Ремонт ванної кімнати

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Nevermind, 9 жов 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Ninoz

    Ninoz миється в бані

    Когда дойдете до выбора диспенсеров для туалетной бумаги сможете купить его здесь Держатели, диспенсеры туалетной бумаги — купить в «Солярис» там кстати много других диспенсеров мы покупали еще для мыла и для бумажных полотенец)Это очень удобно!И я люблю когда в одном магазине можно сразу купить все необходимое,тем более что доставка быстрая не нужно долго ждать и тратить время на хождение по магазинам))
     
  2. dfghj

    dfghj Member

    меня интересует освещение для ванной
     
  3. aldhhf

    aldhhf миється в бані

    Останнє редагування: 16 тра 2018
    • Тупо Тупо x 1
  4. Olegkret

    Olegkret New Member

    Доброго дня можливо когось цікавить :
    Унітаз підвісний ROCA GAP Clean Rim A34H47C000 із сидінням Soft Close


    Тип установки :Підвісний
    Матеріал сидіння: Дюропласт
    Мікроліфт Наявний
    Злив: Горизонтальний
    Особливості: Технологія Rimless
    Антибактеріальне покриття
    Форма: квадратна
    У комплект поставки входять:
    - унітаз Roca Gap Clean Rim A34647L000
    - сидіння Roca Gap А80148200U
    Колір білий
    Комплектація: Без бачка
    Габарити унітазу (ВхШхГ) 40х35х54 см
    Вага 23 кг
    Сидіння :наявне
    Країна реєстрації бренду Іспанія
    Країна виробник товару Іспанія


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     

    Вкладення:

    • IMG_7112.JPG
      IMG_7112.JPG
      Розмір файлу:
      18,4 КБ
      Переглядів:
      1
    • IMG_7113.JPG
      IMG_7113.JPG
      Розмір файлу:
      18,8 КБ
      Переглядів:
      1
  5. sofia s

    sofia s Active Member

  6. Veronika Kovalenko

    Veronika Kovalenko New Member

    Щодо меблів, то є хороший інтернет магазин, називається Ванна кімната https://vanna-kimnata.com/
    Тут Ви зможете підібрати якісні меблі на будь-який смак!
     
  7. Dizet

    Dizet New Member

    Стикатися з ремонтом ванни - справа весела). Один раз я пам'ятаю наймав людей. І зробили начебто непогано, але все одно через час з'явилися тріщини незрозумілі. Хоч і невеликі, але все ж. Вирішив підробити їх сам.
    Ось що можу підказати, так це такий ресурс Ремкомплекты для ванны. Новая ванна своими руками за 3 часа на якому ви знайдете корисні комплектуючі для ремонту ванни. Для легкої ремонтної роботи саме те!
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А посилання на ресурс, написаний на людській мові, ви не можете дати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Dizet

    Dizet New Member

    Вибачте за незручність, але анкор, який ви бачите у посиланні, підставляється автоматично з тайтла, який прописаний на сайті ivanna.market
     
  10. MaksimMaksim

    MaksimMaksim Member

    очень интересно
     
  11. Zinusha

    Zinusha New Member

    Мы ремонт только собираемся делать, много чего присмотрели уже на пром юа, но сантехнику https:/www.santechshara.com.ua/santehnika/ в Сантехшаре будем подбирать. Так как уже делали у них покупки и остались довольны, это именно тот случай когда качество=цене.
     
  12. DimitriGorbunov

    DimitriGorbunov New Member

    Что скажете насчет мраморной плитки в ванной? Подобрал такой вариант, кто клал у себя?
     
  13. VanyaOsipov

    VanyaOsipov New Member

    Что скажете насчет мраморной плитки в ванной? Подобрал такой вариант, кто клал у себя?
     
  14. GirT

    GirT New Member

    До речі, стільницю і мийку для кухні взагалі класні купили і за нормальною ціною. Може вам стане в нагоді Камінь Укр - виготовлення виробів з натурального і штучного каменю. У будь-якому стилі можна замовляти собі кухню, головне, що б якісною була і з надійних матеріалів виготовлена.
     
  15. Lesyaa

    Lesyaa New Member

    Ми з чоловіком вирішили робити меблі у ванну кімнату на замовлення, може хтось порадить надійного виробника. Шукали просто в інтернеті, але майже нічого не знайшли(
     
  16. KatyaGayer

    KatyaGayer Member

    Читала прикольну пораду, як свердлити кахлі, щоб плитка не тріскалась і потім легко прибирати. Треба перед початком роботи малярним скочем під місцем отвору приклеєїти сміттєвий пакет - в ньго буде сипатись пил. А плитку на місці отвору треба злегка зачистити наждачкою, тоді буде менше ризик сколювання глянцевого покриття. А, можна пилосос увімкнути, і одночасно з свердлінням прибирати пил. Тоді взагалі, чиста робота вийде. Отут читала: https://dachnaideya.cx.ua/korysni-porady-i-lajfhaky-pid-chas-remontu-kvartyry-ta-budynku.html Там є ще лайфхаки - і по фарбуваню, і по використанню будівельного інструмента. Може, щось пригодиться під час ремонту.
     
  17. tohanich

    tohanich Member

    Могу сказать, что газовая колонка сейчас является очень востребованной. Ведь все хотят быть с бесперебойной горячей водой. Особенно популярно в частных застройках. Но сразу хочу предупредить, что очень важна правильная установка. Тут вам сможет помочь статья о ремонте газовых колонок на дому - https://www.riakchr.ru/remont-gazovykh-kolonok-na-domu/. Я бы советовал вам воспользоваться сервисом по ремонту бытовой техники Master911. Ведь там работают настоящие профессионалы. Думаю мой совет будет полезным для вас.
     
  18. marusiaka

    marusiaka цьотка-пігулка

    якщо плануєте санвузол облаштовувати меблями (шафки, тумбочки) то можу рекомендувати українського виробника Каст . Ціни гуманні а якість доволі висока. Вже два роки користуюсь, ще ні фарба не злізла, і дверцята не відвалились
     
а де твій аватар? :)