Романтика в Єгипті

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Ryna, 22 лют 2013.

  1. Ryna

    Ryna Member

    Доброго всім дня!
    Хочемо поїхати з чоловіком до Єгипту, але в якесь цікаве місце - не здоровенний готель зі здоровенним басейном, а щось оригінальніше. Колись випадково натрапила в неті на готель, номера якого розміщені на острівцях, з"єднаних між собою містками, зелень, альтанки, пляж....але от не зберегла я той сайт і тепер ну ніяк не можу знайти той готель...
    Хочеться, щоб готель був таки на березі моря, в місцевому стилі архітектура, сервіс на пристойному рівні, харчування ЧУДОВЕ...
    Відгукніться, будь-ласка, хто може порекомендувати конкретне місце(курорт) і готель для романтичного відпочинку в Єгипті!!! Щиро вдячна!
    P.S.: бюджет не обмежую для пропозицій.
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шось не знаю, яка в Єгипті може бути романтика? Сонце херачить, шо на вулицю страшно виходити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ryna

    Ryna Member

    Говорять, що просто портібно правильно вибирати місяць для поїздки. Стандартний підхід українців, що в серпні сезон відпусток і час на море, тут не проходить :) Знайомі побували там в серпні - з їх слів: з літака вийшли в пекло :mocking:
     
  4. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Я думаю у даному випадку найкраще підходять КАРИБИ
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я думаю вартість путівки має бути до 300 долларів.
     
  6. Ryna

    Ryna Member

    Це як розуміти?
    Щось чи то мало людей із західної їздили в Єгипет, чи то спрацьовує ментальність і ніхто поділитись інформацією не хоче...:dntknw:
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну в кого є більше грошей, той вже не їде в Єгипет. А зі Львова так взагалі найбільша романтика - на "Жигулях" в Болгарію.
     
  8. Olenall

    Olenall миється в бані

    так я теж так подумала, але коли ти вже там, то друга думка _ ЦЕ РАЙ! Було дуже гарно, але зараз не поїхала б небепечно
     
  9. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Спочатку вирішить чи Шарм чи Хургада? Шарм - кораловий захід в море, потрібне спеціальне взуття, Хургада - більшість готелів з піщаним заходом в море? Готелів є дуже багато. Спокійний готель чи шумніший?
     
  10. lleprikon

    lleprikon Member

    только шарм! в Хургаде море не то и кораллов очень мало! или Таба если хотите посетить Израиль!
     
  11. Annamarija

    Annamarija New Member

    Всім привіт. хочу поділитися досвідом відпочинку в шарм-ель-шейху.Була там минулого року на початку вересня.Чесно кажучи 38 - забагато...треба було їхати або вкінці вересня або вже у жовтні, тоді клімат більш для нас підходящий...Хоча море - казка,дуже гарні корали...їздили на екскурсію в Каїр за 80 доларів, на рибалку в бухту Дахаб за 65 доларів.Відпочинком була дуже задоволена.;)
     
а де твій аватар? :)