Що робити якщо штовхають на роботі

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем dama66682, 31 лип 2009.

  1. dama66682

    dama66682 Active Member

    Взагалі-то я стримана людина,і коли є притензії на роботі,я не псіхую,навіть якщо споживач-істеричка.Вчора на роботі був великий скандал,отже розкажу трохи,щоб ви знали ситуацію:
    Жінка заказала двері,а їй по помилці привезли праві,хоча всі думали що вона заказує праві,розумію що каша-малаша,навіть двері мали коштувати на 100 грн.більше(по моїй помилці віддала за дилерську ціну),але най буде.Ми згодилися віддати гроші,а вона двері-то получається "повернення товару".Але ця істеричка захотіла щоб ми ще віддали 100грн за бензин шоферу,який приїздив за дверима.Директор звичайно відмовився.І тут почалося:"Через вас 1.5річний внук в Києві в лікарні,бо я за ним не дивилася-переживала за двері...Я піду у спілку споживачів і т.п".Я старалася обяснити їй,що це не в моїй компетенції....короче була поважною,а вона скандалила.Директор подзвонив і сказав,щоб я оспокоїлася і закрила офіс.Коли закривала офіс,вона почала штовхати до дверей,щоб я не втікала і т.д.А вже тоді я почала захищатися(словами,поважно,дуже поважно і культурно),відкрила офіс,віддала за двері гроші(бо вона скоріше нехотіла забирати без тих 100грн),вона на договорі підтвердила,що суму повернено,що продавець втікала і т.д.Після того закрила офіс і пішла до додому.Сьогодні директор дізнався що істеричка штовхала,запропонував,щоб я написала заяву на неї.Я ненаю що робити,я працюю не документально і на тижні взагалі хотіла звільнятися(но тепер точно звільнюся).Я вся на нервах,повірте вчора мені було все пофіг,зараз іду за валерянкою....ненаю що робити.Підкажіть
     
  2. Максим

    Максим Well-Known Member

    А що тут підказувати - Ви ж все одно хотіли звільнятися, от і звільняйтеся. Тільки таке саме на вас може чигати на будь-якій іншій роботі, де доходить до прямого контакту із замовниками.
     
  3. dama66682

    dama66682 Active Member

    Директор хоче щоб я на неї заявила в міліцію.То як підкажите писати чи ні
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    то якась маячня. Якщо ви офіційно там не оформлені на роботу, то яка може бути заява? На якій підставі ви знаходилися в офісі, брали чи видавали якісь гроші і тд? Директору вашому світить кримінал за ухилення від сплати податків , ну і там ше порушення трудового законодавства.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. dama66682

    dama66682 Active Member

    На рахунок цього він сказав,що я типу сиджу і вивчаю програмку,тоді йому треба було відійти і попросив щоб я віддала гроші...і сказав,щоб я написала заяву на прийняття роботи
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    dama66682

    ото Вам не трапився такий покупець, як я:

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Забути. Ваш директор явно не компетентний, раз пропонує Вам його же і підставити. Альбо він не знає КЗПП і податкових норм, альбо він не сильно вірить в те що Ви напишете. А на майбутнє... визначіться в якій галузі і обстанівці Вам краще працювати. А такі як ця дамочка - всюди свої, просто не беріть все близько до серця і не намагайтесь переконувати когось, хто не має жодного бажання Вас слухати, то дурного справа і власні нерви.
     
  8. dama66682

    dama66682 Active Member

    Близко до серця ніколи не брала,бо не такий характер,але ця....:cry:

    і такі траплялися,но я зразу ж "переводила стрілки" на директора.
    А цього до неї навіть не доходило,що я кажу:"Дзвоніть до начальства,я ж 100грн.не буду віддавати зі своєї кишені!!!"
    Чеснокажучи я вже після такої картини дати свої кошти,але друзі заборонили.
     
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Звичайно, що ні. Не раджу звільнятись, а директор заспокоїться. Якщо сильно наполягатиме на заяві, то пишіть, він же директор... Після заяви він ще краще зрозуміє життя і на майбутнє буде більш поміркованим.
    Не слухайте тут друзів. Друзі добре, коли у Вас все добре. Може вони Вам ще й роботу підшукають...
     
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ого, кіко емоцій :) По -перше, навчитися реагувати спокійніше на подібне, якщо це можливо ;) По -друге ніяка заява в міліцію нічого не дасть. Побої були? Були зафіксовані? А хоча би свідки? Отож бо. Що та дама (що з дверима) може зробити? Теж нічого. Тільки погаласувати і насолодитися від того що спортила Вам настрій. Чека ж водій що возив двері теж не дав? То на що їй претендувати? Висновок: Не звертати увагу на прибамбашених, оскільки ті що багато галасують, як правило, мало роблять. Чемно вибачитись за промах фірми, а вона погаласує і піде.

    і правильно зробили (друзі), а то ще б потім картали себе за потрачені невідомо на що гроші

    :)) угу. Не слухати друзів, ні мами, нікого. Надіятись завжди і у всьому на власні сили- так і до монаха відлюдника недалеко. А написані емоціїї від дівчини dama66682 якраз і свідчать про те що потрібна підримка друзів. Хороші друзі завжди в пригоді стануть, хоча в них будуть свої плюси/мінуси, але ідеальних ситуацій не буває. Нє? Просто виглядає на то що КОНСУЛЬТАНТ досвідчена людина і "бита" досвідом, звідти і прагматичні поради, але вони не завжди підходять для всіх. Згадайте свою юність :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. night

    night Well-Known Member

    Звільнятись з роботи лише через цю ситуацію не варто. Таке ж може бути і на всіх інших роботах. І що бігати від одної фірми до іншої..А заяву краще написати. І справа тут в принципі. Такі люди як ваш клієнт дозволяють собі подібне лише тому що їх ніхто не поставив на місце.І все їхнє хамство їм сходить з рук.Після бюрократичної розбірки думаю наступного разу ваш клієнт добре подумає чи влаштовувати таке ще раз.(якщо звичайно не дура)
     
  12. dama66682

    dama66682 Active Member

    Через цю ситуацію я не буду звільнятися.Я ще раніше хотіла звільнятися-мала наміри до 20.08 вже бути вдома,і можливо здавати документи на поступлення.А ця ситуація тіки підштовхнула мене і додала впевненості,тільки як то сказати директору....в нього так звалились кучу проблем,а тут щей я.:sad:
     
  13. night

    night Well-Known Member

    в житті постійно треба приймати не легкі,не приємні рішення. Здати документи на поступлення важливий крок в житті який дасть вам хороший старт. А цей неприємний епізод з часом втратить свою актуальність
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    о. отут якраз і суть. Розборки не буде, я так думаю, а дура залишиться дурою, інакше не штовхалася б і не репетувала, а знайшла б як виправити з фірмою справу полюбовно домовившись. Думаю якби ввічливо поводилясь то фірма пішла б на зустріч
     
  15. dama66682

    dama66682 Active Member

    дякую за підтримку
     
  16. night

    night Well-Known Member

    Не обов'язково що не буде. Я вже раз стикнулась в житті з подібною ситуацією. І добре що написала заяву на людину.До того часу я терпіла, старалась не звертати увагу. Звичайно до суду ніхто нікого не поволік.Вирішили справу мирною домовленістю. Але прийшлось ходити в міліцію.Роз'яснили людині що за таке буває, провели виховну роботу. Більше нюансів з цією людиною я не мала.
     
  17. dama66682

    dama66682 Active Member

    так так,директор і каже:"ну не напишеш,а якщо вона із сокирою прийде також будеш нічого не робити?".Знаєте мені паралельно,я думаю що я за себе постою,я її не боюсь.А як це вийде ввічливо чи ні,сама за себе не буду відповідати.І вірю що такого не буде.Але справді сказали "сусіди",що знають її і вона так це не залишить.Реально подумати-дура,пофантазувати-тоже дура,щей псіхнута.Таким людям нічого не докажеш,щей каже що вчителька(хібашо діти її так замахали,що вона стала тупою дурою).
    П.с.Знаєте,трохи обізву,трохи тут напишу і лекше стає.:)
     
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    От власне, коли згадую свою юність, смішно стає, яким я був тупим... Тільки тепер частково дійшов до повного розуму. Якщо щось рекомендую комусь, то не через те, що думаю, що так буде краще, а просто знаю, що це найкращий варіант в даній ситуації. От і вся політика.
     
  19. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Різні ситуації... різні нюанси... Різні люди... Можу купу прикладів судів надати... Коли дійшли справи до суду... І що?! У кожного свій досвід, своя ситуація і власне рішення. В даній - я б заплановано пішла б з роботи, влаштовувала все так, як планувала і не псула би собі нерви отим всім, але... завше мала б на увазі і намагалась би не бути такою лярвою як та клієнтка, щоб не псути ні в чім не повинній людині нервів. Але це б я так зробила, а кожна людина - інше рішення і вирішення справи... знову ж таки - власний досвід.
     
  20. dama66682

    dama66682 Active Member

    Сьогодні хочу сказати що іду,але як?важко буде-вже відчуваю.:shutup:
     
а де твій аватар? :)