Проблеми з хребтом. Що робити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ГаЛоЧкА, 31 січ 2008.

  1. PokaGoritYgolek

    PokaGoritYgolek New Member

    Я раджу зайнятися плаванням всім а не матраци купувати.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вибачайте мені, може повторюся після когось. Але я про обладнання NUGA BEST - для лікування захворювань хребтів та всіляких суглобів. Років з 10 тому мати ходила на презентації корейської фірми і проходила курси безкоштовно. Потім була акція 50% і ми склалися та купили ліжко і килим за 6 тис.грн. Матері за 70 - але бігає добре, я гріюся на килимі...
     

    Вкладення:

    • Нуга1.jpg
      Нуга1.jpg
      Розмір файлу:
      138,5 КБ
      Переглядів:
      3
    • Нуга2.jpg
      Нуга2.jpg
      Розмір файлу:
      136,8 КБ
      Переглядів:
      3
    Останнє редагування: 14 лют 2017
  3. Telyli

    Telyli Member

    Плавання та спеціальна гімнастика то само собою, однак бажано б і про матрас подбати. Багато людей покидаються і у них ще на початку дня спина болить - це ненормально.
     
  4. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Основна причина багатьох болячок - загущення крові. Розріджуйте кров (тільки не аспірином) і не буде проблем з хребтом (не буде потреби ходити до масажиста:))
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    В 26 літ?????????
     
  6. Rock n Roll

    Rock n Roll New Member

    Доброї Ночі!

    Маю, проблеми з шийно-грудним відділом і шукаю хороших лікарів (реабілітолог, вертебролог, навіть не знаю кого конкретно) у Львові, можливо хтось зможе порадити.
    Робив МРТ та рентген, там ніби немає чогось дуже серьозного, але симптоми вже не дають можливості нормально працювати.

    МРТ:
    Грудний відділ: Клиноподібні хребці Th2 та Th3 першої ступені як наслідок перенесеної травми у минулому. Ознаки нерізко вираженого остеохондрозу Th9--Th12, фораментального стенозу Th9--Th12 білатерально.

    Шийний відділ: ознаки хондрозу С2--С6, С5-С6, незначного остеохонрозу С4-С5, протухії м-ч диску С5-С6(1-2мм)

    Рентген шиї з навантаженнями: нестабільність м-х дисків С2-С6 (лістез С2-С6) з ознаками протрузії. Дискові простори збереженні.
    У міжхребцевих суглобах дегенаривно-дистрофічних змін не виявленно.

    Симптоми:
    - постійне легке запаморечення, місцями переходить в сильне.
    - При сильних запамореченнях скачки тиску.
    - Інколи спазми голови, часто затиснута потилиця.
    - Після сильних памороченнь проблеми з консентрацією та тошнота наступний 1-2 дні.
    - кілька раз терпли руки, та щелепа, та слабість в ногах
    - осанніх кілька тижнів загостренні симптоми проявляються після 1-2 години сидіння, при ходінні чи лежання проходять. Проблема що робота сидяча)

    Вже лікувався в одній приватній клініці, мопомго на 2-3 місяці, хоча легці запаморочення так і залишились.
    Проходив курс лікування медикаментами, помогло на кілька тижнів.

    Зробив висновок чо потрібно шукати хороших спеціалістів по реабілітації, та незнаю до кого звернутись, тому прошу поради, можливо хтось має якийсь досвід.

    Дякую.
     
    Останнє редагування: 5 бер 2017
  7. LavenderLv

    LavenderLv New Member

    Не знаю,чи ще актуальне ваше питання. Можу порадити вам хорошого спеціаліста по реабілітації. Любомир його звати. Це справді лікар від Бога. Якщо цікавить, то дам контакти.
     
  8. Lvetfly

    Lvetfly New Member

    Профілактика захворювань - велика сила! Працюєш на будівлі, в городі - подбай про хребет, не доводь до проблем. Тут писала дівчина швачка, що їй лікарі не рекомендують шити, та їй треба просто переробити процес своєї праці. Виконуйте прості речі:
    1. Якщо є проблема в спині чи була - не доводь до повтору. Захисти спину: надягни перед роботою підтримуючий пояс для спини і все. Попрацював, скінчив - зняв.
    2. Якщо лікуєшься, після масажу, корекції мануальної, після тракціі хребта (і після NUGA BEST) надягни пояс для хребта - і ефект таким чином подовжиш на 2-3 години.
    Профілактика і ще раз профілактика! Досить ламати спини, а потім шукати гарного лікаря.
     
    Останнє редагування: 23 лис 2017
  9. EvgenjaE

    EvgenjaE миється в бані

    Головне звернутися до лікаря, який вже той масаж назначить.
     
  10. marrik

    marrik миється в бані

    Тоже проблемы со спиной, потом решил купить двуспальный матрас askona.ua/matrasy/category/dvuspalnye-matrasy/ ортопедический и уже после первой ночи поясница не так сильно болела, а через неделю и вообще забыл про утренние боле в спине
     
  11. KaterinkaW

    KaterinkaW миється в бані

    Найдите время на себя и сходите к врачу. У меня после родов поясница сильно болела, врач порекомендовала носить корсет. Вот здесь покупала: Интернет-магазин медтехники в Украине Baldinelli: купить медицинские товары и медтехнику в Киеве, Харькове, Запорожье, Днепре, Одессе и носила ежедневно с небольшими перерывами. Сперва было очень непривычно и неудобно. Казалось, что он мне все внутри сдавливает. Но потом привыкла и почувствовала заметное облегчение, спина стала болеть меньше.
     
  12. Telyli

    Telyli Member

    Мне лично массаж помог избавиться от гипертонуса мышц которые влияли на осанку. Но это после того как меня осмотрел врач и назначил нужный массаж.
     
  13. galechka

    galechka миється в бані

    По-перше - гарний матрац, щоб вам тут не казали. Навіть масаж може не допомогти, якщо спати на жахливому ліжку, гіркий опит) По-друге бігом до лікаря-ортопеда, він вже дасть напрямок на обстеження, чоб будете знати, що там болить. https://koleno.com.ua одна з найкращих лікарень, з чудовими лікарями і це не перебільшення!
     
  14. Djkjlz

    Djkjlz Member

    Бджілки мої лікарі.)
    У мене було безліч захворюваннь, зі всіма системами організму, зі спиною найбільше, грижі, остеохонроз, невралгія..
    Десятки лікарів, сотні різних препаратів, лік. ефекту практично не ьуло ніякого, як згадаю це був жах.

    Тепер я довіряю тільки бджілкам, проблеми з хребтом вилікував бджоловжаленням, сам собі ставлю бджілок, дідові суглоби, ноги попідліковував.
    Перечииавши багацько літератури, я зрозумів що практично немає хворіб при яких би бжділка не допомогла.

    Так що друзі робіть висновки.
    Всім зичу гарного здоров‘я. )

    Якщо виникнуть якісь питання, з радістю допоможу, підкажу що і до чого.

    Мій телефон 0687639077
    Володимир
     
  15. Djkjlz

    Djkjlz Member

    Бджілки мої лікарі.)
    У мене були проблеми зі всіма системати організму, найбільше зі спиною, грилі, остеох. і т.д

    Десятки кфаліфікованих лікарів, сотні різних мед. препаратів, Тисячі $ на вітер.. ефекту практично небуло ніякого.

    Прочитавши багато літератури, відгуків, форумів вирішив спробувати лікування Бджоловжаленням і прод. Бджільництва.

    Лікувальний ефект, перевершив всі мої сподівання, тепер тільки бджілки.
    Собі їх ставлю на спину, дідові суглоби, ноги підлікували.
    Показаннь до лікування таким методом безліч.

    Пишіть, питайтесь, все що цікавить все підкажу, розкажу.

    Всім гарного здоров‘я.)
    Будуть питання дзвоніть
    0687639077
    Володимир
     
  16. vladvado

    vladvado New Member


    Ще є така інформація
    Центр Костельнюка
     
  17. dimanno

    dimanno New Member

    Дуже поширена проблема, звичайно найкраще це попередити її, але якщо вже сталось загострення то потрібно лікувати його і тут вже матрас і вправи моло поможуть. Потрібно зясувати причину проблеми. Помогти можуть легка мануальна терапія і масаж. Загальні принципи діагностики хребта
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  19. TanaSmirova

    TanaSmirova Member

    оже?
    Але я вас розумію, бо коли у мене відібрали можливість робити моє улюблене хоббі як кусень душі відірвали..
     
  20. TomS

    TomS миється в бані

    йога в помощь. мне помогла
     
а де твій аватар? :)