Протеїн...???

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем dark, 12 лис 2010.

  1. Mayave

    Mayave миється в бані

    Дякую, починаю забувати)
     
  2. laidor

    laidor Member

    Багато людей вживають протеїн, як додаток до здорового харчування не займаючись у спорт залі, просто дуже складно і навіть дорого набрати денну норму білка на самому м'ясі і яйцях, да і набридає швидко, нічого поганого в протеїнах нема.
     
  3. malkolm

    malkolm Member

    перший раз таке читаю. у м'ясі, яйцях, творозі та інших звичайних продуктах досить білка для денной норми людини. абсолютно.
     
  4. Lainin

    Lainin Member

    Многие говорят что протеин не вредный, но я думаю - должны процессы в организме природным путем развиваться, а не пичкать его разной бадягой.
     
  5. AndySkot

    AndySkot миється в бані

    Я за все время пил только один протеин и больше ничего. Фирма НЛ изготавливает, по вкусу как по мне самый норм, у друзей пробовал другой несколько раз совсем не то.
     
  6. sadcobra

    sadcobra Member

    протеїн використовують для набору масси) тому, якщо у ваші плани входить набрати більше м'язів то звичайно, купуйте) але раджу гейнер , він дає більше енергії на тренування та у ньому зазвичай достатня кількість білків(протеїну)
     
  7. Orestwin

    Orestwin миється в бані

    Протеїн який виробляють у нас мені не подобається. Краще американський замовити, у нас їх достатньо.
     
  8. Barchuk

    Barchuk New Member

    Вважаю що протеїн не шкодить організму. І приймати його можна навіть якщо не займаєшсся спортом. Якщо хочеш наростити масу, то без нього ніяк.
     
  9. Anatoliiy

    Anatoliiy Member

    якщо можете зїсти необхідну кількість білку (потрібно рахувати від маси тіла) протягом дня, то протеїн не потрібний, якщо ні, то добирайте протеїном
     
  10. ElviraLoginova

    ElviraLoginova миється в бані

    для ефективного росту м'язової маси людині необхідно споживати не менше півтора грамів протеїну в добу на 1 кілограм ваги. А краще 2-2.5 грамів
    Протеїн можна пити кілька разів на день. Найчастіше це роблять в перервах між прийомами їжі. Досить 2-3 прийомів по 30-60 грамів.
    Вживати протеїн потібно Перед тренуванням
    І відразу після тренування.
    Я завжди купляю протеїн тут:
    Протеин купить, цены, доставка белка в Киеве и Украине
     
  11. SergeySm

    SergeySm New Member

    Согласен 2-2.5 грамма на кг веса тела, но так же нужно не забывать про углеводы и жиры, без них не наберешь так быстро и эффективно. Углеводов 3-4 грама, но медленных а жиров, полезных 1 грам. Плюс спать хороши и тренировки обязательно регулярно. А вообще если только начал заниматься то кг 5-6 быстро наберешь. Дальше уже нужно запариваться за каждый кг.
     
а де твій аватар? :)