Що зараз відчуваю....

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Templar, 26 бер 2011.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та як не готуйся, але шкарпетка все одно порветься на самому видному місці у самий критичний момент)))

    А якщо серйозно, то я би ще хотів зафайдолити файку
    [​IMG][​IMG]
    Бо"м ше ніколи не пробував...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    )) То є ШВОБОДА! Уявіть, що хочу - розкидаю, а хочу - збираю... І ніхто мене не гризе за той кабздець.
    Хіба я не щасливий чоловік?
    От прийде зима і наведу "шарман")
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    охохо...в мене всі розкидують, в тому числі і кішка, одна я збираю...
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чистота і порядок всім подобається, просто іноді немає часу тим займатися, або ж нікому. То декаду зранку др вечора підробляв, то картоплю копав, а мати поїхала в санаторій до Трускавця...
    Час наводити порядок настав!
     
  5. solweig

    solweig Слухачка тиші

    А хто заважає?..

    Відчуваю бажання виспатись. Заважає інтернет.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Натопив в хаті, заштопав шерстяні шкарпетки, зварив напівщінапіврозсольник, відварив яйця, зробив домашній майонез, помив голову, сам помився...
    Одівся, наївся... і слава Богу!
    Лежу під піччю, і відчуваю задоволення... і нехай той світ сходить з розуму, якщо йому так хочеться))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День для того, щоб робити добро, а навечір подумати про те, як се прожив день, бо чомусь роблять погане вдень, а надвечір радіють тому(
    Сьогодні з телевишки зробили так, що приставка ТБ працює тільки з 9 каналу, а ті канали, що були на 1-8 перенесли на 15-23. Лише незручності(
    От, що не зроблять, то все не полюдськи... Відчуваю, що далі краще не буде )
    Навіть, якщо взяти сигнал 1G-4G, який став настільки сильний, що я вже можу дивитися ютюб у ліжку. Хоч і не такий ще швидкий, але вже не треба йти кудись на вайфай, до того ж, дивний трафік... Але ж, згадавши майбутній цифровий контроль над людством, не дуже радію, бо що ж у тому доброго?
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    то такая зараза... бережіть себе
     
а де твій аватар? :)