Розкажіть про програмування як про професію. Всі плюси і мінуси, можливість віддаленої роботи. Які мови програмування зараз користуються попитом і для чого. Де можна навчитися програмуванню і на скільки ефективними є різні курси.
Відповідь: Програмування Плюси - зараз нормальні зарплати, досить цікава робота... Мінуси - треба постійно вчитися Вчитися - в університеті + самостійно! На рахунок курсів - дуже сумніваюся, що на на них можна навчитися програмувати. Все-таки для програмування має бути математична основа, логічне мислення...
Відповідь: Програмування А як до Компютерної Академії "ШАГ" відноситесь? замість шість років універу два ...
Відповідь: Програмування Ну я б не був такий впевнений, порівняно з вчителями то вищі, але як для програміста... то краще тікати з України, не шанують нас тут... Співвідношення знань відповідне: 6/2.
Відповідь: Програмування Програмування для вас має даватись легко - якщо вам тяжко то навіть і не пхайтесь. Бо буде тяжко на роботі, зненавидете і роботу і взагалі все.
Відповідь: Програмування Плюс - непередаваемый кайф в полпятого утра от того, что упрямый скрипт наконец заработал Из минусов - нужно быть всегда в курсе, что происходит в твоей области и в смежных областях. Хотя это и везде так, но в программировании за год можно серьезно "отстать от поезда", если не учиться постоянно. Вот мне программирование нравится. Есть еще в жизни такие вещи, от которых просто прёт
Відповідь: Програмування а які мови програмування в ходу і для яких програм? просвітіть! цікаво, якщо хтось шарить в програмуванні, він же набагото швидше може навчити, навіть на тих самих практичних задачах... звичайно якщо в людини є хоч якесь зелене поняття про програмування і комп
Відповідь: Програмування Взагалі програмування цікава штука для того треба мати обовязково логічне мислення. З мінусів - часто це понаднормований графік, іноді треба працювати всю ніч щоб досягти чогось. Окірм того я вважаю що лишатися програмістом після 30 - важко бо вже хочеться якось більше відпочивати. Якщо працюєте на фірму часу для "лівого" заробітку не лишається. Погодинна оплата в початківців відносно не вилика - враховуючу обсяг робіт який потрібно виконати.
Відповідь: Програмування Яке процентне співвідношення між програмерами і сисадмінами? і яка різниця в оплаті праці...
Відповідь: Програмування Сисадміну при вдалій організації роботи приходиться набагато менше працювати, оплата вже залежить від того де працювати. Тим більше якщо бути начальником АСУ або ще кимось - можна мати підлеглих сисадінів, тобто і по службі можна просуватися. А вот програміст він і лишиться програмістом, хіба надалі не буде праграмувати а робити інші керівну роботу.
Відповідь: Програмування робота завжди тяготіє до нижніх ступеней службової ієрархії,висновок :програмістом можеш ти нє бить ,а начальніком бить обязан
Відповідь: Програмування Скільки реально може заробляти середній програмер у львові? наскільки реальна робота на відстані?
Відповідь: Програмування 500-800 у.е. в місяць - середня з/п для рядового програміста. Тестери мають 300-500, проджект менеджери і програмери зі стажем - 1000-1500. Реальна, але не дуже... Фрілансер на теренах СНД має таку ж з/п як і на фірмі, а то і менше (надто попит великий) + нестабільність роботи. Як вихід - фрілансерство на Захід (Європа, США). Там грошей більше, але і проблем достатньо. Основна з них - оплата - більшість вимагають PayPal, який не дуже любить країни колишнього СССР.
Відповідь: Програмування Як на мене якщо хочете працювати програмістом - краще "осістися" на якомусь підприємстві, показати їм свою ідею що ви хочете покращити їхнє виробництво (облік, автоматизацію тощо), а далі вже сидіти і програмувати і працювати на цьому підприємстві.
Відповідь: Програмування А там штатний розпис,фонд зарплати.підлеглість главбуху ,тупій старій тьотці....
Відповідь: Програмування Підлеглість вона всюди є. Але причім тут фондові зарпалти, штитний розпис???
Відповідь: Програмування та при тому що на підприємстві видають зарплату по відомостях через касу згідно штатного розпису і фонду зарплати
Відповідь: Програмування А що тут поганого? Якщо ви будете мати офіційну з/п на руки в 2000-3000 грн спочатку? Тим більше на багатьох підприємствах в залежності від виду діяльності надають і допомоги і офіційно лікарняні, відпустки...сам знаю в Україні багато таких підприємств, які відновлюються за рахунок інвесторів, і туди ідуть працювати програмісти, які роблять тут чи іншу систему і потім її обслуговують. Це навіть виходить підприємству вигддінше аніж замовити програму і потім платити за ї обслуговування.
Відповідь: Програмування Це вже не зовсім програмісти. І якщо вони "з нуля" пишуть програму, яка буде більш-менш серйозно використовуватися на підприємстві, то або вони фанати (як правило, дядьки за 50, які новому навчатися вже не хочуть, і продовжують юзати FoxPro), або власник фірми - патологічний скупердяй, який не хоче витрачати гроші на програмне забезпечення промислового масштабу і наймає купу вчорашніх студентів, щоб писали і довго відлагоджували ту приречену на смерть софтіну за копійки. Після 30 вже пора бути хоча б керівником групи, якщо не team leader'ом. Правда, відпочинку ще менше, ніж у девелоперів, але професійний і кар'єрний ріст коштують багато. Додано через 7 хвилин але PayPal працює зі східноєвропейськими країнами. Хто заважає відкрити там банківський рахунок, підчепити до нього Візу Класік і реєструватися в Пейпалі?