Шенгенська віза

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Grek, 23 тра 2008.

  1. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ось і наближається пора відпусток і так хочеться вирушити в подорож Європою... Але найперша проблема (а може зовсім і не проблема) - отримати таку заповітну шенгенську візу. Хто може поділитись досвідом отримання шенгенської туристичної візи? Через яке посольство найлегше зробити, якщо плануєш їхати самостійно і які папери тре надати, щоб переконати, що ти їдеш у Європу подорожувати? А можливо є фірми які надають допомогу в отрианні такої (без купівлі туру) і скільки вони беруть за послуги? Ділимось досвідом.
     
  2. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    Однозначно!Только через ПР!!!!
    Все пароли у Алекса....:)
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Шенгенська віза

    Щодо консульства Польщі у Львові. Перш за все потрібно зареєструватись в неті. 2 тижні тому була реєстрація на серпень, зараз взагалі закрита. Можна також піти прямо до консула, але потрібно мати підстави для того, щоб просити його видати візу швидше.
    Шенген віза за 3 тижні - 35 Євро, за 3 дні - 70 Євро. Але от зараз там затримки з візами, не варто розраховувати, що отримаєте візу того дня, якого вам скажуть прийти.
    Я робила польську національну візу, чекала 3 тижні на неї з дня подачі документів. Хто ходив до консула - отримував візу швидше.
    На сайті польського консульства у Львові є детальна інформація щодо оплати за візу, переліки документів тощо.

    Ще такий момент, десь вичитала, здається на сайті консульства Чехії у Львові. Шенгенську візу треба виробляти у консульстві тієї країни, в якій плануєте перебувати, або вона буде першою країною, в яку ви потрапите після виїзду (вильоту) з України.
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Шенгенська віза

    Нірванко, перепрошую, Ви же дружина громадянина Польщі, так ?
    Невже Вам довелося чекати візу "на загальних підставах" ?
    А чоловік не міг "поперти буром" на тих клерків ? Власне вони сидять в консульстві не стільки для того, щоби "не пущати туристів", але в першу чергу для надання послуг своїм співвітчизникам!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Шенгенська віза

    Так. Завдяки цьому я хіба що отримала візу безкоштовно і мені не треба було довідок з місця роботи, про стан рахунку в банку, і вказувати деякі пункти в анкеті. А все інша - як і всі: зареєструвалась в неті, здала документи, через 3 тижні - віза.
    Можна було іти до консула, але, по-перше, мені насправді не горіло (там же форумівки були, зустріч однокласників і т.д.. :) ), а по-друге, я не мала реальних підстав для того, щоб мені видали візу вже, а не через місяць.. Та і до консула велика черга, краще вже зареєстуватись в неті і прийти в зазначений час..
    Та де там?! :D
    Зі мною в черзі в день видачі візи стояла жінка, яка розмовляла польською. Певно полячка з укр. паспортом, інакше для чого б їй потрібна була віза?.. Так от в неї того дня був автобус на 21:00, за візою прийшла на 15:00, як і було їй призначено (і решті пів тисячі людей).. При чому вона ішла по прискореній процедурі (та, що коштує 70 Євро). І стояла зі всіма в черзі, і не поїхала того дня до Польщі, бо візу отримала пізно ввечері.. І ніхто їй нічим не допоміг - міліціонери пускають виключно по номерках і більше їх нічого не обходить, дівчата у віконечках просто видають паспорти і коли буде готова віза від них не залежить, консул приймає тільки у зазначений час.. :8:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    Борис, дуже часто в європейських посольствах-консульствах рядові клєркі - наші громадяни. Їм по-барабану.
    Крім того, вони давно звикли виявляти і боротися з "фантазьорами", які просто будь-якою ціною хочуть вирватись з України, правдами-неправдами. Таких справжніх, як нірванка - одиниці, може десятки... Тому і гребуть всіх під одну гребьонку, і в кожному бачать передусім "фіктивщика", а потім розбираються...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    Все правильно , лише з громадянами Польщі , Канади , США , Трінідаду , etc. розмовляють клерки які є теж громадянами цієї держави.А місцеві клерки розмовляють з місцевими.
    В нас було кілька випадків , коли ми з жінкою , як громадяни Канади "ходотайствували " в Канадському посольстві в Києві за мого двоюрідного брата, якому 4 рази Канада відказали в візі і за тещу в Загребі .НІЧОГО НЕ ПОМОЖЕ.Ні стукання кулаками, ні лякання адвокатами , ніщо.Тещу потім впустили - в кінцевому результаті . А кузинові так візи і не відкрили , сказали поки їх не переконає , що не лишиться в Канаді "на чорно" , доти його не впустять.

    А в колєґи (теж громадянина Канади ) взагалі мелодрама була - хоч для фільму сценарій може бути.
    Вженився в Львові на своїй першій дівчині (після ,в нього були інші дівчата . Вона була замужем. Потім випадково зустрілися і почали все спочатку).Відгуляли весілля , в нього відпуск кінчається , час до роботи - треба повертатися до Канади.
    Разом поїхали до Києва в Канадське посольство.Їй - "от ворот поворот".Сказали , що візиторську візу не відкриють , хай оформляється на постійно.Поплакали , покричали , попросили - нічого не помогло.Він поїхав , вона залишилася.Подала папери.Сказали що процес триває коло 1 року , а то більше часу.Якимось чином вона дістала Американську візу.Радості в нього і в неї - повні штани.Приїхала до США.Він зустрів її в Н.Й. на летовищі.Пішли в Канадське консульство - знову відказ.Знову плач і т.д. Він йде в "ва-банк". Сідають на машину і їдуть до Канади ( вона візи не має ) "на авось".На границі як правило дуже не придираються.Але на цей раз придерлися....їй зразу наручники на руки . Йому нічого , але сказали , що прийде повістка в суд.
    Канада депортувала її назад до США , звідки вона вїзжала в Канаду .
    Він пішов по адвокатах.А ті зразу , перед тим як почати говорити - штуку баксів хочуть....
    Довго ця історія тягнулася майже 6 місяців.Вона в США , в Нью Джерсі - в моєї сестри жила , він в Торонто ходить між адвокатами і депутатами Парламенту, випрошує візу для неї і відвідуючи її. Повезло тим , що вона завагітніла і депутат з його округу постарався на постійний побут для неї, все таки -"...у нас законов волчьих нет , чтобы совсем забыть о человеке".
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    Так в тому і справа, що зараз якщо і встанеш у чергу на візу в польському консуляті, то хіба на вересень, тобто літо в прольоті. Можливо варто поїхати в Ужгород і швидше виробити угорську чи словацьку візу?
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Шенгенська віза

    Шенгенський інформаційний паспорт для українців. додаток до „Українського журналу“. Видавець: громадське об’єднання РУТА. http://ukrzurnal.eu/project/pas_schengen.pdf 2,01 МБ (2*109*440 байт)
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Шенгенська віза

    Якщо не має значення в якому консульстві робити візу, то можна зробити у Львові в Чеському консульстві. А якщо кудись їхати, то ще можна до Луцька - там теж є консульство Польщі.
     
  11. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    була ситуація в шведському консульстві в Києві. швед оформлював документи для української дружини. довго заповнювали папірці, потім стали в чергу. зазвичай та черга дуже мінімальна і дуже швидка (чьотко спрацьовує нац.менталітет шведів :)), але шось в той день не склалось, і чекати довелось дуже довго, бо працювало лише одне віконечко з двох. так от той жених терпів-терпів, потім почав трохи возмущатись. але в КОНСУЛЬСТВІ його НІХТО не слухав. зате він мав право, як громадянин звернутись в ПОСОЛЬСТВО (сусідня будівля), через 5 хвилин після його візиту туди відкрили друге віконечко і черга пішла значно швидше! який він довольний повернувся :) і як його вітала вся черга :)

    всі попередні шенгенські візи я мала так, що не получалось в*їхати в Швецію безпосередньо, лише через Польшу, Фінляндію. наслідків при оформленні наступних віз не було ніяких. але в мене хороше офіційне запрошення, і наскільки я знаю, тій організації дзвонили і уточнювали чи справді я їм так потрібна. можливо для звичайної туристичної візи такі "порушення" і не пройшли б.

    яке консульство краще, лояльніше... не знаю, але з львівським польським не стала б зв*язуватись. простіше в Київ поїхати! аналогічно і чеське (хоча у Львові дуже колоритний охоронець, незабутній просто!) за сервісом, з мого досвіду, Швеція - безперечний фаворит. дуже чітка і злагоджена робота, якщо працівники не встигають прийняти документи до обіду, то... відміняють обід!!! де ви ще таке знайдете? :) колись одному учаснику поїздки бракувало кількох днів страховки, то дозволили принести в інший день, незважаючи на те, що він був взагалі неприйомний (!), але оскільки тоді ж був і виліт, то пішли назустріч. туристичної візи я там не пробувала робити, але з того, що там спостерігала - особливих проблем у прохачів не було помітно. від туриста проте попросять довідки про гроші, яких має бути достатньо на подорож, плюс бронь готелів
    Швеція красива країна, туди варто поїхати ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Dunker

    Dunker Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    В мене таке питання - хочемо з друзями на машині покататись по Європі (7-10 днів), у кого є досвід підкажіть чи достатньо для цього шенген візи будь-якої країни, чи потрібно візу якоїсь конкретної країни, які +-.
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Шенгенська віза

    По которій..?
    Списочок оголосіть, для початку.
     
  14. Dunker

    Dunker Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    ну наприклад Німеччина,Австрія, Франція, Нідерланди - це точно, по дорозі чи перед відїздом остаточно вирішимо.
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Шенгенська віза

    Підозрюю, що при виїзді з України Ви першим перетнете кордон з Польщею. Тому можете сміло робити в польському посольстві візу.
     
  16. Dunker

    Dunker Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    ну взагалі то можна і через Словаччину виїжджати, хоча різниці немає, справді простіше було б через Польщу. Може будуть якісь поради як 4 молодим людям відкрити шенген візи Польські?
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Шенгенська віза

    Туристичні візи відкривають відносно без проблем, якщо мати документи про резервацію кімнат в готелі.
    А дають візу Шенген в тому чи іншому консульстві, якщо ця країна буде першою, яку Ви перетнете виїжджаючи з України. Або Ви в ній перебуватимете більшість часу.
     
  18. Dunker

    Dunker Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    А без резервації? Ми хочемо жити в хостелах, щоб дешевше було, якщо ця резервація підійде то супер. Може є якийсь обхідний шлях?
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Шенгенська віза

    Подруга хотіла поїхати в Польщу просто в гості. В консульстві сказали: "або запрошення, або резервація в готелі". Дзвоніть в консульство, питайте. Може якщо машиною, то є якісь інші ньюанси.
     
  20. Dunker

    Dunker Member

    Відповідь: Шенгенська віза

    Можливо хтось знає - резервація в хостелах підходить?
     
а де твій аватар? :)