Где встретил не только массу заболевших, но и разговоры медработников о возможности вспышки в области тифа.

    Тиф, как известно, может переносится вшами. В связи с этим странная реклама средства от вшей, которое начали рекламировать на украинском телевидении, вызывает большую озабоченность.

    И уже совсем чудовищный слух. Как известно, в городе Тернополе, где с весны правит тягнибоковская "Свобода", давно уже перестали вывозить мусор.

    Теперь вывоз мусора экстренно возобновился, причем, как видели очевидцы, мусоровозы сопровождает ОМОН.

    Одним словом, в Тернопольской области, возможно, происхрдит нечно серьезное. Остается надеятся, что проблема будет решена в ближайшее время и не распространится на другие регионы страны.

    [kutovoj.from-ua.com]
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Я не медик, ну думаю лікарі тиф від пневмонії чи грипу могли би відрізнити. А ще в цій статті політикою пахне, до чого було згадувати Свободу Тягнибока, це, що він людей заразив.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Я вже на ДП писала, що то є просто масова істерія, поріг захворюваності зріс, а решта роздуті чутки...он вчора казали що місто ще й чимось орошуваимуть... а то все називається ПАНІКА!
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    До речі, чула ще одну версію - легенева чума. Дуже, кажуть, симптоми схожі - і температура і пневмонія...
    Хоча, я б отому "пану Кажуть" не дуже вірила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Summer

    Summer Well-Known Member

    кажуть, що місто на в'їзд/виїзд закрили?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Хтось дзвонив, кажуть - закрили. А в новинах кажуть навпаки - ніхто нічого не закривав, просто студентів попросили звільнити гуртожитки - от вони і викупили всі квитки, тому вибратись з міста стало проблематично
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ovod

    ovod Well-Known Member

    про Чортків можу підтвердити 3 чи 4 померло від грипу, про Тернопіль теж чув(похоже що так і є). Сестра двоюрідна в Тернополі живе, каже що кропили вночі( каже що на дорозі таке як розляте вапно, хто його знає що то таке).
    А в нас кажуть, що мають кропити сьогодні вночі чи в вечір.
    Є версія, що то через сміття яке не вивозили( а його точно не вивозили довго поки шукали куда), частину до нас возили.
    З Тернополя точно складно виїхати і в'їхати, інститути позакривані, принаймі частина точно на карантин, студентів порозпускали по домам, а частина самі повтікали.
    В нас водії їздять в пов'язках, не знаю правда чи вони помагають.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Був би радий,як би то зазнимкували на мобільник ... фото, а ше краще відео.

    Але маємо надію шо все минеться.
     
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

    якщо в нас будуть кропити і щось справді буде, то обов'язково сфоткаю :)
     
  10. syavych

    syavych копач

    Глупа версія, бо чого ж тоді на Львівщині 10 померло... тож через сміття?
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    :haha: Вапно??? Кропили??? :haha: А ви спитайте котру то вулицю, бо мабуть з літака прицільно вапном окремі вулиці чи будинки покропили.
    З сміттям теж не смішіть за все літо і більше ніж пів осені аж тепер вилізло, та ще й коли вже три місяці сміття вивозиться ??? :haha: А з міста важко виїхати, бо ВУЗи закрили десь же тим студентам тре було розїхатись з гуртожитків.
    ЛЮДИ,не сійте паніки пустодзвоном :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 16
  12. крадійка надій

    крадійка надій Well-Known Member

    В нас теж така паніка в місті: поскуповували в аптеках всі маски (ніби вони врятують не відомо від чого), ліки для профілактики (арбідол, амізон і т.п.)....Грррр....універи позакривали на карантин((
    Всі ходять у невіданні, нервують.
    Буквально пару год тому сказали, шо знайшли якусь палочку в воді, і вже хворобу з нею пов"язали. Дурдом!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. ovod

    ovod Well-Known Member

    я взагалі то про причину проведення дезінфекції. якщо ж вона була, зараз складно щось точно сказати
     
  14. Чи дійсно західні регіони винищують перед ВИБОРАМИ ?

    Кажуть, що Західні регіони спеціально винищують перед ВИБОРАМИ !!!!!!!! Інфекцію було занесено в лікарні областей Львова , Івано-Франківська , Тернополя...!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. крадійка надій

    крадійка надій Well-Known Member

    Думаю, вони б швидше плітками обмежились, ніж людськими жертвами на благо політики
     
  16. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Сегодня в городе Моршине Львовской области умерла врач одной из местных больниц, которая контактировала с больными вирусной инфекцией и непосредственно выезжала на вызовы.Об этом сообщила заместитель начальника Главного управления здравоохранения Львовской области Ирина Микитчак.
    По ее словам, у 56-летней женщины "предварительно была диагностирована пневмония".


    http://korrespondent.net/ukraine/events/1013000
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    мені теж казали, що вночі їздили машини і шось розприскували.....:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. CurLyheadeD

    CurLyheadeD Member

    це їздять машини і промивають дороги хлоркою....
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Звонив знайомому , каже шо стоїть в аптеці в черзі, і шо перед ним зо 40 людей ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    блін. тільки що спорив з знайомою журналісткою яка була сьогодні в Тернополі . Каже що всі переконували її там що кропили. Шкода пішла додому, не можу витягнути більше аргументів
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)