РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем STELS, 31 січ 2007.

  1. STELS

    STELS Member

    Прошу порадити як я можу нарешті зареєструватися в будинку де проживаю вже 10 років. Справа в тому, що цей будинок є колишнім військовим лазаретом і статусу житлового немає. Але ми живемо в ньому вже 10 років, обладнали його під житло вже давно, провели воду, каналізацію і всі умови для проживання зробили власноруч, платимо за комунальні послуги, в тому числі і квартплату. З грудня 2006 року маємо вже договори найму житлового приміщення. Але нас ще не реєструють. І коли ця процедура нарешті відбудеться - не знає ніхто.
    Все б ніби-то нічого. Та через рік моя старша донька буде мати 16 років. Питання полягає в тому що як їй можливо буде виробити перший паспорт? Де мені і всям іншим мешканцям брати довідки про склад сімї та реєстрацію? Як нашій сімї користуватися 50% знижкою оплати за комунальні послуги, яку нам дала держава, тобто моєму чоловіку, як Ветерану Збройних Сил України?
    Нам до сьогоднішнього дня місцеве будинкоуправління та всі інші органи влади, вказують на те, що нас неможливо поки що зареєструвати. А коли ж ми зможемо жити як люди - ніхто не знає.
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

     
  3. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

    Хм, у мене тут питаннячко виникло: А як ви наймаєте житло, якщо ваше приміщення не має статусу житлового?:confused:
    щось тут не сходиться: або приміщення не житлове, або ви наймаєте не житло.

    Звичайно, що якщо приміщення не житлове то хто ж вас там зареєструє?
    А отримання дочкою паспорта - то не так вже і складно, можна ж зареєструватися в батьків, чи наймати (фіктивно) житло на нетривалий термін у когось з родичів чи друзів.
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

    Влучне зауваження,брати зелений прес ,йти в міську архітектуру там ,у вас непоганий дядько очолює ту структуру і переводити приміщення в категорію "Житло",а далі справа техніки
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

    Туть Полковник радить на сусідній гілці, Цитата:"Вы бы Правнику на форум написали. Может что-нибудь дельное посоветует". Тільки я не знаю куда!
     
  6. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

    Ну, перш ніж кудись іти треба б почитати свої папери. Що у вас там за договори і що ви арендуєте. А тоді вже можна щось і думати.
     
  7. STELS

    STELS Member

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

    ДЯКУЮ ЗА ПОРАДИ! Але віз і нині там... В тому то й справа, що будинок належить Міноборони, для людей у нас все робиться навпаки, тобто на зло. Я вже так розумію. Ми були потрібні тоді, коли несли службу, а нині ми пенсіонери, і всім начхати на нас.
    Просто прикро, що хтось за час служби отримав житло для всіх своїх дітей, дружин і т.д. Правда цікаво? А сіра маса трудяг, яка є також і у військах, за роботою цілодобовою не мала часу не тільки житло вибивати для сімї, а й взагалі жити.
    За більш ніж 24 роки в армії ми навіть влітку ніколи у відпустці не були, весь час тільки взимку, коли роботи великої не було. Це зрозуміє тільки той, хто так само гарував на службі, ходив по сім, вісім, а деколи і більше нарядів у місяць, не отримував грошового забезпечення по пів року, - і таке було. Взагалі з дружиною та дітьми просто-напросто виживав.
    Та це вже тепер тільки у спогадах залишилося. І здоровя нагадує про службу таку теперішнім своїм станом.
    Діти також все памятають, хоч малими були, але росли в гуртожитках з коридорами по 30 метрів довжиною і з одним туалетом на поверх. Добре хоч готували не на спільній кухні. Добре, що з хвороб своїх дитячих викарабкалися і не стали інвалідами. Взагалі добре, що живими залишилися.
    Це при тому, що і дружини у декретних відпустках навіть не змогли бути так як всі інші звичайні жінки. Змушені були іти на службу, роботу, коли дітям не було і року, залишали їх на родину в кращому випадку, а в гіршому на сусідів та знайомих, чи взагалі в кімнаті закривали на свій страх і риск, добре, що до роботи чи служби було ходу 10 хвилин і вони могли хоч деколи їх провідати, а коли вже можливо було - відводили в дитсадок.
    Так наболіло, що неможливо. Навряд чи мене хтось зрозуміє, крім таких же як ми.
     
  8. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

    Ну, от. Що ж так зразу руки опустили?
    То є у вас договір оренди, чи якісь інші документи на те житло яке ви займаєте? Чи немає?
     
  9. STELS

    STELS Member

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

    Дякую за увагу і підтримку! Але Я РУКИ НЕ ОПУСТИЛА!!! Просто у даному випадку тримаю стратегію вичікування і вивчення ситуації навколо цього питання. А договір найму є, і що саме цікаве - житлового приміщення. Хоч воно не має офіційного статусу як житлове. Але ми там живемо вже 10 років. Про це навіть в договорі зафіксовано, та в протоколах і довідках з колишньої військової частини. Спочатку по протоколам житлової комісії військової частини і дозволу заступника міністра оборони (скоріш за все - усному). З січня місяця цього року - за договором найму. І прокуратура нами цікавилася, і військове вище командування знає, письмова інформація проходила до Вінниці і Києва. Та байдужість всіх вищих чинів не має меж. Все маємо самі виборювати.
    За те квартплату нам справно нараховують, так само, як і за всі комунальні послуги. Років з вісім платили до військової частини по зарплатній відомості, де окремою графою була вписана оплата за проживання в гуртожитку, який насправді був лазаретом, далі - в частину-правоприємник. А сьогодні будинкоуправління №1 Самбірської КЕЧ району видає нам квитанції, ніби ми дійсно в жилому будинку проживаємо.
    Це не значить, що ми якісь тупі і дурні. Живемо, користуємося - треба платити. Але справа в тому, що ми не узаконені так як положено в цьому будинку. Хоч і виселити нас ніхто не має права без рішення суду. Але ми ж зареєстровані за адресою мертвої військової частини, перебуваємо на квартирному обліку (більша частина). І маємо проблеми тоді, коли нам треба довідку представити про те, де ми зареєстровані. А я маю проблему з оплатою за комунальні послуги, так як нашій сімї положено 50%, а нам нараховують 100%, мотивуючи тим, що ми в даному будинку не зареєстровані... Це нонсенс.
     
  10. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

    Да, дивна ситуація. Договір найму житлового приміщення, яке житловим не є...
    Хм, ну в паспорті у вас реєстрація стоїть за адресою вашої військової частини? То в чому ж тоді справа? - Там само і дочка має бути зареєстрована.
     
  11. STELS

    STELS Member

    Відповідь: РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

    Вся сімя зареєстрована за місцем розташування розформованої в 2005 році військової частини. Правоприємник - інша в/ч нами не займається принципово. В паспортному до нас ніякого інтересу немає. На черзі більш ніж 20 років. Житлом ніколи забезпечені не були. Так само, як і тисячі безквартирних колишніх військовослужбовців по всій Україна. І невідомо через скільки десятиліть ми нарешті отримаємо належне нам житло.
    Я не жебрак і не якась потвора. Але ж у давному випадку я маю право на житло разом із членами сімї, так само, як і всі військовослужбовці, що отримували за час служби, отримують і надалі будуть отримувати. Тільки таке щастя у нас, що дуже довго треба чекати. Так можна і не дожити. Особливо, як тебе з черги викидають деякі падлюки, чи не реєструють за місцем проживання, щоб ми могли користатися тими пільгами, які нам дала держава не за гарні очі, чи ще за щось. Я ж не одна така, і ми не одні такі, яким положено бути забезпеченими житлом. То чому ж хтось за час служби має по три-чотири квартири, на всіх членів сімї умудряються отримати в різних гарнізонах, на дружин, дітей, шлюх своїх, а хтось і однієї не має. Хіба це нормально?
     
а де твій аватар? :)