Ремонт в квартирі (новобуд)

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Paratrooper, 13 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Paratrooper

    Paratrooper Member

    Добрий день. Порадьте файну фірму для ремонту "під ключ" в новобудові.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Добрий день! В Запоріжжі, Бандар-Сарі-Бегавані, Антананаріву, Ню-Йорку чи Монтевідео?
     
  3. Paratrooper

    Paratrooper Member

    Дуже розумне запитання:))), враховуючи те, що це львівський форум.... Тренування в дотепності на інших форумах.
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    А, враховуючи те, що у Вас пише "Запоріжжя"?
     
  5. NataZor

    NataZor New Member

    Робили ремонт в квартирі, потрібно було замінити старі меблі на нові. Друг порекомендовав ТЦ Три Слони, відрекомендовав з гарної сторони. Зайшла на їхні сайт Меблі Львів - Купити Меблі по Кращих Цінах Львова | ТЦ Три Слони, вибір меблів величезний, і ціна адекватна. поїхала в ТЦ Три Слони, щоб подивитись якість меблів і обговорити всі питання, менеджери ввічливі, компетентні, відповіли на всі питання. Допомогли підібрати ліжко в дитячу кімнату, та диван на кухню, якість меблі гарна, оббивка з якісного матеріалу. тепере всі рекомендую ТЦ Три Слони.
     
  6. Divko

    Divko миється в бані

    Ремонт, то халепа! Як почав, то кінця краю немає!
     
  7. cikec

    cikec New Member

    Самостійно робив ремонт у батьків, нічого особливого - шпалери поміняв, стелю побілив, двері поставив, встиг до Пасхи все зробити. До речі, відкрив для себе рідки шпалери, дуже зручно та швидко з ними впорався. Дивився інструкцію на сайті domdom Якщо задумаєте робити ремонт власноруч, раджу спробувати саме ці шпалери.
     
  8. mixakoval

    mixakoval New Member

  9. Helen kz

    Helen kz New Member

    Здравствуйте) Нужна помощь)Никогда не заказывала онлайн.
    Затеяли недавно ремонт.Интересуют именно электрика т.е. провода, счетчик. выключатели..ну короче всё такое.Нашли пока только один подходящий магазин, который подходит нам... Нужны Ваши рекомендации. Может кто-нибудь заказывал тут PLATINUM ELECTRIC ? Жду Ваши ответы.
     
  10. KatyaGayer

    KatyaGayer Member

    доброго дня; ось будівельна компанія, яка має підрозділ у Львові, і займається ремонтами у новобудовах: https://lokalnyiremont.com/lviv
     
  11. tohanich

    tohanich Member

    Ролеты День-Ночь из магазина ДомДом - https://www.domdom.com.ua/tovary-dlja-doma/zhaljuzi/zhaljuzi_den_noch/, идеальное решение для улучшения интерьера в вашем доме. Эти стильные и функциональные аксессуары не только прекрасно регулируют уровень освещения в помещении, но и добавляют шарма вашему интерьеру. Их удобство проявляется в том, что вы сами контролируете, сколько света пропускается через окно, создавая идеальное сочетание уюта и интимности. Благодаря двухслойной конструкции, они обеспечивают идеальную изоляцию от жары летом и холода зимой. Ролеты День-Ночь из магазина ДомДом прекрасно впишутся в любой стиль интерьера благодаря разнообразию цветов и текстур. Установите их во время ремонта, и вы увидите, как ваше пространство станет более уютным, функциональным и элегантным. Это незаменимый элемент дизайна, который придаст вашему дому новый облик и комфорт.
     
  12. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    І я так само думаю....
     
  13. Belaya Daria

    Belaya Daria Member

    Привіт! З задоволенням поділюся своїм досвідом у виборі підрядника для ремонту квартири "під ключ".Перш за все, важливо здійснити ретельний аналіз робіт, які необхідно виконати, і складення детального технічного завдання. Також важливо врахувати репутацію підрядника, переглядаючи відгуки клієнтів та попередні проекти.

    Краще заздалегідь обговорити всі деталі і умови угоди, включаючи терміни виконання та фінансові питання. Рекомендую також уточнити, чи надає фірма гарантію на свої роботи.

    Порадити компанію не можу але вибрати знаю як)

    Бажаю успіху у ремонті та надіюся, що ваш дім стане саме таким, як ви його уявляєте!
     
  14. Snejkova Kate

    Snejkova Kate New Member

    Напевне я теж поділюся своєю думкою щодо вибору фірми для ремонту "під ключ" у новобудові . Перед тим як почати ремонт квартири https://fnbud.kiev.ua/ важливо врахувати декілька ключових моментів.

    Перш за все, рекомендую звернутися до знайомих або родичів за відгуками та рекомендаціями. Іншім важливим кроком є перевірка рейтингів та відгуків онлайн. Звертайте увагу на досвід роботи фірми, якість виконання робіт, та терміни. Зручно також ознайомитися з портфоліо завершених проектів.

    Важливо обговорити всі деталі та умови з обраною компанією до підписання контракту. Врахуйте вартість робіт, матеріали, та терміни виконання. Запитайте про гарантійні зобов'язання.

    Не забувайте перевірити ліцензії та сертифікати фахівців, які будуть працювати в вашій квартирі. Останнє, але не менш важливе, це власне враження від спілкування та взаєморозуміння з представниками фірми.

    Надіюся, ці поради допоможуть вам знайти найкращу фірму для ремонту вашої квартири в Києві. Бажаю успішних та безпроблемних ремонтних робіт!
     
  15. Oliviia

    Oliviia миється в бані

    а где можно красивую мебель купить?
     
  16. Klqrov

    Klqrov Member

    Якщо казати про Львів, то тут багато яких фірм є, куди не звернись, будь де допоможуть і зроблять все файно. Я ось власно ремонт робив власноруч тому нічого порадити з цього не можу. Єдине що купляв і робив не сам, так це купляв меблі на замовлення. Якісна дерев'яна мебля коштує не мало і це факт, але можна і знайти щось цікаве і недороге в інтернеті.
     
  17. Belaya Daria

    Belaya Daria Member

    Добрый день! Недавно завершила ремонт квартиры и могу поделиться своим опытом. Если вам нужна хорошая фирма для ремонта "под ключ" в новостройке, настоятельно рекомендую обратиться к профессионалам. Я выбрала компанию Видбудова из Киева https://www.vidbydova.com.ua/remont-kvartir/, и они справились великолепно. Работают оперативно, качественно и учитывают все пожелания клиента. Ремонт квартир – это серьёзное дело, поэтому лучше доверить его специалистам, чтобы избежать лишних проблем и дополнительных затрат.
    Видбудова предоставляют полный спектр услуг, начиная от дизайна и заканчивая окончательной отделкой. Я была очень довольна их работой и уверена, что они смогут вам помочь. Удачи с ремонтом!
     
  18. Pohib

    Pohib миється в бані

    Також цікавлюсь.
     
  19. Virna

    Virna миється в бані

    А гляньте у цьому магазині https://obstava.com.ua/ , тут гарний вибір меблів, але головне — це хороші умови для придбання. Можна купити на виплату на вигідних умовах. Зверніться до менеджера та вам оберуть найкращі умови. А за підписку дають знижку - 10%.
     
а де твій аватар? :)