Робот з людською душою

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем Pototsky, 14 кві 2013.

  1. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Існує доведений факт про те, що людина під час смерті втрачає 21 грам, багато хто стверджує, що стільки важить наша душа.

    А що якби ми могли зберігати душу померлої людини в роботі?

    Ця божевільна і креативна ідея належить Андреасу Ваннерштадту (Andreas Wannerstedt)

    www.youtube.com/watch?v=nn2MUUQeOoI

    http://mover.uz/watch/sCGeuckj/
     
  2. Arletta

    Arletta Member

    Ідея креативна, але малореальна:) бо душа - штука метафізична))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Та всеж припустимо таку можливість.
    Якщо душа виходить із тіла ( не думаю що через вуха, рот, ніздрі, і т.д,) то думаю якась інша оболонка ії також не втримає.
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Марна справа. Створити душу і вселити в тіло можливо тільки для Бога. Вивчити структуру душі зі всіма психоенергетичними нюансами простому смертному нереально.
     
  5. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Абстрактне та безформне важко створити, і навіть уявити.
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відносно безформного не впевнений.
     
  7. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Можете спростувати мою, чи довести свою думку? Чи відділити свідомість від душі?
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Як дасть Бог колись зустрітись, то зможу розказати цікаві історії, які були в моєму житті. Як завжди є люди, які можуть підтвердити те, що я кажу.
    На жаль спростувати ваше висловлювання тут на форумі нереально, через те, що є люди, які своєю писаниною запишуть мене до прибічників сатанизму, а я не маю жодного бажання перед кимось виправдовуватись.
    Тому давайте це питання залишимо на майбутнє.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Novyzna

    Novyzna Active Member

    а я взагалі не розумію.
    де ці науковці збираються взяти власне душу? самим "створити"? чи збираються зловити той 21 грам, який виходить з тіла, і "вселити" його в робота?
    ні, ну справді.
    маячня якась, ви вже мене вибачте:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Я вважаю що в теорії все можливо, надати свідомість електроніці не зовсім важко, для цього потрібно навчити машину вчитись. А це вже складно.
     
  11. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    А що складніше навчити машин думати чи "зловити" душу?
     
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    На мою думку, навчити машини думати як людина надзвичайно складно або навіть нереально, бо в людини в процесі мислення приймає участь душа. Звичайно відбується ще й вплив на душу зі всіма його наслідками на процес мислення зі сторони світлих і темних сил.
    "Зловити" душу" для нас смертних теж нереально. Це може зробити лише якась своєрідна субстанція по своїй структурі споріднена до душі або Бог.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Василь

    Василь Well-Known Member

    Віртуальне життя та віртуальна психіка



    Принципова можливість існує. Якщо вже існують віртуальні віруси, то можуть існувати й віртуальні багатоклітинні організми, еволюція яких приведе до виникнення й віртуальної психіки. Тільки це буде вже інша, нелюдська психіка! Виникають питання комунікації, толерантности та інтеграції кіберів у спільноту людей. Це вже довга й широка дорога...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Людина пізнає світ методом порівняння, з попереднім набутим досвідом. якщо сказати слово "літає" то легко побудуємо ряд " літак, пташка, кулька, і т.д." де хто навіть скаже "тарілка (НЛО)" але ніколи це не скаже мала дитина яка ніколи не чула про НЛО, мало того не зрозуміє що мають на увазі. Тому і ми не можемо зрозуміти як воно працює і працюватиме, не маючи знань та термінології які описуватимуть це.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Наука і технології на місці не стоять:

    [​IMG]





     
  16. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А мені от цікаво НАШО?
    Певне в душі є якісь плани чи своя дорога після смерті. А тут зловили і в робота засунули. Душа може бути проти такої наглості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Василь

    Василь Well-Known Member

    Нічого не зловили, просто написали відповідну програму...
     
  18. shelev

    shelev Well-Known Member

    Уявляю, як будуть протестувати представники різноманітних релігій, коли розробники цієї їдей почнуть робити кроки від задуму о його реалізації. Хвиля протесту мабуть буду серйозніша, а ніж проти використання стовбурових клітин.
     
  19. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Фільм по темі:

    http://youtube.com/watch?v=dwkDk6RPjlA
     
  20. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Одне питання - НАВІЩО?! Душа - це матерія, яку до сьогодні неможливо дослідити. Так навіщо над нею ставити якісь експерименти?
     
а де твій аватар? :)