Наприклад, у якомусь європейському селі обирають місцеву владу... Створили список виборців, прийшло проголосувало 23% від списку... Обрали... все законно. Як така ситуація впливає на економіку - добробут громадян, зайнятість, зарплату і т.д. ...?
23% виборців прийшло, з них 35% голосів вистачило для формальної перемоги... тобто переможців виборів підтримало 8% від загального списку... і шо думати новообраній владі... 1.шо минулий курс правильний, так і продовжувати, 2. чи може навпаки, все запущено якщо громадяни не цікавляться виборами, які потім скарги?...
В європейському селі - майже ніяк. Бо там, хто б на виборах не пройшов - він буде виконувати свої обов"язки майже зразково. Бо, в іншому випадку спрацюють правоохоронні органи і посадовець альбо до цюпи піде, або заплатить такий штраф, що довго його потім відробляти буде десь на виробництві. Бо з посади однозначно "полетить". Тому там і явки малі, бо знають, що буль яка влада буде працювати на громаду, а не собі на кишеню.
посадовець - то інша тема, їх не обирають, а призначають... а от приміром, депутат, який виграв вибори... його підтримали 8% від списку виборців... яка в нього мотивація? слухати тих 8%, що його підтримали... чи 92%... відсутніх
Міський (сільський, селищний) голова - то НЕ посадовець? Мотивація в нього працювати на благо громади і в межах чинного законодавства. Все решта - див. допис № 3.