Що скажете про ЛСД ТВ ЕЛЕКТРОН

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем pavvvell, 1 бер 2011.

  1. pavvvell

    pavvvell Active Member

    Хочу купити ЛСД телевізор Електрон (з моделю ще не оприділився) , тим паче що на них зараз акція до 10 березня , та нульовий кредит.
    Продавець в магазині казав що панелі до них та всю начинку робить самсунг.
    Якщо хтось знайомий з цими девайсами - прошу поділитися враженнями ( брати - чи не брати ).
    Жінка хоче купляти , я вагаюсь :)(як в анігдоті)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Гон!

    Я вже десь писав - туфта ще та...

    Як знайду свої спогади - дам посилання...

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:40 ----------

    Знайшов. Якщо цікаво, прошу:
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    хороший привід відразу відмовитися... самсунг - :bad:
     
  4. syavych

    syavych копач

    Панелі в Електрона різні: є гнусмас, є шарп, навіть деколи зустрічається панас. Але, на відміну від звичайного кінескопного ящика, в LCD панель то ще не весь телевізор, навіть не його половина (хоча по ціні вартує десь так 60% готового телевізора). Велику роль грає обробка зображення, яскравий приклад тому: моделі ЛЖ і Філіпса на одній панелі (тих часів коли вони робили панелі разом, LGP, зараз посварились) давали кардинально різне зображення. В Електрона можна вважати що обробки зображення взагалі не існує :)

    ---------- Додано в 11:00 ---------- Попередній допис був написаний в 10:59 ----------

    Та чого ж, панелі їх цілком пристойні. Але от обробка хромає...

    ---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

     
    • Подобається Подобається x 5
  5. pavvvell

    pavvvell Active Member

    Дякую - буду мати на увазі...Дуже інформативно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    в мене кінескопний Електрон із нових і певно останніх ... майже 5 років - політ нормальний, а от їхній рідкокристалічний бачив пару років тому, то зображення було гірше тих, що поряд Самсунги, Соні, ЛЖ....
    Чесно кажучи ще не бачив ні в магазинах, ні у знаоймих LCD телевізора щоб ТВ зображення ( тв передачі, шоу і т.п., не фільми) було звичним до кінескопного ... якісь обличчя пластилінові і т.д. Може то пов"язано з джерелом сигналу.
    А загалом з LCD здається тяжче вибрати ... видно ще є потенціал для покращення.
     
  7. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Engineer

    Engineer ..........

     
    Останнє редагування: 2 чер 2011
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member



    ---------- Додано в 23:18 ---------- Попередній допис був написаний в 23:15 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чєво ето вдруг?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Engineer

    Engineer ..........

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MasterYura

    MasterYura Well-Known Member

    ВІд себе не читаючи детально тми. Електрон колись славився неубиваймим (в міру звісно) воєєними кінескопами. Старі телевізори ще досі в багатьо працюють без проблем (в умовах сільського господарства)

    Щодо ЛСД знайомий купив десь 2 рпоки тому. Електрон. Хоч він використовують суто як телевізор та трішки підключенні до ДВД програача наріконь покищо жодних не було...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Fon

    Fon whom how

    колись поляки їздили до львова за телевізорами електрон. взагалі в нас тут електрон це майже військова промисловість, а значить все круто і навічно.

    тепер електрон - це майстерні зі збору китайських (!) комплектуючих на територію колишнього заводу електрон і продаж під торговою маркою "електрон". тобто завод не працює, не робить мікросхеми, нічого не виготовляє. привезли запчастини, скрутили і продали. знаєте, як той бізнес із ручками - вам додому привезли ящик стержнів і ящик ковпачків з ручкою і скручуєте собі за копійки.

    кінескопи лсд везуть з китаю, і це навіть не самсунг. якщо ви справді цікавитесь, тто спитайте продавця чи гол. менеджера завод виробник кінескопів. хай покаже документ з печаткою і гарантією.

    моя особиста думка, що купувати збірку під відомими брендами це все рівно що купувати мешти карло пазоліні поклеєні на підзамче.
     
  14. morze

    morze Well-Known Member

    Немають встроїного тюнера на цифровик!
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Для того є зовнішній тюнер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. morze

    morze Well-Known Member

    Я запитував менеджера маг. Світ електроніки! Дав пораду -до електрона вона негодна! Найкращий варіант -китайський телевізор, китайський(львівський)оператор кабеля!
     
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ше як годна
    негодна хіба до лямпкового електрона
    тільки поки шо ціна на неї неадекватна
     
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Нема там самсунга всередині.
    Можна купувати.
     
  19. liyama

    liyama Well-Known Member

    1) звідки ви знаєте що в середині ? ви розбирали чи ваш друг колега розібрав і подивився ?
    2) навіщо потрібна обробка зображення ? для цифрового сигналу якщо я буду виводити зображення без зміни масштабу 1 до 1
     
  20. syavych

    syavych копач

    Є контакти "всередині" :)
    Для цифри так, в принципі не дуже тре, на відміну від аналу... Хоча додаткові функції (типу шарпенінг/антишарпенінг, плавність руху за рахунок збільшення частоти і т.д.) і на цифрі багатьом подобаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)