Сервіси і вебможливості яких так довго чекали

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 12 лют 2013.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Можливість попереднього перегляду торрент-файлу перед завантаженням всієї інфи(фільму) [​IMG]

    ---------- Додано в 08:19 ---------- Попередній допис був написаний в 08:08 ----------

    Сьоні тикнув торрент-файл для видалення і упс ....він почав відтворюватись. Ось і вирішилась проблема з місцем на жорсткому диску.
    [​IMG][/IMG]

    http://torrentstream.info/#/products/tsfull
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Я вже ту штуку юзаю, але при відтворенні Full HD, підгальмовує, не знаю чому, нет в мене ніби швидкісний....

    ---------- Додано в 09:12 ---------- Попередній допис був написаний в 09:10 ----------

    Без затримки то трнха неправильно, буферизація йде 1-2 хв.
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    20 Мбіт\сек? Тестирование TS P2P Multimedia Plug-in VOD (ВИДЕО ПО ЗАПРОСУ) FULL HD (1080P, С БИТРЕЙТОМ ДО 20 МБИТ/С, 60FPS)
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    На торентах швидкість доходить до 11 мб/с, тобто десь 90 мегабіт.
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Нарешті. Те що в інших месенджерів працює вже уйму років. Ще б відкрили протокол щоб можна було сторонні клієнти юзати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    не знаю куди написати, модератори перекиньте у відповідну тему! Допоможіть, мій сайт обслуговується на http://www.uweb.ru/, чи можливо перенести сайт на українське обслуговування, зберігши адрес? Створював сайт колись один хлопчина, а я в тому трохи далека))) Не хочеться росіянам платити, та й ціни уних зараз огого.
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    так
     
  9. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    готова заплатити тому, хто це зробить мені!!!
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Пишіть в пп адреси, паролі, подивимось що там у вас
     
а де твій аватар? :)