Ресторан Динамо Блюз. Комплексний обід

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем night, 14 лип 2011.

  1. night

    night Well-Known Member

    Як ресторан Динамо Блюз мене не влаштовує. Дорого, не завжди смачне м'ясо і дуже дуже шумно. Останніх пару місяців ходжу тільки на комплексі обіди туди. Причина банальна. В районі кінця Зеленої- Сихів це єдиний ресторан який пропонує комплексі обіди (принаймні інших я не знаю). В Динамо Блюз такий обід коштує 40 грн. На ці гроші можна вибрати салат, перше і головну страву, напій і булочка. Заготовлено смачно, з якісних продуктів і головне свіже. Але як завжди є одне но...
    Меню міняють раз в 4-5 тижнів. Мене дивує як власники не думають що людям може це набриднути. На вибір в кожній з позицій 3 варіанти. Допустимо що один з варіантів людина не любить. Залишається два. Обідає людина 5 разів в тиждень. Ну хоч якесь різноманіття має бути.
    P.S. Якщо хтось знає ресторан з комплексними обідами в цьому районі підкажіть;)
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    про той расторан нарід знав ше років 3 тому шо він не вартує того бабла
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    З собов треба брати обід, з дому. Чорний хліб і сало. Будете жити довго і щєсливо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. tweezers

    tweezers New Member

    Розкажіть про ціни трішки детальніше, будь-ласка
     
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Зайдіть на їхній сайт...

    ---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:26 ----------

    Особисто я не їм в ресторанах,тільки вдома і мужу своєму на роботу пакую домашнє...
    А от мрію я саме про власний ресторан,сплю і бачу меню,інтер"єр,але то вже .....
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

     
    • Подобається Подобається x 3
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А прокидаєтеся, коли санстанція приходить гуляти..?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Прокидаюсь від реальності...
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Моя мама вже сім років не працює,а санстанція до цієї пори їй сниться:)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)