«Радіо One» перетворився в кошмар, Радіо "АЛЛА"

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Green belt, 15 кві 2009.

  1. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Довго вчора ввечері шукала «Радіо One», сподівалась зламалась техніка. Та надії розбились сьогодні зранку, коли отримала шок від хвилі 103,9 о_О.

    .. Як уточнили ТК в Українському медіахолдингу (власник мережі), 15 квітня, в день народження співачки Алли Пугачової, на хвилях «Радіо One» з'явиться «Радіо Алла»…..

    ….У Росії «Радіо Алла» було створено в липні 2007 року. За форматом кожна друга пісня в ефірі - це пісня Пугачової. …
    Деталі на http://www.telekritika.ua/news/2009-04-08/44895

    Отож тепер аудиторія 103,9 помінялась з молоді на «тих кому за…». А для тих хто молодший залишається лише гуляти по хвилях.

    Напевне тепер не буду слухати радейко взагалі, бо тотальна попса і величезна кількість реклами псують настрій, який навпаки колись покращувався слухаючи Радіоман і радіо Оne.
    Порадьте хорошу хвилю яка схожа на «Радіо One», бо біда….:cry:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А нафіга взагалі слухати будь-які FM-станції ?
    Де якісь дУрні подумали за Вас, ЩО Вам слухати ?

    [​IMG] - [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    відповідь на питання нащо слухати радіо ?
    просто щоб не витрачати час самому підбираючи музику "в дорогу", бо інколи хочеш послухати щось таке під настрій чого в тебе нема.
    але тепер напевне прийдеться писати музику завчасно
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Я взагалі тепер перейшла на інтернет радіо.
    Але, на жаль, це не варіант для дороги :-(
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Також був шокований, коли сьогодні зранку настроївся на "свою" хвилю. :sad:
    Від сьогодні - реально у Львові вже й нема що слухати :sad:

    Особисто я слухаю ФМ тільки в машині, а тепер от останнім часом тенденція нехороша намічається "Радіо МАН", "1"... хто наступний?

    Просто пошесть якась на нормальний формат - навала попси, до того ж низькопробної і обов"язково російської!
    УЖОС!
    :ireful:

    Ага, запасаємось флешками і дисками!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А на дорогах поза містом Польща не пробивається ?
    Може елементарна активна антена (з підсилювачем) допоможе ?

    Пам"ятаю, був у Львові влітку 1979 р і мав при собі прилад телемайстра. Усім знайомим і незнайомим налаштував прийом щойно запущеного польського ТВ-ретранслятора.
    Тоді на кожній вулиці можна було побачити людину з антеною в руках. :)
     
  7. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Деколи слухаю RMF FM, але поза містом тягне слабовато...(у мене антена внутрішня)

    Не розумію, невже дотепер ніша попсових FM-станцій була незайнята!? Що за пошесть??? Наприклад у тій самій Польщі купа "тематичних" радіостанцій (ТОП-40, джаз, ретро, релігійна музика, вітчизняна, рок, реп, 80-ті, диско і т.п.). Невже в нас кожне радіо має бути схожим на "Наше"???
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Speedo78,
    Отут повний список ефірного лайна: http://www.proradio.org.ua/stations/index.php
    Конкретно по регіонах - http://www.proradio.org.ua/regions/index.php

    Ну в офісному приміщенні я давно поклав край попсі - http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=185405&postcount=7

    А за кермом - зовсім не слухаю. Одного разу поставив блюзи/балади - помітив, що керую "в ритмі музики", а не дорожньої обстановки. :)

    Щодо жанру... усе диктує комерція. Навіть 95% відсотків компакт-дисків "заточуються" під бумбокси (за якісними показниками звуку).
    Що тут поробиш... Доводиться тягнути з Інету більш-менш аудіофільську продукцію (частіше - самопальні ріпи з вінилу, ДВД-аудіо, SACD).
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. smbds

    smbds Well-Known Member

    Бо має "активний" попит, бо це слухають "цільові авдиторії" рекламодавців. А також - бо є грошовиті ензузіясти тієї справи.

    А у нас грошові мішки не вважають нас (любителів неросійської непопси - умовно кажучи) за цікаву "цільову авдиторію", а ми не можемо зорганізуватися, щоб за свої гроші, скинувшись, замовити собі музику. "Отакоє от" (с), як казала Л.Янукович.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    дуже шкода, що у нас такий
    :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Summer

    Summer Well-Known Member

    +1, ще люблю радіо зет ))
     
  12. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Нєєє....радіо давно не слухаю навіть в авто... і антену відключила... Як кудись їду, то катаю з 5-ть болванок і вперед...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Колись була єдина більш-менш пристойна станція - Ренесанс, а тепер там 30-хвилинні рекламні блоки.

    Взагалі, на більшості станцій (єдине місце, де їх чую - базар) - вбивав би ведучих за "скоромовочки", ді-джеїв- за телефонне "бібікання", імітації перемотки плівки і тому подібне.

    Одна телеведуча подарувала мені унікальний ДВД диск (її продакшн) - я подякував і чемно попросив вимонтувати "шумові перебивочки" з призвуками "підмітання битого скла з кахельної підлоги". Прислухалася до критики й обіцяла прибрати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. я теж часом слухала радіо one; і коли вперше почула ОТЕ на їхній хвилі, то була прикро вражена(((
     
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    от вчора прочитала в пресі: 15.04 у 16 містах України почало віщання "РАДІО АЛЛА". Пугачова там і ведуча, веде авторські програми і навіть оголошує точний час :)
    (с) теленеділя
     
  16. ForikXT

    ForikXT New Member

    Ну що тут скажеш...До повного комплекту бракує лише РадіоФіля, або як його... РадіоГалкін:haha::bad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    - Как перевести на русский "прима-донна" ?
    - Баба Алла!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Якщо Аллу називають "при-Мадонна",
    то Мадонну тоді треба називати "при-Пугачка" :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Привітання ювілярці (яка взагалі-то 46, а не 49 року народження)
    - від колишнього львів"янина, поета, перекладача, співака
    Шауля (уродженого Павла) Резника.


    April 17th, 2009
    11:44 am
    Пусть шампанского струи игристого
    Орошают прощальный обед,
    До свидания, Алла Борисовна,
    Я не буду скучать по тебе.

    В декадентской Москве год за годом ты
    Стаи Галкиных кормишь с руки,
    Демонстрируешь публике голени,
    Как уездный музей - черепки.

    Тих медведь с постаревшею Машею,
    Не бунтует уж Жанна д’Арк,
    Хит-парадов почетная маршальша,
    Растерявшая репертуар.

    Не желает гурман каши рисовой,
    По Пекину не сохнет Тибет.
    До свидания, Алла Борисовна,
    Я не буду скучать по тебе.

    Ось що пише російський меломан (журналіст, літератор, за 50 років):

     
    Останнє редагування модератором: 3 тра 2009
    • Подобається Подобається x 5
  20. Яка Існує

    Яка Існує New Member

    Найчастіше доводилось його слухати,бо принаймні це було одне радіо,яке крутило рок,метал...і не тільки..а також приємно було,що крутили часто українські гурти,які рідко можна почути на інших радіо хвилях..
    Шокувало..але зараз здебільшого всі радіо хвилі викуповують... :sad:
    Недавно ще й шокувало радіо МАН,коли почало крутити Тіну Кароль,Меладзе..:cry:
     
а де твій аватар? :)