...просто мені сьогодні гірше всіх... [продовження]

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 6 чер 2011.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Попередні дописи теми знаходяться тут.

    ------------------

    А ви помітили,що в цю гілку стали рідко заходити? Або все добре,або не хочуть скаржитись на життя.
    Треба було мені сюди написати коли була форумівка,та чогось забула:)
     
    Останнє редагування модератором: 6 чер 2011
    • Подобається Подобається x 11
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    ... або було все не так зле. :)
    Звикли до недоброго?

    Це також плюс. Людина перестає рвати собі серце і нерви.
     
  3. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Є один сайтик для скаржників, але надто брутальний. Не буду ссилку давати.
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    так зле було,що навіть до компа не хотілося сідати :sad:

    Невже можна до цього звикнути?

    Рвали і будуть рвати .але в собі.
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Можна.

    Спочатку плачеш кожного дня, довго, голосно і безперестанно, потім тихенько, схлипуєш в подушку, потім звикаєш до болі, як до щеміння порізаного пальця. Біль нівелюється, і больовий поріг підвищується. А потім до нього звикаєш, як до сусіда.
     
    • Подобається Подобається x 16
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Але ж він все рівно залишається.....
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Так. Але коли трапиться щось дуже хороше, то він перестає турбувати ;) А щось дуже хороше обов'язково трапиться! :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Кохана

    Кохана LuBimaya

    100 відсотків!!!! Треба вірити, і все буде добре!!! Навіть у Львів зможеш поїхати без усіляких сторонніх думок... і все будеш згадувати як звичайний епізод з життя... і думати, і чого я тоді на форумівку не приїхала?! ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Згадалося як моя тітка поїхала на ПМЖ і хайфу і дуже скучала за Україною.То їй там порадили поїхати у відпустку туди,де вона жила .Приїхала...подивилась...і носталгії як і не було.Більше і не прижджає.
    Може і мені треба було таким чином вилікуватись від тої залежності? Хто зна....Час покаже.
     
    • Подобається Подобається x 15
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Знаєш, Ірусь, я теж дуже сумую за своїм домом. За батьками, хоч і розмовляємо телефоном по декілька разів на день, все одно дуже бракує їх поруч, ососбливо мами... Але й справді, коли їду туди у відпустку або на свята, порівнюю все ж зі Львовом, і розумію, що тут мені і моїм дітям жити буде набагато краще... То ж може і правду кажуть, що " клин клином вишибають" ?!
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо так є, то легше.. А я все порівнюю, порівнюю і не впевнена, що тут буде краще.. Особливо дітям.

    Була сьогодні на співбесіді :) Дуже крута фірма, так хочу там працювати!! Сподіваюсь, що візьмуть.. Бо поки що мають небагато кандидатів, а все що треба знати і вміти, якраз знаю і вмію. Ну майже. Крім однієї штуки (реляційні бази даних). Але то таке.. Знайомий, яким там працює, казав, що я їм сподобалась :) Та і сама бачила по них, як реагували на ті фірми, на які вже працювала (теж типу круті), і що робила. Тільки сказали моєму знайомому, що я говорю швидше, ніж думаю :))) А я то роблю тому, що стидаюсь помилок в польській, тому говорю швидко, щоб люди не звертали увагу на помилки :shy: Ну та йой.. :) Всьо ніби добре. Вперше аж так хочу десь працювати.. Ну реально крута креативна фірма, займається зокрема рекламою, при чому дуже цікаво все робить.. Так подобаються їх проекти!!! Мають подзвонити в кінці тижня.. Короче, той тиждень буде довгим! :)
    П.С. Фірма розташована в великій превеликій старій квартирі в центрі. В тому самому під'їзді минулого року в мене була фотосесія для дизайнерки одягу! :) Отакий збіг.. Може не просто так, а? ;)

    П.С.2. То тільки в мене скайп глючить чи знову щось йому болить?
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я впевнена, що дітям тут краще. З усіх сторін.
    Скайпу сьогодні гірше всіх. :) Не працює.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дякую, заспокоїли :)
    Йой, якраз коли дуже тре :sad:

    Я щось теми помилила і не туди написала. Мені сьогодні краще всіх :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Моя подруга ездила в отпуске на родину в Ереван, где прожила большую часть жизни. Говорит, что всё чужое. Постоянно тянуло назад, в Петербург, который за 2 года стал родным. Если бы не мама в Ереване, не полетела бы туда.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Сьогодні мені не найгірше всіх,але дуже і дуже погано...найгірше всіх було минулої п"ятниці,коли я втратила свою ненароджену дитинку...і хоча термін вагітності був ще невеликий 2міс.,але біль від тієї втрати буде зі мною до кінця життя...

    Та я щиро сподіваюся,що пройде не так багато часу і я зможу написати в "мені найкраще всіх",коли стану мамою вдруге!
     
    Останнє редагування: 7 чер 2011
    • Подобається Подобається x 30
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Прийміть мої найщиріщі співчуття! Я знаю, як Вам зараз тяжко, тяжко ще буде... сама це пережила... і направду стало легше, коли народила донечку!!! хоча це забути не можливо, але біль стає трошки тупішою, перестаєш про це думати щохвилини, звинувачувати всіх і себе... згадую тепер про це з жалем, але вже так душа не болить як колись боліла...
    тож терпіння Вам, бережіть себе, набирайтеся добрих думок і емоцій і все у Вас вийде!!!! Обов'язково станете мамою вдруге!!! а може і втретє, і в четверте, і в....
     
    • Подобається Подобається x 25
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    IRUSKA*8,тримайся сонечко і прийми наші співчуття.
     
    • Подобається Подобається x 20
  19. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    IRUSKA*8, я Вам співчуваю.
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Ірусичок, я Вас дуже-дуже сильно розумію, у мене така трагедія була двічі. Після першої завмерлої вагітності думала, що зійду з розуму, що весь світ проти мене і ніхто мене не розуміє. Молилася постійно, щоб Господь подарував мені дитинку і через 8 місяців завагітніла і родила прекрасного синочка!
    Моліться і вірте у Божу ласку. Ви обов"язково родите собі маленьке щастячко і все у Вас буде добре! Я Вам цього щиро бажаю!!!
     
    • Подобається Подобається x 16
а де твій аватар? :)