Про що мовчить Біблія?

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 23 сер 2009.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хороша тема.
    Є питання, які у Святому Письмі не висвітлюються, що викликає багато суперечностей.

    Наприклад, святкування Днів народження. СЄ проти. Чому?
    Ніде нема у Біблії - святкувати той день, чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ой, якщо спираючись на СП не могли найти коненсусу, то що вже говорити про речі які нічим не обгрунтувати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    В Біблії точно сказано чого не можна робити. І якщо вона про щось мовчить, то вже справа Миха, Педро чи Ромка, святкувати щось, пити щось, їсти, відпочивати, працювати і т.п.
    Бо якщо кожний житель землі почне встановлювати свої "гріхи", то жити на такій землі буде неможливо.
    Просто Біблія має трохи інші цілі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    У Біблії також не пише нічого про куріння чи наркотики, але це не означає, що воно погоджується зі Святим Письмом.

    І, гадаю, мало є речей, про які Біблія не говорить.

    Тепер щодо днів народжень.
    Біблія подає, наскільки я замітив, три згадки про дні народження. Дві з них - в яскраво негативному світлі. Усе написано з якоюсь мето. Думаю ті випадки свідчать про те. що Бог не бажає аби люди відзначали ці дні.
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Біблія різними конфесіями використовується вибірково.
    Католицька церква, наприклад, в першу чергу наголошує на тому, що Ісус Христос на камені віри апостола Петра створив церкву і віддав ключі від царства небесного апостолу Петру (Євангеліє від Матвія, 16: 15-19; Іоанна, 21:15-19).
    Адвентисти сьомого дня читають в Біблії все, що стосується святкування суботи; п’ятидесятники - про зшесття на апостолів Святого Духа і говоріння незнайомими мовами (“на иных языках”); єговісти - про Армагеддон та райське життя на землі. Православні задовольняються слуханням проповідей священиків під час церковного богослужіння і Біблію знають по слухам (“понаслышке”).
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    фууух, добре, що то, шо говорить католицька церква є у Біблії, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Levko

    Levko Well-Known Member

    Для мене найголовнішим є як використовується Біблія МНОЮ, і як, насамперед, вона міняє МОЄ життя !
    Думаю, починати потрібно з себе!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вкажите місце?
     
  9. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    До речі, десь в інтернеті наткнулась на твердження, що Біблія не засуджує (тобто - обходить мовчанкою) лесбійок. Наче прямим текстом заборона вказана лише щодо чоловіків-гомосексуалістів, а щодо жінок - жодних зауваг.
    Хотілось би дізнатись у знавців Біблії, чи це правда. :)
     
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Не претендую на знавця Біблії, але перше, що спало на думку це:

    Рим.1:26 Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    О, дякую! Я чомусь так і думала, що збрехали :) ну, або просто не знали...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Мені інтересно почути розяснення на декілька запитань:

    Ось Ти виганяєш сьогодні мене з цієї землі, і я буду ховатись від лиця Твого. І я стану мандрівником та заволокою на землі, і буде, кожен, хто стріне мене, той уб'є мене
    ...і буде, кожен... то про тварин чи людей іде мова?
    Якщо про людей то звідки вони взялись?

    І Каїн пізнав свою жінку, і стала вона вагітна, і вродила Еноха. І збудував він місто, і назвав ім'я тому містові, як ім'я свого сина: Енох.
    Тут не понятно взагалі, як таке може бути?
    Нігде перетим не сказано: що Бог створив ще людей крім Адама і Єви або ще когось Вигнав.

    + дотого "збудував він місто" нічого собі скільки то мало бути людей бо Енох с тексту перший син.
     
    Останнє редагування модератором: 23 сер 2009
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви згадайте, скільки років жили тоді... десь так під тисячу, нє? А за 1000 років знаєте як можна намножитись?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Мих, прочитайте уважно: (наприклад тут http://bibleonline.ru/bible/ukr/01/04/) в ті часи виходячи з тексту вигнання з тої землі де проживав велике покараня, значить якщо стільки народу би вигнали то прото би писалось, немогло в Каїна бути стільки дітей бо виходячи стилю написання цих віршів коли пишеться про події, які відбувалися за короткий термін пишуться в одному вірші і з сполучнуком і (наприклад:
    16.І вийшов Каїн з-перед лиця Господнього, й осів у країні Нод, на схід від Едену.
    17.І Каїн пізнав свою жінку, і стала вона вагітна, і вродила Еноха.)
    Щось вони на путали :)
     
  15. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    1. Йов 1:4 "А сини його ходили один до одного, і справляли гостину в домі того, чий був день. І посилали вони, і кликали трьох своїх сестер, щоб їсти та пити із ними."

    2. Буття 40:20-22: "І сталося третього дня, у день народження фараона, і вчинив він гостину для всіх своїх рабів. І підняв він голову начальника чашників і голову начальника пекарів серед своїх рабів.
    І вернув він начальника чашників на його місце, і він подав чашу в руку фараонову.
    А начальника пекарів повісив."

    3. Матвія 14:6-9: "А як був день народження Ірода, танцювала посеред гостей дочка Іродіядина, та й Іродові догодила.
    Тому під присягою він обіцявся їй дати, чого тільки попросить вона.
    А вона, за намовою матері своєї: Дай мені проказала отут на полумиску голову Івана Христителя!..."
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пане Мертвий, але тут навіть з натягом не видно, що день народження - то зле.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    День народження треба святкувати бо це подяка і вдячність Господу за то що ти народився.Тут згадується про фараона і Ірода нічого хорошого не можне бути впринципі згадуватися. Думаю ті випадки свідчать про те що вбивсто, то погано, а не день народження,
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    очевидно, тоді б не згадувалось, шо ці події ставались саме в дні народжень.
    "Усе писання Богом натхненне і корисне до навчання"


    Богові за життя треба дякувати щодень, а не по святам. Та й одиниці таких людей є, що в день свого народження дякують Господу.
    "Тож, коли ви їсте, чи коли ви п'єте, або коли інше що робите, усе на Божу славу робіть!"
     
  19. mislitel

    mislitel Well-Known Member

    Мертвий, в нас так святкують всі свята (пють і їдять), але тоді по ваших висновках можна зрозуміти що не треба всі свята святкувати. Треба святкувати, а як то вже друге питання.
     
  20. Мертвий

    Мертвий Well-Known Member

    От видите, релігія спирається на традиції... І так в кожній країні, території..
    А на рахунок інших свят - то таке. Якшо людина вважає себе християнином і має Біблію за направду Боже Слово, то мусить покладитись на нього і в нім шукати відповідей.
     
а де твій аватар? :)