Реклама або як розводять наївних людей

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем консультант, 18 січ 2010.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Вчора по першому національному радіоканалі на всю Україну було зроблено рекламу приладу"Алтей", який ніби-то допомагає при захворюваннях серцево-судинної системи, зокрема при аритмії, а також при захворюваннях судин головного мозку та склеротичних утворень. При цьому було названо контактний телефон гарячої лінії в Києві 044-33-33-900.
    Довіряючи державному радіомовленню, мій знайомий повівся на цю рекламу і придбав через кур"єра цей прилад. Прилад виявився самим звичайним ультразвуковим інгалятором. Виявляється такого приладу, як "Алтей", який рекламували по "колгоспнику", в природі не існує, натомість йому привезли "Nebulizador Ulnrasonico Compacto Modelo 3060" і сказали, що якраз цей прилад просто назва інша. Обійшовся він у 2130 гривень, в той час, як його можна замовити через інтернет всього за 750 гривень.
    Більш того, він взагалі немає жодного відношення до захворювань
    серцево-судинної системи, а тим більше до захворювань судин головного
    мозгу, лише придатний для комплексного лікування верхніх дихальних
    шляхів та ГРЗ.
    От вам національне радіо та його правдоподібність інформації.
    Мій знайомий не є з бідних, але й багатим його не назвеш, а що казати тим дійсно бідним пенсіонерам, які будуть пів року збирати, покладаючи надію на чудодійний апарат, а фактично їх просто розведуть...?
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    телепродаж -- це і є свого роду узаконене шахрайство, бо з якого боку не подивися -- втричі дорожче і без порушення законодавства, бо у нас ринок вільної торгівлі...

    але те, що обманули з товаром -- це іньша справа...
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    за гроші розуму не докупиш,окрім того, може йому би вимкнути "колгоспник" і ввімкнути "ОГО" від Укртелекому
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Та є в нього інтернеті, але сталось все це зовсім несподівано, як він каже видно в той час Бог розум відібрав. Його вже давно турбує аритмія внаслідок раніше перенесеного менінгіту, а тут випадково почув рекламу і якраз те, що його найбільше турбує. На все Воля Божа. Думаю, що безслідно це теж не пройде для тих пройдисвітів.
    Колись, якщо в одному місці купив, в іншому продав дорожче, вважався спекулянтом, тому що спекулював цінами, а тепер бізнесмен...
    Видно тому й зробили рекламу по колгоспнику, розраховуючи на тих "хто в морі", не орієнтується в реальному світі, а жити хоче...
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    "колись" -- це була планова економіка, яка протрималася не більше 70-и років в срср...
    торгівля -- основа-основ капіталізму....
    даруйте, але "довіряй та перевіряй" :pardon:
     
  6. ШумелкаМышь

    ШумелкаМышь Well-Known Member

    Единственная слабая надежда,связаться с Обществом защиты прав потребителей.В данном случае,деньги вернуть вряд ли возможно,но шороху эта организация наделать может. Там порой попадаются такие неравнодушные и очень профессионально-зубастые ребята.У одной моей знакомой был практически мертвый вариант вернуть деньги за некачественное медобслуживание повлекшее тяжелые последствия в здоровьи- юристы помочь не смогли.Но совершенно случайно подсказали обратиться в это общество, она даже не надеялась на положительный реультат,но вот так здорово все получилось,что даже и деньги вернули и компенсацию выплатили.Кто знает,мож поможет...Очень сочувствую..
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Після звернення у відділ реклами та маркетингу національного радіо, телефон змінено на 044-35-35-900 і реклама продовжується, тому що, як повідомили з цієї служби за зміст реклами відповідальності вони не несуть. В міністерстві охорони здоров"я сказали, що це не в їх компетенції, в УБОЗІ м. Києва порадили звернутись в комітет захисту прав споживача. А хіба це шахрайство не відноситься до організованої злочинності, яка має вплив на всю територію України завдяки національному радіо?
    Дякую за інформацію. Її буде використано.
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    головне -- не мовчати!
     
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Після звернення до захисту прав споживача, мій знайомий зрозумів, що коли він збере всі необхідні документи, а потім ще кільканадцять раз потрібно буде їхати в Київ на суд, то краще плюнути на все і забути, інакше влетить ще на кілька тисяч гривень.
    Сьогодні по 5 каналі ТБ було розрекламовано чудодійний магнитный вибро пояс waist belt Pangao PG-2001 при цьому було названо контактний телефон 044-330-70-07. Погугливши в інтернеті, я знайшов цей пояс по ціні 320 грн.. Подзвонивши по вищезгаданому номеру, вийшов на диспетчера якогось ніби-то оздоровчо-лікувального центру, завдяки якому через пів години до мене позвонив якийсь клєрк і розпитав мене про мої проблеми. Розповівши йому свою "легенду", уважно вислухавши його рекомендації... Виявляється, що цей пояс коштує 4200 гривень, але так як я один із перших клієнтів, то маю право на 25% знижку. Після такої "поради" я "висповідав" його і послав дуже далеко...
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ех, пане!.
    тре було запропонувати цьому клерку той самий пояс за 500-1000 гривень -- і мали би прибуток на пустому місці і задоволення... :)
     
  12. Глафира

    Глафира Скрытная натура

    Если вам нечего делать дома вечером

    Девушка задумчиво сидит с кружкой кофе, ее ноги укрыты пледом, она смотрит в сторону, сжимает кружку, держит ее в руках, обхватывает пальцами и перекатывает в ладонях, из кружки идет легкий пар, девушка улыбается своим воспоминаниям и делает глоток. Все бегут покупать этот кофе.

    Это сценарий.

    А вот съемка:

    Девушка задумчиво сидит с кружкой кофе, ее ноги укрыты пледом, она смотрит в сторону, сжимает кружку, держит ее в руках, обхватывает пальцами и перекатывает в ладонях, из кружки идет…

    Чтобы пар был аппетитным, нужна очень горячая жидкость. По сюжету девушка долго держит чашку в руках, она ее прижимает ладонями. Актриса не может сжимать кружку, в которой кипяток – это раз. Она не может с удовольствием пить такой горячий кофе – это два. У нее сразу рефлекс подуть и отпивать мелкими глоточками, слегка прищуривая глаз. Главное для заказчика ролика получить аппетитное отпивание рекламируемого напитка, чтобы актриса изобразила удовольствие и улыбку Джоконды, а не сидела с перекошенным лицом и опухшим языком после десятого дубля. Видя пар в кадре, потребитель чувствует аромат кофе. Поэтому пар тут – очень важное.

    Девушка сжимает кружку, улыбается своим воспоминаниям и изображает вкусный глубокий глоток. Из кружки идет аппетитный пар. При определенном ракурсе не видно, что напитка внутри нет. В кружке нет специального пиротехнического порошка – он дает дым, а не пар. Чтобы получить идеальный пар, который аппетитно смотрится в кадре, берут тампон Тампакс, мочат его в воде, кладут в микроволновую печь и нагревают. Нагретый мокрый тампон помещают в пустую кружку, дают в руки актрисе, она сжимает ее в задумчивости, улыбается своим воспоминаниям и изображает глоток. От мокрого Тампакса, разогретого в микроволновке, самый красивый на свете пар, который рассеивается в воздухе мягкими складками. Все бегут покупать этот кофе.
     
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Думаю, що це не пройшло б. Є інший варіант: вкупити за 10 гривень стартовий пакет та подзвонити, відрекомендуватись жителем Молдавії, чи Закарпаття і давши "липову" адресу, зробити замовлення. Правда спілкуватись з кур"єром потрібно по ньому, поки той не приїде на місце. По прибутті на місце зустрічі заявити, що передумав. "Пожартувавши" кілька раз, хоч якось відімщу за обманутих людей.:))
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    який ви підступний! :)
     
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Все! В зв"язку з Великоднім постом я прощаю всіх. Бог їм суддя, а не я.
    А людям все-таки раджу бути пильнішими стосовно спокуси на рекламу. Щуку теж кидають в озеро, щоб карась не дрімав.
     
а де твій аватар? :)