Що чекає смартфоно-планшето будівну індустрію ?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Hyligan, 24 вер 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Купивши два роки тому Samsung Galaxy S 2 я був просто в захваті від тих можливостей які дає смартфон в порівнянні з звичайною мобілкою. Десь приблизно тоді ж Я вирішив що як тільки зявиться по справжньому кращий смартфон як мій гелаксі, я його зразу ж поміняю, а не буду чекати доки він здохне.....Як то не дивно я досі з Самсунгом, і на що його поміняти я не бачу. :facepalm: Не те щоб не було кращих телефонів, але всі покращення на мій погляд не значні, і різниця впринципі мінімальна...

    Ну який хрин різниця 5 дюймів екран чи 5.5...1.5 гігагерци проц чи 1.8...8 піпіксілів камера чи 13??? З точки зору щоденного користування це практично не має значення...Єдине що можна з невеликою натяжкою назвати значним покращенням то стерео звук в HTC One ...

    Увага питання: Смартфони як клас пристроїв вже вичерпали себе, чи в майбутньому нас таки чекають прориви??? Якщо так, то які???
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Два роки ще не показник. Швидкість передачі даних, нові методи передавання,... росте по троха?! Хтось забавки любить поганяти, які стають складнішими, ресурс нуна?! Може скоро з'являться з голограмними можливостями?! ... Нє?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    нє...
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ага, і шоб розгледіти хто дзвонить, тре буде натягати на ніс окуляри для перегляду 3D.... :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Звісно будуть прориви, але зв'язані вони, як і раніше, будуть з винаходом нової платформи, коли попередня себе повністю вичерпає, так вже було з Symbian OS, Windows Mobile тощо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. yasam

    yasam Well-Known Member

    Тому є різниця між розширюваною платформою ардроід і статичною від епл.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я думаю, вже не довго до гнучких екранів лишилося чекати, технологія розроблена, просто ще ніхто не поставив на конвеєр, а може і просто маркетологи блокують вихід цієї новації в серію. До речі, думаю, що скоріш за все це першим зробить самсунг.

    Також мене дуже дивує, що досі не придумали смартфон, який житиме при інтенсивному юзанні хоча б 3-4 доби. Люди платять за флагмани 500-800 доларів, а отримують ті самі енергоНЕефективні девайси, які за добу без розетки перетворюються в цеглу. Тут теж мусить бути якийсь прорив
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Ну цю проблему легко вирішити
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо не помиляюсь то в Самсунга технологія вже є, але що з нею робити вони ще не знають...десь чув шо навіть конкурс обявили на найкращу ідею....

    ---------- Додано в 20:45 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    Це точно...Видно причина в тому що разом з ємністю акумулятора росте і потужність процесора, розмір і якість екрана ітп...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    Акумулятори ставши поштовхом інновацій в двадцятому столітті, стали тормозом у 21.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Laozi

    Laozi Well-Known Member

    Які смартфон дає можливості в порівнянні з звичайною мобілкою?
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    поліфонічні мелодії
     
  13. Laozi

    Laozi Well-Known Member

    Треба брати.
    Хоча ні. В мене в звичайному так само.
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    ото було би файно,а то вже три рази 500 баксів з рук віпало
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ше раз і можете розказувати, що вам Іфон з рук випав :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ги, гнучкий телефон... :))) -скрути свій телефон в рурку і запхай си в ... :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. yasam

    yasam Well-Known Member

    пробував вчора зі шматком разини. Не зручно однако.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Проказник :))) Тільки краще пхати не собі а партнерці...а в поєднанні з керованим через вайфай вібродзвінком вийде просто афігенний девайс :haha: :haha::haha:. Врахуйте що навіть в такому цікавому місці телефон продовжить скачувати файли, оновлювати програми, і синхронізувати галерею :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. yasam

    yasam Well-Known Member

    Думаю в Карабіна з цим проблем нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От дає :pardon:
    1. Йдеш собі по вулиці і помахуєш в руці телефоном, і всі дівчата зразу....Ой який він в Вас великий...Ой який він в Вас красивий..

    2. Екраном з гаріла глас можна прекрасно колоти горіхи і забивати цьвяхи...Економія на інструментах очевидна..

    3. В Вас в кишені завжди лежить цеглинка якою можна дуже ефективно комусь дати в зуби (бажано торцем)

    Якщо телефони стануть ще тонші, ще міцніщі, ще більші і при тому водонепроникні то їх можна буде використовувати як замість лопати так і замість мотики і навіть як весло :haha: Копаєш собі бульбу і одночасно ютубишся :mocking:

    ---------- Додано в 12:50 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ----------

    А тепер серйозно...
    Було б круто якби в вечері прийшовши до дому, можна було б втикнути смарт в док станцію і одночасно з зарядкою підключати його до монітора мишки і клавіатури, + мережевого сховища і телевізора за бажанням...Виходить за досить невеликі гроші можна було б забабахати прекрасну систему...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)