Самодіяльність наших податківців-Азаров просто відпочиває

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Synoptyk, 19 січ 2010.

  1. Synoptyk

    Synoptyk Active Member

    18.01.10 здавав нульову декларацію в податковій. Сихівський район для фізичних осіб по моєму 34 (або 33) вікно. Черга. За вікном приймають документи двоє хлопців. Один постійно говорить людям що здають "підійдіть до дверей зараз до Вас вийде інспектор". Люди відходили до дверей потім в задумі повертались. Надійшла моя черга. Те саме - підійть до дверей зараз до Вас вийде інспектор (невисокого зросту рудий хлопчина). Почув від нього наступне. Виявляється всіх хто подає нульові декларації "заносять до єдиного і необхідно здати тридцять гривень." На питання за що я маю здавати гроші мені було сказано "щоб начальство ДО ВАС НЕДОСТЬОБУВАЛОСЬ". Отакої
    P.S.
    Грошей я йому так і не дав. А Ви??????
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви за кого голосували на виборах?
     
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Директора фірми на якій я працюю викликали в податкову, щоби дав пояснення чому у нас зменшилося податкове навантаження - сплачуємо менший податок на прибуток, ніж в минулі місяці. Начальник відділу, а потім і начальник районної податкової сказали, що треба сплачувати не менше 1% від валового доходу. На питання, яким законодавчим актом таке передбачено, відповіли, що є така усна вказівка і щоби ми сильно не умнічали. Фірма в зв'язку з кризою ледве животіє, нема навіть коштів вчасно сплачувати зарплату. Проте вони сказали, що їх то мало цікавить, нама прибутку-ну і не треба, але податок в розмірі не менше 1% від валового доходу сплачуйте, бо не дамо вам жити позаплановими перевірками. Показуйте мовляв прибуток незалежно від його наявності і сплачуйте так, як сказали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є таке.
    А хто у нас керує падатковою? Уряд? Ну а чому б не скубати з підприємців?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Synoptyk

    Synoptyk Active Member

    Я за Тигипка.

    Азарова я згадав як діяча, який всю цю податню у свій час і створив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. sselev

    sselev Well-Known Member

    Надсилайте рекомендованим листом, коштує 2,50 + конверт. Дешевше ніж маршруткою туди-назад.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)