про Біблію мова...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Калиниченко, 4 лип 2008.

  1. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Це теж мої улюблені рядки з Євангелії
    Це - частина Божого слова, тільки якщо вирвати їх з контексту, можна стати на шлях графа Толстого...:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    дуже цікаво.. значить тут присутні християни, котрі десь відчувають, що зрозуміли Слово Боже й пізнали таємниці Цірства Небесного

    "10 І учні Його приступили й сказали до Нього: Чому притчами Ти промовляєш до них?
    11 А Він відповів і промовив: Тому, що вам дано пізнати таємниці Царства Небесного, їм же не дано."

    хто б розтлумачив :

    "101. Иисус сказал: Царствие [Отца] подобно женщине, которая несет сосуд, полный муки, (и) идет удаляющейся дорогой. Ручка сосуда разбилась, мука рассыпалась позади нее на дороге. Она не знала (об этом), она не поняла, (как) действовать. Когда она достигла своего дома, она поставила сосуд на землю (и) нашла его пустым. "
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    путь праведника труден, ибо препятствуют себялюбивые и тираньі из зльіх людей....
    блажен тот пастьірь, кто во имя милосердия и добротьі ведёт слабьіх за собой сквозь долину тьмьі....
    ибо именно он и есть тот, кто воистину печётся о ближнем своём и возвращает детей заблудших....
    и совершу над ними великое мщение наказаниями яростньіми над теми, кто замыслит отравить и повредить братьям Моим и узнаешь тьі, что имя Моё Господь...
    тогда мщение Моё падёт на тебя...

    (криминальное чтиво)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    ...Це ви до чого?....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    гарно сказано... отак людина йде по життєвій дорозі і все розтринькує, що Бог дав, а коли приходить додому, виявляться, що кишені порожні.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Мавко, уточнiть, будь ласка, де це можна знайти в Бiблiї, а то щось нiяк не пригадаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Це одне із гностичних євангелій від Фоми. Там є багато уривків паралельних з канонічними євангеліями. Дехто датує його появу серединою ІІ століття, дехто – що воно виникло перед канонічними євангеліями, але в ньому спасіння людини в ньому ставиться в залежність від зрозуміння нею таємно сказаних учням притч („Это тайные слова, которые сказал Иисус живой”). В Іо 18.20 „ Ісус Йому відповідь дав: „Я світові явно казав. Я постійно навчав у синагозі й у храмі, куди всі юдеї збираються, а таємно нічого Я не говорив”. Ісус стверджує, що Він таємно не проповідував нічого.
    Вислів з цього ж євангелія від Фоми: ”Тот, кто обретает истолкование этих слов, не вкусит смерти”, суперечить Іо.14.6: „Я дорога, і правда, і життя”. Відповідно до канонічних євангелій, Істина не „що”,і не тлумачення таємно сказаних ним притч, а ”хто”...
    Ще раз процитую Достоєвського „Многие думают, что достаточно веровать в мораль Христову, чтобы быть христианином. Не мораль Христова, не учение Христа спасёт мир, а именно вера в то, что ‘Слово плоть бысть’. Вера эта не одно умственное признание превосходства Его учения, а непосредственное влечение. Надо именно верить, что это окончательный идеал человека, всё воплощённое Слово, Бог воплотившийся....”
    І взагалі, Святе Євангеліє є частиною Святого Передання, це те середовище, в якому Євангеліє стає зрозумілим.: „святое Предание - не только видимая и словесная передача учений, правил, постановлений, обрядов, но также и невидимое и действенное сообщение благодати и освящения. Всякая передача, каких либо истин веры предполагает благодатное сообщение Духа Святого”(митрополит Московський Філарет).
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    <offtop>
    перепрошую:
    ту про Біблію мова, чи про все на світі?..
    </offtop>
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Ще про кримінальне чтиво...
    Я швидше повірю, що гріхи нерозкаяних батьків можуть відбиватися на дітях до 4-го покоління, а ніж що Бог бере когось на замітку і мстить до 4-го коліна. Крім того таких прикладів немає в Біблії.
    Людям-інвалідам жити не легко, навіть дуже важко. Щодня вони ведуть боротьбу за місце під сонцем, але назвати їх покараними язик не повернеться.
    Бути здоровим набагато краще, але в ділі спасіння душі кому більше дано, з того більше спитається.
    Що з того, що людина фізично здорова і валяється під забором, а інвалід без рук за цей час малює ногами чудові картини або дитина в інвалідному візку робить роботи, які виграють перші премії на міжнародних виставках, або дитина з БЦП одна на усю сім’ю щонеділі ходить до церкви, а інші - на великі свята.
    Миху, ви не праві!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    я й не говорю про помсту.... Просто є гріх і якщо він не прощений, то він сам по собі не пропадає.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    олена_иа, рад вас бачити в доброму гуморі!...
    ви Біблію також читаєте?...
    якщо "так", то поясніть мені -- простому любителю фільму "кримінальне чтиво", різницю між канонічною Біблією, і неканонічною....

    пс. якщо вам не тяжко.... [​IMG]
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Я й не переконую у своїй абсолютній правоті. Я просто привів цитату з Біблії. А те, що безрукий малює - то одне, питання в іншому: чому він народився безруким? Чому інколи людина народжується вже з хворобою? От питання! Просто є наступна думка. Гріх не має терміну давності. Гріх є. Він не може забутися, стертися сам по собі. От людина помирає з гріхами, що далі? Ну, скажімо потрапляє в чистилище і там ще терпить - спокутуючи гріхи... рік, два, десять.... а якщо є такі гріхи, коли ніколи? Хто може знати, нє?

    Додано через 1 хвилину
    То не помста, то спосіб спасіння.

    Додано через 4 хвилини
    прийнято/непрйнято Церквою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    па-а-ане мих..... [​IMG]
    неправильно.....
    та й питання до пані олени_иа....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    скажіть правильно.
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    мені б хотілося почути думку пані олени_иа спочатку.... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Гріх не є якоюсь субстанцією, яка живе своїм життям. Людина згрішила і нерозкаялась, значить вона віддалися від Бога, а без Бога яке життя, сама мука.
    Я думаю, що канонічна Євангелія Богонадхненна і написана Апостолами.
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    ви нічого не плутаєте?... [​IMG]
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    віддалилася і поки той гріх є - дистанція зберігається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    таке питання: не розуміння суті Біблії -- це гріх?..
    перекручення, введення в оману, "доповнення"?..
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    ясно.....
    в попа не спиталися -- сказати нічого.... [​IMG]

    по-перше, Біблія писалася не апостолами....
    по-друге, канонічність Біблії в тому, що одна частина посилаєтсья на іншу....

    які висновки можна зробити?...
    1. акцентування уваги саме на Новому Заповіті; для того, зоб "забути", що славити тре Бога Єгову, а не Його Сина.....
    2. цитування і читання неканонічних "біблій" -- поступово приховує той факт, що тре читати саме Біблію, а не "твори отців"; логіка проста: якщо читати неканонічні книги і там є "мудрість", то і твори отців містять "мудрість".... [​IMG]
    це типу "якийсь священик пупер" склав оповідання про Ісуса, насмикав цитат з Нового Заповіту, виклав це все на пергаменті закопав у себе на городі, відкопав і сказав: вах, це ще одна частина Біблії!... [​IMG]
    3. це все робиться для того, щоб "загал" -- тобто парафіян заплутати незрозумілими ствердженнями, траціями, церемоніями..... [​IMG]

    пані олена_иа, чи я неправий?...
    навіщо потрібні цитати з "неканонічних біблій"?..
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)