Ремонт ванної кімнати

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Nevermind, 9 жов 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Отут вони праві. Але можна зробити решітку в дверях, у нижній частині 0,02 кв.м чи поставити вікно з кватиркою...
    Вода тут при чому? А про газ - вони знову праві...
    Не довжина, а довжина прямої ділянки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    так точно

    в чому їх правота? Я нічого не міняла, колонка там з самаого "народження" будинку. Чому Я маю її переносити на кухню? В нас між ванною та туалетом і без того вікно, а двері не щільно прилягають до підлоги, тому там щілина така що рука пролазить. Вся та ситуація мене дуже дратує! Новий віник по новому мете? А через місяць звізди не так ляжуть...то я колонку назад маю тарабанити? Люди в 56 році дурніші були ніж зараз?! По якій причині я маю колонку переставити? Вологість? Витяжка?

    ---------- Додано в 12:07 ---------- Попередній допис був написаний в 12:06 ----------

    ні вони не шахраї...просто виконують свою роботу, але НО, погано інформовані, тому гнуть свою лінію. От як вивчили одну фразу...її як папуга повторяють
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Правота їх в тому, що в далекому 56-му році колонок не було, а були титани на твердому паливі. З часом ті мостри повикидали, а на їх місця вчепили настінні водяні газові нагрівачі. (один в один моя ситуйовина). А останні вимоги написані в 2001-му. Я ж дав назву... А там написано, що об"єм кімнати повинен бути такий, щоби забезпечити потрійний об"єм притоку нагрівача і ще багато чого. Але основне, що там написано це
    Так що отак...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    шкода, в інтернеті не можу знайти зображення колонки яка раніше там стояла...перегоріла...і ми поставили нову, яка служить і вірою і правдою. От я тих "майстрів" питала...ну от згоріла, і шо я мала робити. Відповідь колосальна...нічого!
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Напевно отака, з двума ричагами... :)))
    Пам"ятаю таку...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    та така...от вона перегоріла, що людина мала робити такого, щоб її зараз переносити на кухню?
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нічого. Побутові газові прилади - прилади підвищеної небезпеки. При радянській владі це питання вирішувалось одним дзвінком в ЖЕК і газову службу. За демократів варіантів безліч - результат один. Поки лєвандос не даси - будеш без світла, води і газу... А заодно і каналізацію заткнуть... :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :)))
    Пригадалось
    В одной из квартир дома - свадьба. Все радостны, красивы, веселы. Вдруг в разгар веселья открывается дверь и двое вносят гроб с покойником. Обошли вокруг свадебного стола и вышли на лестницу. Невеста упала в обморок, у гостей - шок. Один додумался выбежать вслед и догнал мужиков.
    - Вы что, с ума сошли ? Что вам надо было ?
    - А на лестнице тесно, так мы развернуться зашли.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Може тако зробити?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Хтіла м би я мати ВАННІ ХОРОМИ таких розмірів...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Василю,на рахунок суміщення....
    ну нє як ви вдвойом з жінкою в хаті живете то ше можете сі змирити
    а зєть прийде...шо скаже? я після тестя сцєти не піду?
    карочє...в мене сусід зробив таку фігню.....тепер жаліє...не слухай бабу-роби як ліпше
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    :mocking: А як горщик буде окремо від мийника, то можна і після тестя??? :mocking: Аргументація явно хромає :pardon:
    Плюс в суміщені - простір - більша ерогономічність і можливість впхати в ванну кімнату те, що ранше було не можливим. Це плюс для маленьких квартир. Мінус - коли мешкає багато народу і їхні потреби часом можуть не співпадати,хоча як нема де подітись - то найдуть спосіб співіснувати і за таких умов.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А скло оте ти не хотіла б мити кожного разу?:mocking:
     
  15. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Я не про дизайн, я про площу... В мене було б все геть по інакшому :cofee:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    До речі, у сучасних душових кабін спеціальне покриття на склі, на котрому не залишається крапель...
     
  17. redfox

    redfox Well-Known Member

    вот это точно!))
    итак, последние новости с лисичкиного фронта - уже пускают в дом!!! уррра!!!)))
    в ближайшее время на вполне законных основаниях поеду мерять кривизну всего

    но сейчас не обо мне:
    про вагонку могу сказать: у меня балкон ею обшит, правда балкон застеклен - и сверху она покрыта лаком -очень здорово иуже лет 10 ничего ей не делается...
    а в ванной у меня нтянуты пластиковые потолки - это вообще вечная тема,
    а у себя планирую натяжные)
     
  18. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    народ, що можна придумати з трубами...газовими...вони мене дуже дратують. Кажуть що їх не можна ні ховати в стіни, може якось їх закрити?
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Може тако?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Олю, а китайські = сучасні??? :)))

    ---------- Додано в 10:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:29 ----------

    Что значит "натянуты" и что значит "пластиковые"? Поподробнее...

    ---------- Додано в 10:45 ---------- Попередній допис був написаний в 10:30 ----------

    Більш конкретно
    6.2 Не допускается размещение газовых приборов:
    - в коридорах общего пользования;
    - в санитарных узлах;
    - в общежитиях всех типов;
    - в помещениях зданий любого назначения, не имеющих окна с форточкой (фрамугой);
    - в подвальных этажах, а при газоснабжении СУГ - в подвальных и цо*кольных этажах зданий.
    Розібрався, доповідаю:
    6.3 Газопроводы, прокладываемые внутри зданий и сооружений, следует предусматривать из стальных труб, отвечающих требованиям раздела 11.
    6.4 Присоединение к газопроводу бытовых газовых приборов и аппаратов, отопительных установок, КИП и приборов автоматики, переносных газовых горелок, передвижных и временных (сезонных) газоиспользующих установок и установок, испытывающих вибрацию, допускается предусматривать гибкими рукавами после отключающего устройства на ответвлении газопровода к уста*новкам.
    В качестве гибких рукавов следует применять резиновые рукава, рукава в металлической оплетке, и металлорукава, которые должны быть стойкие к транспортируемому газу при заданных давлении и температуре.
    Допускается присоединение бытовых газовых счетчиков металлорукавами длиной не более 0,5 м.
    Гибкие рукава для присоединения бытовых газовых приборов, лаборатор*ных горелок и КИП не должны иметь стыковых соединений и длину более 2 м.
    Допускается не более двух стыковых соединений на гибких рукавах для присоединения переносных, передвижных или временных газоиспользующих установок.
    В местах присоединения к газопроводу и оборудованию, а также соеди*ненные между собой гибкие рукава должны надеваться на гофрированные на*конечники.
    Запрещается скрытая прокладка гибких рукавов, пересечение гибкими ру*кавами строительных конструкций, в том числе оконных и дверных проемов.

    Як варіант, підложити під один кут плити дошку, щоби вона хиталась і "испытывала вибрацию" :)))

    ---------- Додано в 11:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:45 ----------

    ДБН В.2.5-20-2001
    6.6 Прокладку газопроводов внутри зданий и сооружений следует преду*сматривать открытой. Допускается предусматривать скрытую прокладку газо*проводов (кроме газопроводов СУГ) внутри зданий всех назначений в бо*роздах стен, закрывающихся легко снимаемыми щитами с отверстиями для вентиляции.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)