Шанс на життя

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Alias, 13 бер 2013.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Звертаюсь до небайдужих львів"ян про допомогу для мого маленького земляка Вовочку Панікаровських.

    Зараз він з татом і мамою знаходяться у Львові на Орлика (2 хірургія) на додатковому обстеженні.
    [​IMG]

    В магазинах поставили скриньки для збору коштів, провели благодійний концерт і благодійну ярмарку.
    Зібрано:
    А ще потрібна кров.
    Не залишайтесь байдужими!
    Дайте дитинці шанс на життя!
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Стан хлопчика погіршується з кожним днем. Львіські лікарі роблять все можливе, щоб підтримати його життя до операції.

    [​IMG]

    Не будьте байдужими!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дитина хоче жити!!!!!!!!
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Велике прохання до не байдужих людей ,допомогти маленькому Вовчику.

    Зараз дуже потрібна кров.

    Львіські лікарі роблять все можливе , щоб підтримати дитинку поки ми збираємо кошти.
    Кошти поступають з Росії, Білорусії, України.
    На сьогодні зібрано 42 тис.євро
    Завтра проводимо благодійну ярмарку . Кошти підуть на лікування Вовчика.

    Разом - ми сила!
    5, 10, 20 грн. для нас не великі гроші ....так...горнятко кави. А комусь вони можуть спасти життя....
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Xena

    Xena Member

    Приєднуюсь, до автора теми.
    На даний час хлопчик дуже потребує донорів крові. Лежить він в міській лікарні м. Львова, вул Орлика, 4 (2 дитяче хірургічне відділення). тел. мами (Анжела) 091769295. На завтра потрібно 4 донори будь-якої групи.

    Здавати кров потрібно у Львові, на вул.Пекарській, 65. Сказати, що для Вови Понікаровських, який лежить на вул. Орлика (друга хірургія). Квиточок передати мамі, або залишити в центрі переливання крові в реєстратурі, та повідомити близьким Вови.

    Прошу вас допомогти малюкові хто чим може, хоч би перепостом цього повідомлення у соцмережах, або в інший спосіб на ваш розсуд.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Xena

    Xena Member

    Останні новини: на 21.03.2013 залишилося зібрати 20,3% від загальної суми.
    Це 245 тисяч гривень. Тобто зібрано вже більше 964 тисяч гривень.
    Дякуємо всім, хто зробив свій внесок. Збір продовжується.
    Залишилося зовсім мало часу - до 6 квітня необхідні всі гроші.
    Дитинка залишаться у вас, у Львові. Досліджується чи можуть батьки стати донорами. Батько вже, на жаль, не підійшов.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    На 24.03 зібрано 108439 EURO, залишилось зібрати 7961 EURO

    Вовка буде жити!

    Форумляни, ще прохання...може хтось знає де можна знайти кімнату для тата Вовчика, йому так щоб переночувати. Винаймати квартиру дорого та й не раціонально. Район Топольної, Щурата, Миколайчука.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Xena

    Xena Member

    Маю повідомити: збір коштів завершено. Усю суму було зібрано до 27 березня. Зараз перераховуються на рахунки клініки у Бельгії. Та все ж ваша допомога знову потрібна, шановні львівяни.
    Хлопчику знову потрібні донори крові.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)