Проблемка із сигналкою

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2010.

  1. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Ну не зовсім проблема але ...
    Стоїть в мене сигналізація DaVinci phi 330LCD-B5
    Недавно дзвонять з дому що зробити, бо щось вона пищить.
    Я так поняв перед тим як мені подзвонити вже були спроби понажимати кнопки. Ну якось виключили.
    Як прийшов додому то замок багажника був вікритий, але все на місці. (перед тим кнопка відкривання багажника була вся в льоді, можливо сонце пригріло і він відрився і тому це все сталося)
    Ну але менше з тим - нічого не пропало.
    Справа в тому що тепер коли ставлю на сигналізацію чи знімаю з неї то повороти не мигають взагалі, авто пищить раз і два відповідно, але не мигає.

    Як заставити її мигати знову.
    Пробував натискати кнопку яка збиває настройки сигналки але вони не допомогли.

    ---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

    Інструкцію читав, щось такого не знайшов. :sad:
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    У мене (хитрий "Конвой") повороти не блимкали коли полетів запобіжник на колодці самого блочка ("мізків") сигналки. Поїхав до автоелектрика оскільки не знав де той блочок схований і які саме панелі треба зняти (і не обламати кліпси).
    Електрик шукав блочок, слухаючи клацання реле. Стояв "штатний" запобіжник на 5А (який ідіот поставив такий номінал). Заміна на 15А вирішила проблему.
    Саме запобіжник лінії "блок-лампочки".
     
а де твій аватар? :)