ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Марійка, 15 лют 2007.

  1. Марійка

    Марійка New Member

    Підтримай обіцянку!

    www.pledgebank.com/GIDNIST500

    :) :) :) :) :) :) :)
    Супермаркет - це машина часу, яка щоразу повертає нас у Радянський Союз - у час панування Дефіциту і Нескінченних Черг. Совковість вповзає в наше життя і хижо обплутує липкою павутиною безпорадності.
    Спочатку ми раділи великому вибору товарів і можливості самостійно та швидко зробити необхідну покупку. Тепер ми щоразу втрачаємо від 10 хвилин до години свого дорогоцінного часу в чергах.
    МИ НЕ МУСИМО ЦЕ ТЕРПІТИ:
    а) черги біля комірок для речей
    б) черги у відділах з продуктами на вагу (ковбаса, сир, цукерки, салати)
    в) черги до кас, працює з яких не більше половини
    МИ ВИМАГАЄМО ПОВАГИ:
    а) достатня кількість комірок для речей
    б) достатня кількість продавців у відділах вагових продуктів
    в) робота додаткових кас у години пік і вихідні
    г) наявність кількох спеціальних кас,де обслуговуються покупці з одним - трьома товарами(молоко, хліб, пиво, цигарки)
    д) наявність у супермаркеті туалету, гардеробу, що значно полегшило б похід за продуктами для інвалідів, людей похилого віку, покупців з дітьми.
    Годі принижувати себе! Досить втрачати свій час та знищувати нерви у безглуздих чергах! NON STOP - не зупиняйся, не стій у черзі!
    Згадай про свою гідність!

    www.pledgebank.com/GIDNIST500
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Марійка

    Марійка New Member

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Класна ідея! Я вже підтримала, підтримайте і ви!
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    треба було краще це процитувати

    Якби дійсно люди так чинили, то ситуація би змінилася точно
     
  4. Thror

    Thror Well-Known Member

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Дурість якась.
    Звичайно частина пунктів могла б частково вирішити проблему. Але...
    Якщо в супермаркет прийшло людей понад норму яку в ньому можна обслужити, то відразу поруч власники мають побудувати інший?
    Це ж не вебсервер, де просто можно докинути памяті та збільшити канал.
    Власне черги відбуваються не через небажання що змінити, а через обєктивні фактори.
    Водночас я не заперечую, що неквалфікований персонал може створювати ситуації які ведуть до черг, але це другорядний фактор.
     
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Не переживайте! :) Скоро у вас буде, як в Америці! У густонаселених пунктах на одному перехресті буде 4 заправки , а за ними 4 супермаркети. Всі проблеми самі собою вирішаться! :)
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Нє унас біля кожної церкви по "Арсену"
     
  7. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    А політики теж в чергах стоять???
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    А як щодо купування продуктів он-лайн чи телефоном і з довезенням усього клієнтові додому?
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    у суботу не треба ходити в супермаркет — не потрапите в чергу...
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Я їзжу в супермаркет на закупи не раніше 9 години вечора, черг нема, незалежно від дня тижня
     
  11. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ


    Є такий сервіс. Але ми ще до нього не докотилися. :)
     
  12. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    а що ми тут говоримо про?...
    я, наприклад, маю фан стояти в черзі. за цей час я прочитую-перелистую усі модні-немодні журнали, дістаю інфу, де в кого що трапилося, які кольори в інтер"єрі модні цього сезону, що має статися цього тижня у водоліїв чи терезів, як впливати на шефову підсвідомість, як вийти заміж за більйонера, згадую, що не купила майонез, встигаю збігати за ним і схопити по дорозі олію, вернутися і підколоти сусідку попереду, що в неї увесь візок завалений туалетним папером. Дізнаюсь, що у неї п"ятеро дітей. От. :)
     
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Мавко, а Ви не помітили, які американці "nosy"?:eek: Мене то вже тепер почало діставати! Є сіріал на сейлі, я наберу його з 20 пачок, бо мої хлопці його люблять, то поки до каси дійду, то стільки коментарів вислухаю...:cool: Кожен тобі у візок загляне і щось своє мусить ляпнути. Ну не дивлюся ж я у їхні візки, де все, як у смітнику понакидувано і ще й сама стоїть тітонька так на 200 кг.. І не кажу так зі сміхом:"О!Як ви то все з"їсте, то ще 100 кг наберете!" :D
     
  14. Доброчин

    Доброчин Well-Known Member

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    О таки перенесли гілку подалі від політики...
     
  15. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    :)
    А мене це не дратує, навпаки, пришпилює... часто вони питають, де я те, чи се знайшла... комунікабельні вони, що зробиш !...
    найчастіше зачіпають маленьких дітей жартиками. :)
     
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Я згідна, що комунікабельні, але спробуйте прокоментувати те, що вони наложили на візок....;)
     
  17. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    я часом коментую... сміємось обоє...та й вони люблять самі з себе покепкувати. це у нас так на Огаївщині... селяни ми, прості... ;)
     
  18. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Хіба що....;) Там ж і українців, і поляків багато. Наші тут з когось посміятися вміють, а ти пожартуй відносно них. Неполіткоректно відразу! :cool:
     
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Ужасс! Какие очереди???? За чем?????
    Приезжайте к нам - в Москву, милости просим!
    Хоть посмотрите, как люди могут все иметь и в очередях за этим не стоять!
    Бедные,Вы, бедные!
    До чего Вас империалисты довели!!!!:ireful1:
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: ПРОДУКТОВІ СУПЕРМАРКЕТИ

    Не люблю, коли до мого малого в черзі зачіпаються. І він того не любить, зразу кричить. І ті, хто його зачепили, ще й обурюються. Дивина!

    Якщо ходити до магазину не в п'ятницю, суботу чи неділю, то і людей там менше.

    Те, що люди їздять на закупи саме у суботу-неділю, погано впливає на екологію. А колись не було такої традиції шопінґу, люди більше часу проводили з дітьми, з сім'єю, в парку. А тепер - на закупах. Нема їм про що поговорити? Чи єдина можливість поспілкуватися - зачіпати дітей у черзі в супермаркетах?
     
а де твій аватар? :)