Сайт мого селища.

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Stanley, 23 бер 2013.

  1. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Звичайно, сайт не про Лвів, і навіть не про Західну Україну, а якраз про Східну, та все ж, Україну, тому думаю, правил розділу тема не порушує:) .
    Отже робимо новий сайт селища Вільшани Харківської обл. www.vilshany.info не зовсім з нуля, а з залишків іншого проекту, закритого з "політичних" причин. Новий сайт, навідміну від поереднього, буде українською мовою, хоч у форумі та блогах, нажаль багато російської, щож, такий у нас, східняків, "комплекс хохла"- в побуті говоримо суржиком, що має 80% української лексики та 100% українську фонетику, але якщо щось більш-менш офіційне чи публічне, то відразу "по руському воно какось вдобній", будемо з цим боротись.
    Буду вдячний за будякі підкзки та поради щодо сайту.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Скільки тем про свій сайт ви плануєте відкрити на форумі? :)
     
  3. Bodza

    Bodza New Member

    Буду вдячний за будякі підкзки та поради щодо сайту
    Для чого саме він створений окрім як для села, як на мою думку тоді будуть поради від користувачів коли визначите пріоритети. А так все добре новини, погода, підприємства
     
  4. Habazaba

    Habazaba New Member

    [​IMG]
    Як на сайт для селища, то зовсім непогано...
    Декілька можливих порад : більш доречним був би панорамний header сайту..
    з прикольним гаслом вашого селища :uaflag:
    Також булоб непогано зробити мапу всіх селищ вашоЇ області які мають,або бажають мати ресурси своЇх селищ! ..для більшої комунікації
    Шось на зразок як зроблено для областей України http://simbiozonline.com/?uid=5&cur=5 ..правда підходить тільки під великі монітори :sad:

    Слава Україні! :drinks:
     
    Останнє редагування: 23 тра 2014
  5. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Дякую всім за відповіді. Давно я сюди не заглядав.
    Безумовно, це основна цільова аудиторія. Але не тільки.... Основний напрямок публікацій- це історія та краєзнавство. Сподіваюсь, що матеріали можуть бути цікавими ще комусь, а не лише жителям Вільшан. Адже історія Слобожанщини надзвичайно насичена і драматична, але їй приділяєтся мало уваги у "популярнній історіографії" (певно, через суперечливість і неможливість будь-якої однобокої трактовки). Ось цю прогалину я і намагаюсь заповнювати. А історія Вільшан дуже багата і мало вивчена, хоча матер'ялів більш ніж достатньо і думаю, може бути цікавою, як приклад.
    Ще одна надзадача, це спростування міфу про відсталість сільської культури "за означенням", доведення того, що сільска і міська культури це два крила однієї національної кльтури і не треба соромитись свого "сільського" походження ( як роблять це багато хто).А звідси випливає і ставлення до мови. Білшість жителів селища вчилась в українській школі, у побуті говорить суржиеом що містить 80% української лексики та має 100% українську фонетику, але коли щось більш-менш "офіційне"- відразу переходять на російську (це видно й на форумі http://www.vilshany.info/forum) певно, через те, що роками насаджувалась думка про "вторинність" всього українського. Сподіваюсь, що ситуацію можливо змінити.
     
а де твій аватар? :)