ПРО ФОТОКВЕСТ. Правила і умови конкурсу

Тема у розділі 'Фотоквест. Конкурс від Foresta і Cyfrolab', створена користувачем MARTINI, 14 січ 2010.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Фотоконкурс, придуманий колись Forestом (ось він) здобув чималу популярність серед форумлян. І виникла ідея дещо ускладнити правила конкурсу, зробити його цікавішим, а також додати мотивацію у вигляді призу переможцям! :)

    правила конкурсу:

    Ведучий і автор фотографій - Forest. Він, як і у попередньому конкурсі, викладає фотографію, а завдання учасників не просто відгадати, що на фото, а насправді знайти місце, де стояв фотограф, скерувати об"єктив фотоапарата чи мобільного телефона в той самий бік і зробити знімок. В результаті у вас повинна вийти така ж сама фотографія як у Forest, або принаймні максимально схожа до оригіналу. Усі інші можуть брати участь у відгадуванні, проте приз отримає не той, хто першим відгадав, а той, хто першим сфотографував і виклав фото тут!

    Forest робитиме знімки із доступних і публічних місць. Тобто не лазитиме по деревах, не фотографуватиме із вікон приватних помешкань чи офісів. Географія конкурсу обмежується адміністративними межами Львова. Тобто Ви при бажанні зможете легко повторити знімок.

    Після того, як переможець викладе знімок на форум, буде опубліковано наступне завдання. Для кожного завдання буде створюватися нова тема у розділі Фотоквест.

    Отож, у конкурсі головне - швидкість. Проте, якість фото також важлива. Якщо Ви зробили знімок, але виявилося, що запізно, бо хтось Вас випередив, не страшно, все одно викладайте своє фото, а щомісяця жюрі серед усіх конкурсантів обиратиме автора найкращої знимки (композиція, світло-тінь, наближеність до оригіналу тощо) і він також отримає заохочувальний приз від адміністрації Форуму.

    Спонсор конкурсу:

    [​IMG]
    Приз для переможця забезпечує спонсор конкурсу - CYFROLAB - інтеренет-сервіс онлайн друку цифрових фото. Переможець зможе безкоштовно надрукувати 50 фотографій у CYFROLAB.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Нормал! От лиш приз дивний... краще пиво!

    аншо мені 50 фоток? фотки на папері - то вже вчорашній день...
     
  3. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    кому як)))
    спонсора виділисьте?
    так отож... нормальний приз... ееех, ще би нормальну фотокамеру і троха часу і друкував би фотки задурно "завжди"))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В сусідній темі - "Ну що, рушаймо!" ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Forest

    Forest Moderator

    Я думаю, що без пива з переможцями тут не обійтися :)
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відчуваю, що мені тре буде з роботи звільнитисі....

    ---------- Додано в 00:04 ---------- Попередній допис був написаний в 00:03 ----------

    пиво - "Лємберг"?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Forest

    Forest Moderator

    дали обітницю нефотографування?
    Та хоч японське, лиш би Мих не відмовився прийти на форумівку :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Юхууу!

    але мені доведеться звільнитись з роботи аби ще й фоткати то встигати!))
     
  9. Andr

    Andr Well-Known Member

    :shout: ага, знайшов те доступне місце, в яке мені машина ззаду чуть не в'їхала поки фоткав :haha:
     
    Останнє редагування модератором: 15 січ 2010
  10. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    У мене є ще деякі думки. Дуже я люблю фото...

    Фостере, а я наскільки знаю Ви зараз у Києві... тоді питання наступне: а коли ви стигаєте робити ці фото? о_О

    І якщо вони були зроблені давніше то якої давності ці фото? Це питання цікаве й з суто технічної точки зору теж - адже Львів міняється постійно... може все так помінятись шо й не впізнати! тому деякі фото буде неможливо розгадати ) ну або точніше важко... бо в нас тут є спостережливі люди! :good:

    і ще одне! може запропонувати співпрацю! В мене є різні фото.. можу теж щось викладати. Ну або може краще буде як я буду Вам відсилати поштою а Ви виберете якісь фотки які підходять по сладності і таке інше... якщо в мене звісно будуть підходящі для таких цілей... ну якшо тре буде таке - пишіть! ;)
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Поки Форест невідомо де (вчора ввечері ми в кнайпі на Підзамче зним пили горілку, а потім він виїхав в напрямку Євросоюзу :) ), відповім за нього.

    Фотограф живе між Києвом і Львовом, тут буває часто, тому усі фотографії нові, не архівні.

    Щодо залучення фото від іншого автора, рішення прийматиме таки сам Форест як автор ідеї і ведучий цього конкурсу. Я думаю, що таке реально хіба коли скінчаться власні фото :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Forest

    Forest Moderator

    Я не Фостер. Але не злюся, бо то ви мабуть по Фрейду оговорилися, Фостерс це марка пива :).

    Щодо Ваших фото, я щиро дякую, але за моє авторство є наразі домовленість зі всіма сторонами, це дозволяє уникнути теоретичної нечесності дописувачів, коли один дає знимку а інший вже має готову відгадку. Тим паче умови конкурсу - раз у тиждень - предостатньо для поновлення, у Львові буваю часто. Але це не означає, що я проти інших гілок зі знимками та вгадуванням - якщо потрібно моє добро - прошу дуже, я не заперечую проти використання моєї ідеї відгадування ракурсів на зхнимках будь-ким на цбому форумі :) Більше того, буду радий взяти участь у квесті, яким мучу мізки форумлян щлотижня :)

    Що стосується старих фото, то хоч і не вішаю таких, але вважаю, що з ними було би ще цікавіше - доводиться лоскотати не тільки просторову уяву а ще і пам'ять :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Ой, перепрошую! хі-хі.. кумедно вийшло.. видно дійсно по мені дядько Фройд плаче :)

    Зрозуміло, ну відкривати нову тему і весь час тим займатись я не потягну! Вільний час потрібен, якого дуже бракує... хіба як я вже казав звільнюсь з роботи :)
    Хіба з кимось вкупі мені таким займатись... ну але то таке..
    Будемо підтримувати Вас! і коментарями і відгадками :good:

    ---------- Додано в 17:59 ---------- Попередній допис був написаний в 17:58 ----------

    Так он як з'являються ідеї до фото! ну бачте... треба й мені піти випити горілки в кнайпі на Підзамче, бо інакше пропаде моя тяга до фотографування!
     
  14. Andr

    Andr Well-Known Member

    Панове, відгукніться, хто вже скористався своїм призом.

    Питання до пана Foresta: який максимально допустимий термін для звернення за призом?
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    то треба буде з"ясувати у спонсора, коли домовлялися про надання призів, розраховували що це буде щотижня, а виявилося що дехто вирішив накопичувати собі там цілий фотодепозит :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. syavych

    syavych копач

     
    Останнє редагування: 10 лют 2010
  17. Andr

    Andr Well-Known Member

     
  18. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Ну умова, що забирай приз бо він згоряє - несправедлива... не у всіх щотижня є ціла купа фоток на друк..
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    нема фоток на друк - не виграємо в конкурсі :)

    жартую
    приз не згоряє... але ж в розумних межах :)
     
а де твій аватар? :)