Пропозиція Продам ноутбук Продам ноутбук Toshiba Satellite® X205-SLi1 (ігровий,з апгрейдом)

Тема у розділі 'Комп"ютери', створена користувачем zeera, 9 бер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. zeera

    zeera Member

    Продається ноутбук Toshiba Satellite® X205-SLi1 з апгрейдом, в ідельному стані, все працює стабільно, без проблем і на всі 100%. Батарея в дуже хорошому стані, оскільки майже не використовувалася.

    Нище наведені основні характеристики конкретного мого ноутбука...


    На ноутбуці стоїть : Дисплей WXGA+ (1440x900) з діагоналлю 17,1" і покриттям TrueLife ;


    Процессор Intel Core 2 Duo T9500 (2,6 Ghz), самий потужний для даного чіпсету ;

    Оперативки 4 Gb DD2 ;

    Жорсткий диск 440 Gb ( 320 Gb i 120 GB) ;

    Дві відеокарти NVIDIA GeForce 8600M GT, кожна з 256 MB памяті, які працюють в режимі SLI .

    З докладнішим описом і всіма іншими характеристиками можна ознайомитись за адресою: http://article.tech-labs.ru/35_7347_1.html

    В комплекті: Ноутбук, батарея, блок живлення, інструкції, рідні диски з ліцензійною ОС (Windows Vista Home Premium), драйверами та ПЗ + сумка!

    Можу відправити наложенним платижем! Віддаю ноутбук за 6000грн. З усіма питаннями зверртатись ПП
     
    Останнє редагування модератором: 9 бер 2011
  2. zeera

    zeera Member

    Ціну знижено, віддаю за 5800 грн. Для тих хто дійсно зацікавлений, можливо і ще трохи скину.
     
    Останнє редагування модератором: 12 бер 2011
  3. zeera

    zeera Member

    Скидаю до 5600 грн, заберайте....
     
    Останнє редагування модератором: 12 бер 2011
  4. zeera

    zeera Member

    Заберайте за 5400 грн. Дуже хороша ціна.
     
  5. StasLviv

    StasLviv миється в бані

    ціна дійсно супер ! рекомендую всім ! єдине що може бути відштовхуючим це невідомо скільки він вже в користуванні ...
     
  6. zeera

    zeera Member

    У користування десь близько двох років. Але все можна сказати в ідеальному стані! Майже нікуди не носив його. Він в мене був замість стаціонарного, з чим дуже добре справляється. Всім бажаючим можу скинути фотографії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. zeera

    zeera Member

    5300 грн Пишіть кому цікаво...
     
  8. zeera

    zeera Member

    Cкидаю до 5100 грн. ЗАБИРАЙТЕ!!
     
  9. zeera

    zeera Member

    віддаю за 5000 грн.
     
  10. zeera

    zeera Member

    Продам відеокарту до ноутбука Nvidia GeForce 9800M GTX

    Nvidia GeForce 9800M GTX
    100% робоча і без дефектів. Залишилася після апгрейду.
    Форм-фактор MXM III type B. 1Gb DDR3

    Прошу за неї 3000 грн. Чекаю пропозицій.
     
  11. zeera

    zeera Member


    Віддам за 2200грн. З попередньою ціною трохи загнув))
     
  12. zeera

    zeera Member

    Знижую ціну до 2000грн
     
  13. zeera

    zeera Member

    Ноутбучний монстр. Відеокарта Nvidia GeForce GTX 480M

    Пропоную вам одну із самих потужних мобільних відеокарт!
    Nvidia GeForce GTX 480M 2Gb DDR5
    Справжній монстр, може працювати в SLI режимі. Дозволяє насолодитись ігровим процесом на вашому ноутбуці в повній мірі. Також підійде для людей які займаються проектуванням та моделюванням, оскільки дана відеокарта cтворена на ядрі GF100, призначеному для професійних цілей.

    100% робоча і без дефектів.

    Зверніть увагу! MXM 3.0 type B (Щоб не помилитись при купівлі так як це зробив я, з MXM 2.1 та старішими - не сумісна.)

    Планувався апгрейд ноутбука на цю відеокарту, але через не сумісність зараз продаю.
    Можливий обмін з вошою доплатою на GTX 280M MXM 2.1 III type B, або на любу потужнішу.

    Можу відправити в будь-яке місто України, чи закордон.

    Ціна такого чуда техніки 4300 грн. Дешевше не знайти.
    Із зацікавленими готовий трохи торгуватись)))
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)