Про таксі

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем Olio, 8 гру 2008.

  1. Olio

    Olio New Member

    :preved: Ціни на таксі вражають скромністю :))) Щось не згадаю де автобусна зупинка.. усе якось трамваєм...:blush:
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    P.s. Варіант "на таксі" не підходить)). Завчасно дякую.
    А чё так?
    Самый нормальный вариант!
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Як колись казали знайомі москвичі...
    - Львов такой дешеый город!С вокзала в центр всего за 50 баксов,это офигеть!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Якщо по лічильнику - 15 грн.
    Вартість таксі різко спадає з віддаллю від вокзалу - якщо перед центральним входом можуть попросити 50 грн - то 100 метрів далі ціна коливається від 20 до 25.
    ==
    Піший перехід до того перехрестя від вокзалу - 30 хв займає, дорога нескладна, але о 4-ій ранку таки не варто того робити.
    Якщо пройти 2 трамвайні зупинки від вокзалу - до привокзалки - можна сісти на маршрутку №85 (кінцева за костелом), і доїхати аж до Сміливих.
    Коли йде перша маршрутка - не знаю
    ==
    до речі - радіотаксі приймає замовлення по телефону, і його можна замовити і на вокзал. І саме в них "такса" - 15 грн за посадку, і перші 4 км безкоштовно. Тобто - 15 світитиме на лічильнику до Сміливих.
    Місто в 4-ій ранку порожнє - "подорож" займе 5-7 хв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    приєднуюсь до викликання радіо таксі на вокзал - колись давно ця ґеніальна думка прийшла мені в голову, спробувала, по-іншому тепер від вокзалу навіть не їжджу. а топати пішки з речами далі від вокзалу щоб ті місцеві таксі були дешевші якось не в кайф.
     
  6. Zonder_ofecir

    Zonder_ofecir Well-Known Member

    Що саме є нагативне в цьому переході?

    також попрошу номер за яким можна викликати таксі з мобільного телефону
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мабуть натяк,що будут просити на похмілку...
     
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    потрібно знати дорогу (не збочити) - і доволі проблематично пояснити тих пару ключових поворотів.
    до того ж торбами - некомфортно, і не надто "мальовничі краєвиди" для нічної прогулянки - нудно.
    ==
    Користаю 086 - хоча вибір таксі доволі широкий:
    http://avtosvit.com/company.php?fid=44&page=2
     
  9. Zonder_ofecir

    Zonder_ofecir Well-Known Member

    Можливо моє запитання виглядає по дитячому але я зможу з мобільного за цим номером викликати таксі? в нас просто кожна служба має мобільні номера, а зха такими викликають з стаціонарних телефонів.
    Не хочу щоб цей номер виявився закріплений за якоюсь службою розваг неслужбою радіотаксі. :)
     
  10. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    тепер телєфон 1586 :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    викликаю таксі 000, тепер їхній міський 1500, мобільний 8067-341-01-21
     
  12. Xlopak

    Xlopak Member

    зазвичай я користуюсь послугами Таксі-софія, 243-2-243 (моб 8-097-2432243 з колбеком). За 10-15 хв подають машину. Мінімалка 15 грн (до 4 км)), далі 2,50 за кожен наступний кілометр.

    Zonder_ofecir, будете підїжати до Львова, телефонуйте з потяга, з такими цінами ви заплатите ~20 грн з вокзалу до Сміливих.

    P.S. Якщо замовляєте таксі по цьому телефону їдете в межах міста слідкуйте за тим, щоб вмикали таксометр і і на ньому світився тариф Т1. З досвіду: водії або не вкл. таксометр, або ставлять тариф Т2 (3 грн/км)

     
  13. S0ul84

    S0ul84 New Member

    Підскажіть будь-ласка, яке у Львові краще радіо-таксі (телефон та тариф). Дякую
     
  14. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    "розвалкою" (розвалочкою) колись називали найдовший прохідний двір на площі Ринок
    Стосовно 20 хв - тут вже, напевно, або "час по мікрософту" (це коли дві години на екрані світиться "буде завершено за 5 хв"), або аж надто розширене трактування поняття "центр".
    На додачу - ще треба знати дорогу.

    причому надзвичайно дорого. Причому на поступки не йдуть.
    Краще замовити радіотаксі - вони за 5-10 хв будуть на місці. І заплатити максимум 20 грн в любий куточок центру.

    а чи не з 7-ї?
     
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ой, не смешите народ:
    Больше знать ничего не надо.
    Ещё проще скажу - идите вдоль трамвайных путей - выйдите к оперному театру.
    Куда ЦЕНТРЕЕ?

    Если приехать просто город посмотреть на 1 - 2 дня, то пользоваться такси вообще считаю цинизмом и кощунством. Не настаиваю. Это ИМХО.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. QWERTAS

    QWERTAS Member

    О, дякую, дуже корисна порада! Якщо хвилин 20, то дійсно краще прогулятись ранковим містом :)

    Переконали, пане полковнику, гуляємо пішки, бо місто того варте :good:
     
    Останнє редагування модератором: 24 вер 2009
  17. olek

    olek New Member

    Доброго часу доби шановні:)
    підкажить будь ласка яке таксі є у Львові що зразу приходить смс з ціною проїзду? і скільки може коштувати від залізничного вокалу до вул.Тарнавського? заздалегіть дякую:good:
     
  18. podsolnyshek

    podsolnyshek Member

    098-243-82-43 Оптимальне таксі
     
  19. olek

    olek New Member

    Дякую:good: збережу в телефоні)
     
  20. Какова реальная цена такси на сегодняшний день от жд вокзала до Федьковича 33? По какому мобильному номеру я могу вызвать радиотакси?
     
а де твій аватар? :)