Школа та освіта

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Павлик, 8 вер 2007.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    :good:
    кухар-ентузіаст взявся перевести шкільні їдальні на смачну здорову їжу
    ЗБІРНИК РЕЦЕПТУР СТРАВ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ В ОРГАНІЗОВАНИХ ОСВІТНІХ ТА ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДАХ
    https://cultfood.info/wp-content/uploads/2020/01/Zbirnyk-retseptur-strav-Klopotenko-v.2.pdf
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Останнє редагування: 9 кві 2020
    • Смішно Смішно x 2
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Капєц...

    #вчимосьвдома
    5 клас. Українська мова. Другорядні члени речення (Тиж.1:ЧТ)

    Олену Зеленську в тотій школі обманюють: Білі медведі не живуть в Антарктиді)))


    View: https://youtu.be/cy0U0sUvyNU
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    мишко антарктичний... хай бог милує... ще насниться :facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Слава Порошенку!
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Теперкалі-во сиджу на кухні, калатає яшик.
    По Ньюзвані пан в окулярах і камізельці дистанційно вчить математики /можете включити і послухати/

    Матьматьмать, кого ви виховуєте і чому навчаєте?

    Короче умова задачі "за три тижні відремонтували 118 км дороги. За скільки днів... бла-бла... десяткові і звичайні дроби, ікси і знаки питання.

    За умовою дорогу від Львова до Тернополя відремонтували за три тижні!
    Альо, вищі математики, ви шо там зовсім без ерудиції і інтелекту?

    Мало того, що ви далекі від реалій, то ви навіть і в стовпчик поділити на три не вмієте! Я вже не кажу про усно.

    /якщо послухати весь навчальний процес від того пана в камізельці, то я в якійсь мірі навіть радий, що я зараз вчу внука рахункам на пальцях, діям в стовпчик, і додаванню /поки що/ на рахівниці типу абак/
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ой, не питайте чому заплакані очі:cry:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В школі споконвічно так: є вчителя від бога, є просто сумлінні робітники, а є такі, що не можна на гарматний постріл до дітей допускати.
    Хоча, хочу сказати - помилки, описки - то пусте, то можна бути не зконцентрованою, чи, навпаки, переполоханою тією зйомкою.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мої діти вчилися в гімназії, куди важко було попасти простій людині, просто ми жили зовсім з нею поряд, і на вступних тестах діти показали високу підготовленість. Я подивилась потім на деяких "вчителів вищої категорії". Вчителька української мови мене допекла тим, що син в 3 класі написав дивний твір на тему "за що я люблю осінь". Він написав, що любить осінь за кавуни і здоровий червоний перець і ще за те, що мама купляє йому восени нове взуття)). Написав щиро, а що може така дитина розуміти інше, тим більше хлопець, якому квіточки та листячко байдуже. І так у мене з нею не заладилось...
    Важка була гімназія і фінансово, тягнули гроші безсоромно.
    Гарна була класна керівниця у сина, старенька вчителька російської літератури. Дзвонить вона мені раз: "ваш син не читає те, що треба" А що треба? "Грозу" Островського. П'єса!
    Ну я з ним домовляюсь: трохи я почитаю вслух, а далі він сам. Читаю, він лежить...потім чую "ой, бред!"Я : "Що таке??" Він: "ходять в церкву, з церкви, щось бредять, телевізорів нема, компів нема, звісно, можна втопитися."
    Це був час, коли вже кілька років за цю довбану російську шкільну програму йшли дебати. Як же так - прожити без "Грози" Островського? Донька на рік молодша - багато було інше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тіпа - кожний має право на помилку, чи шо?
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І ви також) Правда, дивлячись, що за помилка).
    У нас один професор залицявся до повненької і гарненької як яблучко буфетчиці в нашому буфеті- я раз чула). Казав: "Людочка, ти моя симпатія. Мені, правда, вже не 70, але ще не 90". Помилявся в її імені, але що це за помилка? :)
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Гарний збірник смачних рецептів, але ж змусити старих совкових кухарів робити щось по-новому неможливо.
    Хто такі кухарі у школах і садках? Це такі собі "спеціалісти", які не витримають конкуренції в жодному комерційному закладі. А дітям можна що завгодно тулити, бо хто ж їм повірить?
    Окрім того, збірник Клопотенка не передбачує крадіжки та недокладання продуктів, тому шкільним кухарям він не підходить, вони його бойкотують.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так я же ж завжди вважав, що кожний має право на помилку)
    Навіть тоді, коли Зеленський ще тільки грав чужі ролі, а члени його команди тримали фотоательє, ресторани і адвокатські агенства.

    Від помилок ніхто не застрахований. Але тут дєло в слєдующєм (с):
    - важливо, чи з результатів помилок зроблено висновки
    - як і за все, за помилки треба платити. Може не стільки, як за брехню і за зраду, але все має ціну.
    Ну, якщо професору було 80, то ще не знати, про що він думав і до кого він говорив, дивлячись на буфетницю.
    Та й повненькі і гарненькі як яблучко жіночки всі на одно лице;

    Але то таке...
    Ще не знати, якими ми будемо у 80
    І чи будемо;

    зі

    Доброго ранку усім!
    [​IMG][​IMG]
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Доброго ранку! Я сьогодні вже привезла розсади з сусіднього містечка. Зараз поснідаю - і за роботу.
    Стояли довго, пропускаючи військову колонну з бронемашинами, фургонами, полевыми кухнями та військовими - може, і наш Василь там перебував, хз. А може якась активізація на фронті, не хотілось би.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну... хто бойкотує, а хто й підримує...

    View: https://www.youtube.com/watch?v=8Bu5A0x4-no


    View: https://www.youtube.com/watch?v=6GSqhUuULY4


    View: https://www.youtube.com/watch?v=mlmMwuqHI9Y

    пригадався старий анекдот про трьох продавців взуття, яких послали на острів, де всі ходять босими...
    -----------------------------
    ще пригадалося...
    "якщо мафію не можна побороти - її треба очолити" )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, штори і фарба для підлоги вже не в тренді)))
    Плівка дешева, але її тре дуже часто міняти;
    [​IMG][​IMG]
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)