Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Ука, 8 лис 2007.

  1. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Для початку - передісторія:

    Далі акцію переносять на весну.

    З'ясовується, що двокомпонентна вакцина відсутня на сайті вказаного інституту (потім знайду посилання, якщо треба), в списку зареєстрованих на сайті центру імунобіологічних препаратів - теж.
    Електронною перепискою з російським та індійським офісами фірми виробника (українського представництва немає) вдається отримати підтвердження, що вакцина існує, проте вУкраїні не зареєстрована. Також нам прислали скан вкладки. (якщо зможу викласти пдф - згодом викладу, а ні - то лише переклад).

    Додано через 1 хвилину
    Після ретельного вивчення ситуації Ліга захисту громадянських прав (організація, яка захищає права громадян пов'язані зі щепленнями) минулої п'ятниці провела прес-конференцію в УНІАНі.
    З усього там сказаного мені видався найцікавішим виступ лікаря-педіатра Наталі Коломієць. Тому приведу його тут повністю. Афтерові сподобається ;)

     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    Продовження:
    Додано через 1 хвилину
    Детальніше є на сайті Ліги http://www.privivok.net.ua/node/97, він наразі на стадії розробки, але інформація там вже є
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    А що afterstep вогорить що тре щеплення робити?
     
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    саме так.

    ну, такі слова на цьому форумі - однозначно будуть витлумачені зовсім хибно....

    сам так
    саме так :sad: - і створити той контроль станом на нині, при існуючих у МОЗ порядках - просто неможливо...
    Щоб не утруднювати "технічними викладками" - просто зауважу, що такі спроби робилися з 1992 року (маю на увазі ті випадки, коли застосовувалися/розроблялися комп'ютерні програми) - останній "взірець", що попадав мені до рук - харківська розробка.
    І біда того, що то не впровадили - якраз не в програмах. Програми (хай може і не зовсім зручні/продумані/фахові etc) - всі як одна потребують вводу об'єтивних даних. І по даних цих програм - прходять СЕС-перевірки.... Штрафувати....
    --
    От не стримався - Миху, фінансисте наш форумний, всі розуми поївший! Скажіть но мені, які суми штрафів на лікарів накладає СЕС, і як часто вона це робить? А заодно - за що накладаються штрафи? і в якій сумі - за "відвід" від щеплень?


    марно - то глупство вірити в примари.

    Додано через 1 хвилину
    так - говорю. І вважаю, що щеплення слід робити - але....
    не слід розглядати то питання "списково".
    Довго пояснювати - але щеплення можуть бути і корисними. Тобто - кожен випадок слід розглядати окремо. Можуть - бути безглуздими - як от Манту (то правда не зовсім щеплення). Можуть - небезпечними для здоров'я.... Як от "не зовсім щеплення - Манту", наприклад...
    Усіляке буває!
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    Нє! Каже, що невільно косо дивитися на лікарів, руками яких то всьо реалізується:
    Додано через 47 хвилин
    Доречі, про суми штрафів.
    Суми штрафів і інші санкції - ТАКі ж, як і до поступлення в Мед.
    Нє?
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    просто не зрозумів - що саме у цій фразі було написано? які штрафи до поступлення6 і що то значить?
    до речі - а якщо чиясь дитина поступила і відівчилася без жодної копійки6 ще й стипендію отримуючи - то вона по ваших мірках - теж халатник в халаті?
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    Це повинно було означати: "знали, куди йдуть! (мали б знати). Це їх вибір, чого тепер..?
     
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    Афтере, а може доста перетворювати кожну довколамедичну тему в з'ясування стосунків між лікарями і пацієнтами? Ви ж самі і провокуєте оті відра бруду, в яких потім нас звинувачуєте. Нагадаю, тема цієї гілки - ревакцинація від кору.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    Про вакцинацію взагалі...
    Я сьогодні була на прийомі в терапевта. В той час прийшла медсестра і запитала в моєї лікарки і медсестри, чи дати їм вакцину від грипу(безкоштовну для медпрацівників). Медсестра зразу відмовилась, бо згадала про ускладнення якоїсь працівниці минулого року. Лікарка перше перечитала виробника і термін - і теж відмовилась.
    Після цього я точно не буду щеплення від грипу робити...
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. галичанка

    галичанка New Member

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    Цією весною дитинці родичів (трохи більше 1 року) зробили прививку проти кору. Десь за тиждень дівчинка захворіла: хворіла кілька тижнів, навіть лежала в лікарні, потім ще довго відходила від хвороби... По всіх симптомах хвороба нагадувала кір, але лікарі цього не визнали, придумували всякі дивні діагнози, тільки щоб не пов'язати захворювання з вакцинацію від кору.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    Реакція МОЗУ на нашу пресконференцію: http://unian.net/rus/news/news-221960.html

    Виявляється,через нашу антипрививочну компанію може бути зірвано Євро 2012. Цікаво, а в Польщі вони теж таку кампанію запровадили? Чи там вже на кір з краснухою не хворіють взагалі?

    Зараз скачую відеозапис, будемо готувати відповідь
     
  12. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    "... Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з
    календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється." -
    незважаючи на те, що дитина здорова. Ігноруючи Коституцію України та міжнародні конвенції.
    Лицемірно ігноруючи можливі наслідки від щеплень, та практично не відповідаючи у випадках завдання шкоди.


    Це і є лобіювання інтересів.... Так у нас лобіюються закони для наживи....
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    мені з цією вакцинацією в деканаті спокою не дають.
    потрібно зібрати з усіх одногрупників такі листочки, де написано чи заперечують вони чи дають згоду на таку вакцинацію.
    більшість моїх одногрупників хворіли на кір або краснуху. а дехто просто боїться вакцинації - тому всі відповіли "заперечую".
    у мене пар вже нема, але з деканата надзвонюють :"приїдь, привези" і т.д.
    а я от візьму і не поїду. завтра у мене залік. почекають до завтра.
    мене ніхто не питав, коли декан вирішив розформувати мою групу, і розкидати нас в інші групи - кого куди. і це на 4 курсі, на один семестр!!!

    це точно. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    Це ще добре. В мої часи, щоб отримати допуск до зимової сесії на 4 курсі треба було пройти медогляд, а медогляд не ставили без щеплення проти дифтерії...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    нам також перед літньою сесією треба все пройти. обхідний лист називається. а ще, тим. хто не сплатив профвнески не видають на руки диплом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    Стаття в Дзеркалі тижня про "каку": http://www.dt.ua/3000/3450/61870/
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    • Подобається Подобається x 4
  19. М_Аля

    М_Аля Active Member

  20. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Ревакцинація молоді від кору. Кому потрібно?

    А тепер порівняйте з оцим:

    Ностальгія і не тільки. Де можливо, намагаються ті часи повернути.
     
а де твій аватар? :)