Протеїн...???

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем dark, 12 лис 2010.

  1. dark

    dark Member

    Вирішив кинути пити, курити.... зайнятись спортом :) ось як 2 місяць уже займаюсь результат помітний але :scratch_one-s_head: хощу попробувати протеїн, я сам худий тож мені важко.... а з протеїном буде швидше
    проблема у тому, що я переживаю за результат що буде з печінку а особливо за свого малого "брата" щоб він мені на землю не дивився :)
    думаю ви зрозуміли. звичайно я незбираюся качатися до диких результатів .... так тршки :)))
    як вживати ПРОТеЇН? чи ШКІДЛИВО? чи ВАРТО? скільки часу вживати?
     
  2. Кася

    Кася Well-Known Member

    протеїн - не шкідливо.
    краще ізоляти. засвоюються швидко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KurT

    KurT Well-Known Member

    Хай йде все своїм природнім шляхом. Висипайся, нормально харчуйся і займайся спортом з задоволенням. Організм сам по собі знає як рівномірно розвиватися. А все те стимулювання десь та вилізе боком, як не зараз, то через 10 років. Замість протеїну краще почитай відповідної літератури.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Doc.

    Doc. Well-Known Member

    жартуєш.....?:haha: , а як що до жінок?? протеїн протеїн протеїн .....i don't no....
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Кстати, Шотландские ученые выяснили, что по походке женщины можно определить, какова она в постели и насколько удовлетворена своей сексуальной жизнью.

    Особенность походки придает удовлетворенность женщины отношениями, с чем и ассоциируется оргазм. По мнению сексологов из Университета Западной Шотландии, способность получать оргазм читается по широким шагам женщины и покачиваниям задней частью тела. Встретив такую даму на улице, мужчина может быть уверен, что она не страдает от неспособности получить сексуальную разрядку.

    В то же время у женщин, которые имеют проблемы с достижением оргазма, мышцы таза зажаты. Это психофизически отражается на походке.
     
  6. Doc.

    Doc. Well-Known Member

    Між Шотландськими вченими не було мужчин..., як можна було написати \покачиваниям задней частью тела\,
    \мышцы таза зажаты\ .., на мою думку Полковнику Вам потрібно було просто дану інформацію красномовно подати у Вашій інтерпретації, це був би шедевр..:bomb:
    на мою думку у другому випадку протеїн не допоможе, Ваш рецепт?:)
     
  7. richie mccaw

    richie mccaw New Member

    Протеїн не більш шкідливий чим ті самі соки, в яких набагато більше хімії і різної нечисті.Беручи з власного досвіди ,немає ніякої шкоди з його вживання ,ну покраїній мірі я нічого не відчуваю шкідливого.Вживання його потрібно два рази в день перед треніровкою і зразу після неї .Річ не дешева ,краще купляти відрами або на розсип .Дешевий протеїн купляти -забудь.І щоб відкинути всі питання -його потрібно вживати обовязково,а нарахунок мязевої маси : забути качати прес ,ніякого бігання ,менше підходів -більше маси на штангу...
     
  8. Amelina

    Amelina New Member

    Хороший протеїн Mutant Whey . раджу попробувати
     
  9. AlexLog

    AlexLog New Member

    Потрібно вживати до та після тренування.
    Для помітного результату місяці 3 пити треба, але одного протеїну мало.
    Потрбні гарні тренування, режим
     
  10. Bohdan Panasiuk

    Bohdan Panasiuk New Member

    Я хочу купити протеїни
     
  11. Trall

    Trall Member

    Можно і без протеїну набрати масу, і мати гарну іорму, головне робити в залі.
     
  12. Rita Y

    Rita Y Member

    Без протеїну це буде складніше зробити. Особливо якщо і так тяжко набираешь масу
     
  13. Rita Y

    Rita Y Member

    Він прискорює цей процес
     
  14. Inkilda

    Inkilda миється в бані

    а хто де його купує?
     
  15. Strotten

    Strotten миється в бані

    Протеїн раніше вживав. Більше не буду. Краще їсти продукти, в яких багато білків та вуглеводів.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    привіт від подагри не отримували?
     
  17. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Протеїн країн СНД дуже нудний.
    Подобається американський, з мікро-фільтрацією

    [​IMG]
     
  18. oleg buryak

    oleg buryak New Member

    Я купую тут nosorog.ua, задоволений на всі 100%, а найголовніше, що продукт вітчизняний.
     
    Останнє редагування: 25 лют 2017
  19. Mayave

    Mayave миється в бані

    Привіт! Як мені відомо, він сам по собі не шкідливий. Це звичайний білок у високій концентрації, а саме погане що від нього може бути - це пару прогулянок до туалету) Інше питання, яку якість він має, так як зазвичай виготовляються вони у промислових форматах. Я зазвичай замовляю протеїн на http://спортивноепитание.in.ua/proteiny/ і задоволений ціною, а саме головне якістю. Рекомендую!
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    "найгірше"
    "найголовніше"

    Перепрошую, але жителі Тернополя, навіть ті, які вживають білок у високій концентрації, повинні такі речі знати;)

    Відсутність в певних місцях певних розділових знаків - то вже хай............
     
а де твій аватар? :)