Що робити з такою знахідкою?

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем netta, 3 тра 2010.

  1. netta

    netta Active Member

    Добрий день, нещодавно вдома випадково знайшла такий пристрій (з шафи коробки розсипались і він вилетів звідкись) (http://www.nobugs.ru/userfiles/image/about/12dek-b.jpg), в інтернеті розшукала інформацію, що це таке, але не знаю, що з цим робити? Родичі в істериці, а нещодавно були якісь дивні гості з карного розшуку, доречі додому не заходили, нічого не пояснювали, попросили лише номер мого телефона.. Не знаю, ані що думати, ані що робити - або нічого не робити.. Дуже неприємні відчуття все ж таки.. :nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Цікаво, а як Ви шукали інформацію про те, що не знаєте що воно таке?
     
  3. mikyoda

    mikyoda живу

    шось типу НЕХ :D
     
  4. netta

    netta Active Member

    я з технікою працюю, здогадатись не важко, шукала лише зображення, щоб підтвердити або спростувати догадки

    ---------- Додано в 18:59 ---------- Попередній допис був написаний в 18:56 ----------

    а що означає НЕХ? :scratch_one-s_head:
     
  5. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    ну як, жучок здох, будуть далі через телефон слухати ;-)))
    Родіна відіт Родіна слишит ;-)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Максим

    Максим Well-Known Member

    Купити радіочастотний сканер і перевірити весь дім на наявність подібних пристроїв. :) Знайдені пристрої можна здати на кольорові метали.

    ---------- Додано в 07:38 ---------- Попередній допис був написаний в 07:36 ----------

    Значить, вони не з карного розшуку. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. matvej

    matvej Well-Known Member

    А батарейка ще діюча?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Жучок? Класно! Якби є таке знайшов вдома - то написав би заяву і здав би в міліцію чи СБУ. А шо ще робити з ним!? І якщо я не злочинець - то чого б мені було боятися? Звичайно, неприємно, що підслуховують. Та що вони почують!? Як сварю дітей? Чи як жінка пискне вночі? Та тьху на них, п*****ів! Бандитів та "злодіїв в законодавстві" не арештовують і не підслуховують, а прийшли до мене!? То хай їхні жінки не пищать ніколи!
    :n:
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. skole

    skole Well-Known Member

    зазвичай в нашій країні становленням жучків якраз СБУ і займається. Видно це їх рук діло.
     
  10. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А може у Вас не чиста совість?)
    тому і жучки підкладують, хочу знати про Ваші грішки...
    Просто так, такф штука не попада будь кому!
    НУ то чисто моя думка
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. nastinka

    nastinka відсутня

    фе! викиньте то!
    нашо то вам?
    а може то хтось собі так бавицця?
    мраки..
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Файно було запаковано!

    Якщо там міктрофон, то Ви батарейку поставте і попросіть, щоб забрали , або йшли куди подалі. А так заяву у відділ, якщо маєте лишню купу часу. Закон таке вкрай забороняє, якщо немає постанови про встановлення.

    Якщо воно було повністю герметичне - то може якийсь маяк? Не зрозуміло навіщо кругла упаковка???
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    по-любе тре позбавитися того "добра". подаруйте сусідам, залишіть тролейбусі, а найкраще - незамітно викинути і зробити ген. прибирання дома.
     
  14. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Та хто його знає. Може то її чоловік підклав, щоб контролювати дружину. Може, конкуренти, якщо вона бізнесвумен. Може, політичні супротивники. А може й спецслужби.

    До речі - кулька! Зручно рогаткою пульнути. :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. storozh

    storozh глухому хірургу наркоз не потрібен....

    дешева китайска іграшка до 200м дії..........
    пролежала десь з пів року у квартирі ....
    ...... а на якій підставі Ви дали номер телефону, або на який ляд він їм потрібен????
     
    Останнє редагування: 8 тра 2010
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    викиньте в смітник і забудьте
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. netta

    netta Active Member

    З совістю у мене все гаразд, шановний. А от чи все гаразд із нею в тих, хто такою "фігней" займається? Це ж наскільки людям нема чого робити, щоб лізти у чиєсь приватне життя.. мабуть, у нас справжніх злочинців немає

    ---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:09 ----------

    здається ні вже..

    ---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:13 ----------

    Дала мабуть безпідставно, з переляку, бо ніколи раніше додому з карного розшуку ніхто не приходив і мене не шукав.. А навіщо він був їм потрібен - не знаю, вони мене запевнили, що це стосується справи, правда якої справи ніхто не приточнив..
     
  18. berlyskoni

    berlyskoni New Member

    так досить не приємна історія, співчуваю!
     
  19. NikolayLW

    NikolayLW Well-Known Member

    Удивительно и настораживает-что с уголовного розыска к вам приходили и попросили телефон,когда сейчас по номеру машины,за пару минут, можно вычислить и адрес и телефон владельца(при условии что знаете куда и как набрать другой номер телефона;))!:scratch_one-s_head:
     
  20. Sten

    Sten New Member

    Подібні жучки маюдь досить обмежений термін функціонування і швидко дохнуть. Гірше якщо вам підєднали до телефонної лінії з постійним живленням, або в розетку. Для виявлення досить просто пройтись сканером по всій квартирі, або попросити когось, хто цим займається.
    А закидують такі сюрпризи не обовязково державні спецслужби - цим зараз займаються всі кому не лінь, найчастіше фірму може зацікавити якась інформація про співробітника, може є якісь підозри... варіантів багато.
    Неприємна ситуація - співчуваю
     
а де твій аватар? :)