що може мій телефон

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Kaff, 15 лют 2008.

  1. night

    night Well-Known Member

    При купівлі смартфона визначте для початку навіщо він Вам. Чи маєте Ви доступ до мереж wifi і як часто. Користуватися мобільним інтернетом в будь якому випадку дорого і досить повільно.
    Треба звернути увагу на програмне забезпечення. Nokia як на мене має багато програм але інтерфейс і юзабіліті їхнє бажає кращого. Смарти на базі Android мають дуже велику кількість програм як безплатних так і платних. І інтерфейс їхній приємний і простий для користування.
    Процесор...якщо він слабкий то смарт буде тормозити. Особливо це відчувається коли прокручуєш телефонну книгу.
    З власного досвіду при вибору смарта для мене було важливо такі речі: доступ в інтернет, підтримка кількох поштових скриньок, office, скайп, зручне юзання інтернет сторінок, швидкість відкриття і закриття програм, зручне читання книг і доступність найрізноманітніших програм. (люблю я їх ставити, пробувати, стирати:))
    Щодо сенсорних екранів...До недавнього часу я була переконана що сенсорний екран і кермо речі геть не сумісні. Але зараз юзаючи сенсорний смарт зрозуміла що це була сила звички. За кілька днів за кермом я освоїлась цілком і зараз це вже не проблема.
    З смартів мала samsung s5230, nokia e72, iphone4. Мала можливість порівняти якість програмного забезпечення і роботу смартфонів.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. Gron

    Gron тафгай

    Навіть смс всліпу набираєте?
    Бо у мене це єдне питання щодо айфону.
     
  3. night

    night Well-Known Member

    Набираю в сліпу (дивлюсь першу букву слова лише) але мушу перевірити що написала. Айфон має чудову властивість інтелектуального набору слів. Правда потрібно час щоб він освоїв ваш лексикон. І тоді набравши перші дві три букви маєте готове слово.Спочатку це дуже дратує бо слова геть не ті що треба але по мірі користування ця функція дуже і дуже зручна.
     
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Сегодня мы предлагаем твоему вниманию 8 секретных комбинаций для мобильных телефонов, о которых тебе не расскажет ни один оператор. Кажется, нас прослушивают?

    Секретные команды для мобильного телефона
    [​IMG]

    1. Код *#06#
      С помощью этой комбинации можно узнать уникальный номер IMEI любого смартфона.
    2. Код *#21#
      Эта комбинация позволяет получить информацию о включенной переадресации. Узнай, не получает ли кто-то твои звонки, сообщения или другие данные.
    3. Код *#62#
      Эта команда позволяет узнать номер, на который производится переадресация входящих вызовов, если iPhone выключен или находится вне зоны действия сети.
    4. Код ##002#
      С помощью этого набора можно отключить переадресацию звонков. Теперь звонки сможешь принимать только ты.
    5. Код *#30#
      Предоставляет информацию об определении номера входящего абонента.
    6. Код *#33#
      Эта комбинация показывает информацию о блокировке исходящих поддерживаемых сервисов, например звонках, SMS и других данных.
      Код *#43#
    7. Этот набор помогает отобразить информацию об ожиданиях вызова.
    8. Код *777# (для Украины)
      Выводит текущий баланс, а также информационное операторское меню в зависимости от сотового оператора, который используется.
      [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вау! :good:
    все перевірила - усі коди працюють
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Пять років .... яка була крута кобіта. ЯК тепер моч внучка пятикласниця все то саме тіко за кермом не сидить СМс не набирає. А тих курок з мобільними за кермом одразу на ратушній площі у вогень

    Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Julia Lonly

    Julia Lonly Member

    Правильно
    Зараз смартфони пішли настільки функціональні, що всі їх функції важко використати. Наприклад, в мене в телефоні є скан пальця, яким я ніразу не користувався, так само як блокуванням через фотографію, так само як відеодзвінками з номера телефону відразу(не вайбер), навіть не знаю чи в нас таке працює. Головне, щоб задовольняло наші потреби, а що лишнє то не задавить все)
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    визначтеся, будь ласка зі статтю :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Julia Lonly

    Julia Lonly Member

    Извините, зашел через фейсбук жены, так как своего нет, а регистрацию еще не подтвердили
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    і з мовою...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  11. maksimx

    maksimx миється в бані

    Та да, зараз так швидко розвиваються ці телефони, що навіть не встигаєш знайомитись з їх повноцінним функціоналом. Купив собі китайский Мейзу Pro5 rozetka.com.ua/mobile-phones/c80003/producer=meizu;series=pro_5/ і дивуюсь його роботою. Він проацює так добре, що мій друг, у якого айфон, був дуже здивованим. На ньому стоїть багато різних прог стандартних, в яких я ще й не розібрався. Але саме більше в цьому телефоні мені подобається камера. Пейзажі виходять дуже яскравими і гарними.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mogilovserg

    mogilovserg миється в бані

    Тут з Вами я згоден. Телефони цієї марки працюють взагалі безвідмовно. Буває іноді, що підвисають, але то дрібниці для китайських смартфонів.
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Так працюють безвідмовно чи підвисають?
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Шо не ясно? Працюють безвідмовно!!!!!!!! Поки не підвиснуть. Вже, як підвиснуть, тоді працюють НЕ безвідмовно. А, коли ВІДвиснуть - то знов працюють безвідмовно.

    Всьо ж коню пойнятно...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Позавчора, нарешті, вставив польську сім карту в смартфон. Досі вона сиділа в стареееееенькому Самсунгу.
    Я вже давно всі наявні в тому Самсунгу номери виписав у вордівський документ (багато повикидав, бо декого ваабчє не міг згадати, хто він такий, дехто й повмирав вже((((

    Залишив номери виключно на СІМ-карті.

    Вставив її в смартфон, а контакти, записані, на сім-карті, в списку контактів так і не появилися(((((

    Хто підкаже що робити?

    Хіба вбивати вихідний - переставляти картку знов в той старий Самсунг, переписувати номери в Вордівський документ, а потім тупо заганяти в смарт...........
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @manur треба подивитись в налаштуваннях контактів, МОЖЛИВО там десь є "птічка" які контакти відображати, і МОЖЛИВО там не включені контакти з сімкарти.
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    В упор нічого подібного не бачу(((
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В мене то такво виглядає. Але колись в самсунгові то ше шула пташка на контакти з сімкарти.
    А з іншої сімки бачить? Може в карті проблема?
     

    Вкладення:

  19. manur

    manur Well-Known Member

    З іншої (Лайф український) підвантажив всі контакти.
    В мене Сяомі.
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вигрузити з лайфа контакти в телефон
    Пхнути її в станий телефон
    Загрузити контакти на СІМ лайф
    Пхнути в смартфон і вигрузити на память телефону
     
а де твій аватар? :)