Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Оля, 18 жов 2007.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ще в нас такої гілки не було.
    Треба сюди попереносити флуд з гілки про кров"яний тиск і розповідати випадки захворювання раком. Це страшна хвороба і може вразити кожного. Але чула багато свідчень, що люди виліковуються. Отже, хто має які історії?
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    В мене батько помер від раку(пухлина в грудях).переніс три операції,кілька разів призначали "пушки",але це нічого не дало.Тесть,минулого року теж помер від раку,правда,помер легко- інсульт,не мучився.
    Дуже страшно.Суміваюсь,що десь це лікується...
     
  3. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Вилікуватися? Нереально однозначно, цікавіше дізнатися як попередити цю хворобу і звідки вона береться
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Звідки, вчені ще не відповіли. Однак, деякі висновки роблять..З того, що найчастіше чула від онкологів - Чорнобиль, хронічні хвороби, куріння, і на майбутнє - трансгенні продукти харчування.
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    В моєї знайомої був рак(не знаю чого). То вона довго лікувалася, мала хіміотерапії... І їй помогло! Вона тоді похудала страшно, полисіла... А зараз дуже гарно виглядає! І почуває себе добре, навіть працює.
    А от дід в мене від раку помер. То аж страшно згадувати. Він під кінець навіть не впізнавав нікого...
     
  6. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    "Сьогодні в Україні щорічно хворіють на рак молочної залози 15 тисяч жінок і майже половина з них помирає. Одна з причин високої смертності від раку молочної залози - несвоєчасне виявлення хвороби. В Україні понад 25% випадків раку молочної залози виявляється на ІІІ та IV стадіях, коли врятувати життя жінки фактично неможливо, а І стадія захворювання, коли лікування дає дуже добрі результати, виявляється рідко", - зазначив головний лікар 4-ї Львівської міської поліклініки Володимир Якимович.
    За його словами, пік захворюваності припадає у період від 50 до 65 років. А після 40 років потрібно щодва роки проходити обстеження. Цього достатньо, аби виявити зміни в організмі.
    http://zaxid.net/newsua/2007/10/18/135310/
     
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Скажу Вам які найкращі методи щоб в комплексі з традиційним лікування або й без нього могли б можливо вам стати не дай Бог в пригоді. Вони найбільш ефективні для профілактики раку:

    1. Гіпервентиляція легень, яка здійснюється при виконанні дихальних вправ і бігу. Тобто організм потрапляла необхідна кількість кисню. Кисень відіграє важливу роль в процесі засвоєння поживних речовин. Ракові клітини бояться окисно-відновних реакцій і припиняють свій ріст, а з часом гинуть. Армстронг \ США\ в якого була 4-та стадія раку, після того, як його відправили додому помирати, активно зайнявся спортом. Рак пройшов безслідно і цей чоловік став чемпіоном світу по велогонках.

    2. Або відповідна дієта для онкохворих ,чи повна відмова від їжі, тільки вода, сік, компот, овощі та фрукти. Ще краще піст.

    3. Побільше оптимізму в житті. Будучи в піднесеному стані, Ви приводите в дію симпатичний відділ нервової системи, який покращує обмінні процеси в організмі на відміну від парасимпатичного.

    4. Повне розслаблення з молитвою "Отче наш" концетруючи увагу на ключових словах "хай буде Воля Твоя, як на Небі такі на Землі". Ні один волос з Вашої голови без Волі Божої не впаде. Люди, яких я знав, як ракових хворих по-різному вийшли з цієї біди.

    1 Були люди, які плакали, молились днями і ночами, дотримувались дієт, виконували рекомендації лікарів, в кінцевому рахунку повмирали, а дехто навіть у важких муках.
    2. Були люди, які змирились із діагнозом і ходячи в моральному траурі, готувались до смерті.
    3. Знаю людей, які коли отримали діагноз рак - ні не плакали, ні не ходили в траурі, а засукавши рукави, працювали над собою. Підключили оздоровчу фізкультуру, навели порядок з харчуванням або взагалі відмовились від звичного харчування, а перейшли на вищезгадане. А саме головне - заспокоїлись, відкинули страх перед смертю, яка з часом тут на Землі і так неминуча і ще з більшою Любов"ю молились до Господа, перебуваючи в молитві "Отче наш" з наголосом - хай буде Воля Твоя, як на Небі, так і на Землі. Ніби, що Ти вважаєш за потрібне, те і роби, я готовий, чи готова. В них не було ні страху, ні жалю, а навпаки - радість, що можливо їх Господь вже забере до себе. І чесно Вам кажу, це не просто красиві слова, Бог їх залишив, можливо для них частково і на жаль... але це на Славу Божу. Щоб людина усвідомила, що для неї нічого неможливого нема, коли вона з Богом. Людина - це лампа, Віра - це провід, а Бог - це електрична батарея. "Лампа тоді світитиме, коли замкнути коло".

    Ви розумієте, в чому суть. Навіть, якщо взяти з медичної точки зору. Людина, яка заспокоюється, відкинувши все негативне в думках, сприяє процесу саморегуляції в організмі, дає йому змогу боротись з хворобою і стимулює цю боротьбу потоком позитивних емоцій, вражень і.ї т.д..
    Людина, яка перебуває в страсі, паніці, дипресивно-пригніченому стані -
    блокує процес саморегуляції і прискорюює патологічний процес. Чому дибіли і напівдибіли практично дуже рідко хворіють...? Та тому, що на відміну від розумних людей, їх мозок в основному тільки регулює роботу внутрішніх органів і систем і нічим іншим не переймається. Про те, саме самозаспокоєння повного результату не дасть - тільки праця і в основному духовна. Розкрийте своє серце і віддавшись Богові без жалю і страху, якщо на то буде Воля Божа, я Вам гарантую - ще будете жити.
    Цього в інтернеті Ви не знайдете, як тільки тут, на форумі. Це не красиві слова - це реальні речі, через які пройшли люди і вижили...!
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    я також на собі перевірила... дуже важливе позитивна настанова і віра!
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Хоч я і лікар,скажу просто-причина злоякісної пухлини-образа у людини ,яку вона тримає постійно в собі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    У моєї матері пухлина в груді розвинулася після мастопатії, так щзо не завжди образа - причина цієї хвороби...
     
  11. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    погані спогади але розповім..у мене дід помер від раку...захворів у той період коли ще партійним працівників доглядали страшенно...на 4 стадії тільки зрозуміли що саме в нього за біда...така вже медицина...уточню - немаю нічого проти медиків..вся родина займаєтьсчя цим - але не вберегли..нещодавно бабуся - теж по тій самій причині...від цього ніхто незастрахований....
    ще приклад..дівчинка - подруга була у мене..батьки на теперішній час скажем страшенно заможні..невберегли доньку...лікували і в Москові і в Германіі...
    У нас на Україні..і напевно і не лише у нас..немає ліків...це невиліковно будем надіятись поки що...

    Додано через 1 хвилину
    от знову..у цієї ж дівчинки..бабусі видалили пухлину...нещодавно пішла від нас....у мами теж..але живе...
     
  12. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Я кажу не про фізіологію, а про біополе людини...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Дуже мене тішать роздуми лікарів про цю хворобу. І взагалі підхід лікарів до лікування онкохворих. Спочатку вони не можуть встановити діагноз, а потім розповідають, що вже запізно...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    інколи це зробити дійсно майже неможливо....:-(
     
  15. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Я,взагалі,дивуюсь,як існує медицина на такі гроші,шо виділяють,як працюють лікарі за такі подачки від держави.
    Яке фінансування -таке і лікування.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    +1000000
     
  17. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Лікарі не працюють на подачки держави, а за гроші хворих людей, щоб було до теми додам, що їм навіть не соромно брати гроші з хворих на рак, родичам яких вони кажуть, що надії немає і залишилося кілька днів. А хворим прописують вітаміни...
     
  18. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    у кожного свій підхід до цього...знаю багато випадків коли не давши "щось" до хворого не підійдуть..але не завжди..є все таки людяність і розуміння.....

    Додано через 1 хвилину
    трохи не по темі....сама хворіла...(не онко)...і навіть запропонувавши "благодійний внесок" непосоромились його прийняти від колег;-)
     
  19. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Тре за щось жити лікарям,в яких є сім"ї,нє?В якій ситуації опинились лікарі,а?За шо жити,за зарплату.?Щодо вітамінів-доведіть і подавайте в суд,я сам проти такого підходу з боку колєг
     
  20. Поно4ка

    Поно4ка Member

    Відповідь: Про рак. Причини виникнення, способи запобігання і лікування.

    Ви знаєте такі випадки?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)