Школа та освіта

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Павлик, 8 вер 2007.

  1. Павлик

    Павлик New Member

    Незнаю чи я погано шукав але розділ Освіта відсутній.Пропоную додати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    Шреку, то не то.
    Ми не про дистанційну освіту.

    А освіту звичайну. Я сам думав відкрити таку гілку....
     
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    ну то почніть з оцього - Інтелектуали та Інтелектофоби
    можете залучити і друзів-геїв - вони себе позиціонують як еліту - до обговорення Інтелектуали та інтелектофоби-2. Або чим гомофобія відрізняється від інтелектофобії
    Тобто педика засуджувати - непристойно...
    зате "м'якотілих інтелігентів" ганити - це вже заслуга ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Павлик

    Павлик New Member

    Відповідь: Освіта

    Мих правий "наука і технології" не те. З огляду на те, що Львів одне з тих міст де зосереджено найбільше ВУЗів в Україні, то було б не погано відкрити гілку про освіту.
     
  6. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Освіта

    Кількість не означає якість...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    і ще раз +1 - за підпис ("оріджін")....
    ну дуже вже відповідає сучасній (львівській) ситуації....
    дійсно - а навіщо?....
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    наука і технологія, а ж мав на увазі освіта - школа.
     
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    і вуз - хабарі, нє?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    ну якщо вас таке життя влаштовує, то вперед...
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    дивно, Миху - невже у вузах хабарів немає? чи ви з ними ще не стикалися/не судилися?
    Адже тему про хабарництво в медицині ви висвітлили так фахово, ніби до дрібниць знаєте як процеси виготовлення/закупу/реалізації ліків, так і всі особливості стосунків на всіх рівнях МОЗ. Іноді враження складається, що ви серед організаторів того всього - так добре тему вивчили...
    То, маючи такий шальоний досвід - ви б мали і з хабарництвом в мед.вузах стикнутися? І, відповідно, узагальнивши - повідомити всім, що зара вчитися - марна трата часу, що хабарі вирішують все, а диплом - достатньо просто купити?
    --
    Бо ж ви десь впевнені, що лікарі покупляли свої дипломи, нє?

    Додано через 5 хвилин
    по темі - якщо людина зі "справжньою" вищою освітою може зрозуміти рівень/оцінити знання/та затрачений час робітників/середньоспеціальної освіти/і десь навіть селян - то з рабочє-крєстьянскімі мірками вищу освіту міряти - ніц з того не вийде7 Ви просто ніц не зрозумієте6 а тому зробите висновок, що то яйця виїденого не варта.
    --
    тому й занепала освіта - витравили її самі люди ;) випололи, як бур'ян, що заважає справжнім борцям покращувати життя вже сьогодні ;)
    По обидва боки барикад, до речі - юрист без диплома - то не менш круто, ніж премьєр-проффесор.
     
  12. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    хабарі є. Але це як альтернатива для отримання диплому. Маю досвід навчання у двох ВНЗ. Хабар - це для лінивих і грошовитих. Той хто вчиться сам, без проблем отримає диплом.
    З іншого боку, хабар дозволяє відкупитися від деяких сумнівних предметів.
    Для прикладу фізкультура на 3-4 курсах. На біса вона. Той хто дбає про себе куди ефективніше за той час попрацює в спорт залі. Також є ряд предметів, такі як психологія юриста, деонтологія юриста, соціологія, інформаційне забезпечення юриста, історія політичних вчень (не політологія). Формат викладу цих предметів , скоріше схожий на просту балачку ні про що. Якщо є можливість уникнути відвідування таких предметів, і більше часу приділити профілюючим наукам чи навіть практиці - чому б і ні ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    А я про що кажу? Сьогодні хабар живе й процвітає практично повсюду, його породила влада і не народ винуватий, а влада, бо ще жодного хабарника не засудила. І то не має значення захід, чи схід України. Це явище живе повсюду. Особисто я стикався з СЕС. У мене склалося враження, що вони своїх функцій і не виконують. Даєш хабар - добре, не даєш - труп. А що ти робиш - нікого не цікавить....
    Доречі, ми ж тут про освіту маємо говорити, нє?
     
  14. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    хто винен? - невістка....
    ви хочете сказати, що вони хабарниками народилися?
    --
    Ні, вони теж колись були цнотливі, мали ідеали, дотримувалися "правил честі".
    ..... пройшли роки ......
    і вони стали хабарниками.... Самі почали вимагати хабарі від всіх? ні - навряд... їм давали добровільно...
    Чому їх не садять? - та тому, що посадити слід обох - і того хто дав, і того, хто взяв....
    Так чому їх не садять? - так тому, що ви, для прикладу і безособово, Миху, радше дасте хабар, ніж відстоюватимете свої права у суді. А свої права відстоюєте лише тоді, коли хабар вам видається завеликим...
    ------
    То з якого Марсу взялися у нас хабарники, коновали замість лікарів, дуби замість вчителів?
    хто їх виховав, "випестував" за 16 років незалежності від честі, моралі та дотримання законів?
    --
    На що скаржитеся, хворий? На понос? а що ви їли? квашені огірки з квасним молочком? і хто вам винен?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    Смішно практику читати умозаключєнія теоретика.

    Напевно Ви, афтерстепе, про корупцію дізналися з ґазет та журналів, а може чулисте по ящику. А в житті "можливий" хабар сягав до 15 гривень і то даїшнику? Що Ви можете знати про хабар і корупцію виходячи з Вашої спеціальності? Хіба теоретично...
    Тому Ваші висновки просто смішні, типу
    Ні, вони теж колись були цнотливі, мали ідеали, дотримувалися "правил честі".
    ..... пройшли роки ......
    і вони стали хабарниками.... Самі почали вимагати хабарі від всіх? ні - навряд... їм давали добровільно...


    А на
    скажу, не раз судився в суді, але Вам і то знайомо лише теоретично.
    Мої судження є з життя, а Ви напевно любите художні серіали і програму "судові справи" з Городецьким.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    :8: Практик по хабарям? По дачі чи по взяттю?;)
     
  17. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    Миху - пощо явну дурню пишете?
    вас так моцно зачепило? ви - знаменитий практик?
    як я розумію - ви з народження були циніком, в дитячому садочку давали хабарі, і при першій же нагоді судилися?
    --
    Ще раз повторюю - всі люди в певному віці, за винятком, Миху, вас, були цнотливі, вірили в якісь ідеали і "правила честі". Навіть в дитбудинках - такі правила є.
    --
    І всі колись (за винятком Вас, Миху!!!!) - давали хабар вперше6 і брали хабар вперше. Ви - виняток, і ви давали хабарі завжди, причому більше 15 грн і не даїшникам - тільки для вас я то визнаю.
    --
    а -1 - за суди Городецького - телевізор взагалі не дивлюся. Іноді вмикаю, прогляну новини та поприколююсь з політичної реклами. Навіть не знаю, коли та передача - але часу на неї не маю.
    Про суди - теж дещо знаю, причому практичну реалізацію, причому - "з перших рук" - але ви все одно не повірите.
    --
    Миху - ви - еталон. Направду. Якщо я ще сумнівався - остаточні сумніви відпали.
    Ви на сповіді батюшці кажете6 що даєте хабарі? А батюшці хабарі давати, щоб гріхи авансом відпустив - не пробували?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Освіта

    З десяток раз судився з питань корупції, у тому числі двічі у Верховному Суді України.... так для інформації.

    Додано через 47 секунд
    промах, в садку не був, дітей не посилав....

    Додано через 7 хвилин
    Можете повторити втретє, але єрунду пишете...
    Ви наївні, бо про хабарі знаєте з газет. Є люди (а їх 99:wacko:, які йдуть у владу, щоб отримувати хабарі, невже Ви думаєте, що бортьба за владу є боротьба цнотливих, необізнаних людей? Ех, програмісти - програмісти...
    смішно просто читати, чесне слово....

    Додано через 12 хвилин
    :D :D :D
    Емоції, емоції, де Вас подіти?
    Може запхати в п"єц і не дати їсти?

    Афтерстепе, не читайте газет, не сприймайте так близько....

    Додано через 15 хвилин
    Афтерстепе, до батюшки то Ви ходете, а не я...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Павлик

    Павлик New Member

    Відповідь: Освіта

    Шановні я взагалі вніс пропозицію створити в цьому форумі розділ освіта, а не про хабарі:).
    Модераторе значить треба створювати, дискусія існує :)
     
  20. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Освіта

    :cowboy:
    Маючи вищу освіту, йдучи давати (чи приймати) хабар, подяку, відбувається діалог між хабарником і в цьому діалозі від рівня освіти та напрацьованих знань, залежить об"єм хабаря та подяки, ігри інтелектуалів чи бородьба, і чим меньше хабар тим більше ви перемогли...роздуми ідіотів...
     
а де твій аватар? :)