Рецепти для фізичного та духовного здоров"я.

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем harmony, 22 вер 2008.

  1. harmony

    harmony Well-Known Member

    Думав, де розмістити цю тему і все-таки вирішив тут, тому що духовне завжди ставлю више фізичного. В моєму розумінні здорова людина - це людина, яка здорова фізично і духовно. Все інше здоров"я не вважаю повноцінним здоров"ям. Якщо хтось з практики, чи життя знає, те що йому або його близьким допомогло, прошу поділитись з іншими. Чим більше віддаєте, тим більше отримаєте.

    Християнська методика медитації. Запам"ятайте слова Ісуса: " Кесареві - кесареве, Богові- Боже. Те саме і для нас. Розширте свою свідомість, розчинившись в просторі, а душу віддайте Богові. Вас немає. Є тільки Всесвіт з безліччю галактик і Бог. Ви - це той, через якого Бог проявляється, вас не існує, є тільки Бог і Всесвіт.

    Якщо максимально розслабитесь, я гарантую успіх по всіх параметрах.

    Кому важко це усвідомити - найпростіше піст на одній воді з невеликим кусочком чорного хліба і молитва від серця. Амінь.
     
    Останнє редагування: 22 вер 2008
    • Подобається Подобається x 2
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ще одна методика християнської медитації - Ісусова молитва.

    А мені завжди дуже допомагали реколекції. Особливо реколекції із відірванням від світу та повною мовчанкою. Уявіть 8 днів - ні пари з вуст, за винятком молитви та співання під час Богослужінь... І до вас ніхто не говорить. І назовні не виходите...
    Після того світ таки дивним видається...

    Це як із форумом. Коли довший час не заходиш, то втягнутися спершу дуже важко...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Може оце все і добре, правильно, душеспасительно, але реально отак воно аж ніяк не виходить. Весь час діти – від пеленок, дитячих хвороб, капризів до підлікових і напівдорослих проблем, та думи про хліб насущний, та робота, та сад, куди там до тих медитацій, усамітнень, мовчанки...Суєта... Може хіба спільна молитва раз в день, та й то якась розсіяна, та ще коли в храмі...:)
     
  4. harmony

    harmony Well-Known Member

    Якщо людина знаходить 15 хв. на те. щоб покурити, 30 хв. на те, щоб випити пива, 3 год., щоб посидіти біля компютера і 4 год. біля телевізора, то 15 хв. для медитації теж може пошукати. Одне діло хотіти, інше - лінуватись. Перемога над собою - найважливіша перемога для людини.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А я люблю просто вийти на балкон і посидіти в тиші...
    У Львові часто заходила до Михаїла, коли там не було відправ і слухала тишу...
    А з чоловіком разом їздили на ігнаціянські реколекції. Спершу мовчанка була дуже незвичною. Кожен звикав до того день-півтора. А потім - вона стала благословенною і вже не хотілося, аби хтось до тебе говорив... І в отій мовчанці найкраще було молитися. Здавалося, ніби ходиш у Божих обіймах...

    До такого дуже хочеться вертатися.
    Коли ми вдруге поїхали на ті реколекції, я вже чекала тиші. Здавалося, що молитва в перші дні змиває з мене галас світу. Тяжко і поволі те оздоровлення давалося, але скільки воно приносило плодів і дарів!
    Саме галас світу заполонює найбільше. Лягаєш надвечір і чуєш, скілку того галасу в тобі на день назбиралося. І тоді саме перед сном можна зробити таку коротку медитацію. І не треба переживати, що заснете під час того... Не треба боятися із тієї молитви впасти в сон у руках Божих...
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. harmony

    harmony Well-Known Member

    Калиниченко, ну як вам цей допис пані Лілі? Прочитайте кілька раз і ви відчуєте свіжість та легкість на душі. Не раз я відчував це, правда прогулюючись на природі або сидячи на озері.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Не обов'язково має значення де. Якщо раз цьому навчитися, то внутрішню тишу можна віднайти і на галасливих вулицях Львова...
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Час знайти можна, а душевну тишу – велика проблема...:)
    Все це правильно, вірно, тільки це все , мабуть таки засоби, але не зовсім мета, є різні дороги до Христа – один – Марії, що сидить біля Ісуса і слухає Його слова, але є ще й шлях Марти, що клопочеться про багато(вона теж увірувала Іо.11.27)...Часом у повсякденному і суєтному(на перший погляд) можливо і можна перейти від знання про Христа до віри в Христа і до воскресіння в Христі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Так що Марті було сказано?
    Клопочешся про багато, та мало потрібно. ;)
     
  10. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Мені видається, що це єдине, чого мало потрібно, але найважливіше – це Христос. В одному місці Він каже:”Я голодував і ви дали мені їсти, мав спрагу і ви мене напоїли...” Марта, мабуть, відчуває, що річ не в „технології”, чи „методі”, до того їй не вистачає уважності, терпеливості, ну, вкінці-кінців, така вдача в людини, а в Христі, що каже саме до неї, може, найважливіші слова в Євангелії:”Я воскресіння і життя, віруючий в мене, навіть, якщо і помре, житиме, і всякий, хто живе і вірує в мене, не помре, а житиме повік, віриш цьому?” -"Так, Господи"...
     
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    не те що би я знала цілий рецепт... хіба один інградієнт: треба навчитися відключати внутрішній діалог
    він забирає занадто багато часу і сил фізичних і душевних, імхо
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ) Аха, а ше перед сном ...і шоб до того 2-4 години не їсти ... і в астрал )
     
  13. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    :scratch_one-s_head: це ви до мого допису? чи взагалі по темі?
     
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ) А то, відключення внутрішнього діалогу - це початковий етап.
     
  15. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    та можна і не відключати... а поговрити з розумною людиною :biggrin:
    забула хто сказав, але сказав таке: "я для себе найцікавіший співрозмовник"

    п.с. якби ви ясніше висловлювалися, я би не перепитувала
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. zakharov

    zakharov New Member

    До речі, в тему топіку, якщо мова йде про християнську духовність та контемпляцію, є досить цікавий католицький рух - всесвітня спільнота християнської медитації, їй навчають брати-бенедиктинці .
     
    Останнє редагування модератором: 28 тра 2009
а де твій аватар? :)