Привезти колеса з-за кордону

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Andzhej, 15 тра 2010.

  1. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Хто підкаже, яка офіційна процедура перевезення товару, зокрема коліс, через митницю.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Кладеш в багажник і везеш. Далі залежить від фарту і вміння вести переговори :) По ідеї якшо товару до 200 євро то не потребує розмитнення. Відповідно, якщо у вас буде якийсь чек чи інший папірець, що засвідчить вартість коліс менше цієї суми то можна їхати далі. Якщо більше, то папірець краще викинути :) Полякам пофік, наші можуть домахатися.

    Взагалі , люди умудряються і два комплекти коліс везти. Дається пару єврів митнику і він починає думати що це у тебе 8 запасок в багажнику і в салоні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    От власне мене за цей варіант, коли більше 200. Фарт фартом, але на всіляко буває.

    А так дяк, за швидку відповідь.
     
  4. Defender

    Defender Well-Known Member

    Простите, не совсем понятно, а зачем везти колеса из-за границы, их что нельзя купить в автомагазине? Вроде магазинах выбор резины для авто сейчас достаточно широкий - на любой вкус и размер. В крайнем случае, можно "переобуть" машину в стране пребывания и въехать домой на новых колесах + запаска.
     
  5. ZENIT

    ZENIT Well-Known Member

    Також не розумію навіщо купувати гуму закордоном. На Україні ті ж самі колеса, як правило, коштують дешевше.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Не факт , що автора цікавить саме гума, він же пише КОЛЕСА, а колесо - це диск+гума.

    Колеса за кордоном можна купити дешевше і вибір кращий. Особливо якщо вживані. Через гарні дороги вони там в дуже доброму стані. Мені привезли за 200 доларів класичні OZ з гумою 205/50/15 в ідеальному стані. Це при тому, що на мені ще й заробили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Defender

    Defender Well-Known Member

    Если речь о дисках, тогда конечно резон есть. Брендовые новые диски стоят приличных денег, но б/у в отличном состоянии можно купить за треть, а то и четверть цены.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Мені б не хотілося ставити диски чи гуму з битих машин,навіть якщо це дешево.Я розумію,що не всі колеса з битих,але хто його знає... .:nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Пояснюю: мене цікавить гума для спец. техніки - сюди входять с\г і так. далі. Діллери чи просто продавці пропонують стандартні, бюджетні речі - виключно те, в що їм вигідно вкладати гроші і вони знають, що завжди продадуть. Відповідно, щось краще або особливе вони на склади не завозять, пропонують під замовлення, але деруть так, що поїхати самому в рази дешевше, ніж скористатися їх послугами. Нажаль - це проблема не лише з колесами, а з багатьма товарами в Україні. Ознака нерозвинутого ринку.
     
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    кгм. Прочитавши оце
    а потім оце
    задумася що то могло означати?! Старі колеса від фіри (підводи, чи як там говорять на віниччині)? Там нема ні гуми ні дисків
     
  11. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Я допоможу розібратися. Однозначено потрібна гума - в першу чергу, а ще й диски.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Колеса, трава, порошок, а також всі інші наркотичні речовини, заборонені для ввозу в Україну... :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Бензин, масло в машину не заливати і не їсти. І тему можна закрити у звязку з відсутністю раціонального зерна в постах дописувачів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Forest

    Forest Moderator

    Теж цікавить привезти гуму до повнопривідної машини. В першу чергу є інтерес на Silverstone Extreme 117 або Simex. Розмір 33"х10,5х15. Різниця в ціні комплекту у Польщі та Україні - близько 400 доларів. Проблема лише у тім, що не поміщаються в легковик. Тому готовий оплатити заробіток власника бусика.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Проблема в тому, що такі речі вигідно вести самому. Оскільки власник бусу за 200 дол. не погоджується, оскільки на ринку існують вищі оплати за фрахт. Не маю інформації щодо зараз, але ще пів року назад "копійка" з рейсу давала чистими 200. Таким чином бус може просто не калькулюватися.
     
  16. Авто Альянс

    Авто Альянс миється в бані

    Продаж автошин і дисків - один з основних напрямків діяльності торгово-сервісного центру "Авто-Альянс". Реалізуємо свою продукцію за конкурентними цінами і кожному клієнту надаємо високий рівень сервісу.
    Це літні, зимові і всесезонні шини. Це автошини для легкових авто,мікроавтобусів, вантажних авто і джипів.
    Реалізуємо автошини і диски зі складу, завдяки чому навіть брендова шина - літня, зимова, всесезонна - продається нами дешево.
    Дізнайтесь більше на нашому сайті: http://v7-shyny.ua/
     
  17. IBISS

    IBISS New Member

    Козаки, тема старенька, але питання актуальне.
    Заїхав я в Польщу, ще коли було тепло на літній гумі. Тим часом наступила зима і я купив в Польщі б/у колеса на зимовій гумі.
    Питання: Чи можу повернутись в Україну зі своїми оригінальними колесами на літній гумі в багажнику?
     
  18. YaLomakov

    YaLomakov Member

    декілька разів купувала у нас колеса привезені з-за кордону. Значно дешевше виходить, так. Але якщоце для сг техніки - тоді точно важче. Хоча, як варіант - домовитися з тими, хто для легкових везе.
     
  19. IBISS

    IBISS New Member

    В інтернеті пишуть, що є обмеження за вагою до 50кг. Мої 4 колеса R15 важать 60кг, чи за різницю 10кг потрібно буде заплатити мито?
     
  20. IBISS

    IBISS New Member

    Провіз колеса, ніхто навіть не питав - можливо мій відгрук комусь допоможе. :drinks:
     
а де твій аватар? :)