Сантехніка / Комплектуючі для тюнінгу квартири

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем MARTINI, 4 лют 2009.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Підкажіть, де у Львові найвигідніше купувати такі речі:

    - Ванна
    - Унітаз
    - Раковина (умивальник)
    - Бойлер
    - Калорифер (чи інший обігрівач)
    - Пральна машина
    - Всяка "фурнітура" до того всього, типу змішувачі, крани, труби, гофри, шланги і тд.
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Ми купували то все (сантехніку) практично на Південному, бо чоловік мій будівельник і мав там знайомих, там по вул.Щирецькій великий вибір, але ми хотіли польський Церсаніт, непогано відзиваються про Воку, їх склади є на вул Пластовій,
    пральку nt; брали на Пывденному, обмоніторили тоді весь Львів, ціна була найдешевша, пралька польська, але гарантію давали на рык, працюэ быльше року-проблем немаэ.
    Можна за тим всым глянути на Торпедо-але ціни там давно зрівнялись з магазинними.
     
  3. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Унітаз брали в епіцетрі, умивальник з тумбою в марку, ванну в новій лінії, техніку в нет-магазинах.
    Блін, дивлюсбь зараз на ціни на аналогічний товар - взвінтились майже вдвічі:ireful1:
     
  4. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    На рахунок ванни - взяли фірми RAVAK...дуже задоволені
    Брали в Епіцентрі
     
    Останнє редагування: 4 лют 2009
  5. Summer

    Summer Well-Known Member

    унітаз + всі комплектуючі в Епіцентрі , всякі фурнітуру там або в Новій ліній
    пральку - у Вікотеці
    калорифер - в МЕТРО
    раковину - на Південному :)
    краще брати в магазині, де все є, щоб не бігати + відповідно , щоб нормальні ціни були.
     
  6. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    В Епіцентрі 100%!
     
  7. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Ванну KALDEWEI брал на пивденном. Реально дешевле чем в магазинах. Ну и качество ее хорошее. Смесители и душ там же. Краковская арматура вроде называется. Пока тоже довольны. Унитаз и умывальник CERSANIT в Эпицентре. Машинку стиральную в магазине возле радиорынка. Орион вроде называется. У них кстати есть сайт. Можно прогуглить посмотреть. Большой выбор, хорошие цены. Искал по всему Львову хотел именно с сушкой. Там самая оптимальная цена была. Electrolux:good:
     
    Останнє редагування: 5 лют 2009
  8. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    зверніть увагу на переключатель кран-душ у змішувачі, зараз популярні такі пімпочки, що тягнуться-тиснуться - частенько з ними бувають проблеми (починають застрягати), навіть на дорожчих моделях ...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ще й яка проблема!Я ніяк не могла попасти в пазик так вже змучилась, прийшлося міняти.
     
  10. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Сантехніку в Епіцентрі
    Гіпси і клеї (ну для плитки наприклад чи стажки ) в Марку і Новій лінії
    а кріпильні матеріали (шурупи цвяхи і тд. і тп.) на Південному
     
  11. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Ванну(невелика акрилова 1000 грн) і унітаз(500-600грн) купляли в Епіцентрі, тумбочку і умивальник(комплект 920 грн) - в Азов Галичині. Хоча минулого тижня бачила в Епіцентрі, що і там появилися досить непогані. Раніше були тільки білі або якщо не білі, то дуже дорогі.
    Змішувачі(середня ціна 300 грн), крани, труби, гофри брали на Південному. Такі ж самі в Епіцентрі були дорожчі. Змішувачі брали сатинові - матові, на них потім не видно розводів від води.
    Це все купляли ще до подорожчання
    Пральну машину хотіли Бош, але зараз так ціни піднялися, що вирішили купити LG. Така, як ми хотіли, була в Ельдорадо в Магнусі і по нормальній ціні(2 800 грн)
    До речі, може комусь пригодиться. Зараз в Метро появилися хороші пилесоси - Зелмер, безмішкові, а з колбою, з різними фільтрами, але колір не дуже гарний, по 730 грн, я давно шукала саме цієї фірми.
     
    Останнє редагування: 5 лют 2009
  12. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    про пральну машинку (та іншу техніку) писалось у темі "Побутова техніка", там згадувався магазин-склад на вул. Скорини, я там брав задоволений.
    змішувачі в Епіцентрі вроді лише дорогі і дуже дорогі ...
    я для кухні брав на Гал.Перехресті польський "Ферро", тоді навіть по вазі була відчутна перевага над конкурентом .... зараз вже більше 2,5 років пройшло - ніяких проблем.
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Дуже якісні змішувачі, гарантія на оригінальні-практично довічна,
    але ціна трохи кусається, порівняно з польськими.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Так вони ж і є польські.
    У нас такий кран і кран-термостат.
     
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Польські, але польські дорогі, бо є багато дешевших, ну і китаю, звісно, купа.
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    дякую всім, хто відповідає, але був би ще більше вдячний, якби вказувалися не лише виробники і де купувалося, але й ціни
     
  17. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Мартіні, думаю, нарід, так само як і я, купляв ще "до того", так що ціни наразі неактуальні :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ціна на імпортні товари прив"язана до крусу євро, так що зорієнтуватися полюбому можна
     
  19. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    До речі, були вчора в Азов-Галичині, по цінах так виглядає, що ще не переоцінені як в епіцентрі. Так що, Мартіні, я б вам радила туди завітати.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А де вого знаходиться?
     
а де твій аватар? :)